Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Skrót z wczorajszego treningu. Dembele wygląda świetnie.
Wiem, że to tylko wycinek z całego treningu z najlepszymi akcjami, ale jednak bardzo rzuca się w oczy jak taki Ousmane jest o przynajmniej 2 klasy wyżej od graczy Barcy B.
0
@damian777 i tak szczerze co ten Trincao zrobił mając 3 razy więcej kontaktów z piłką od Griezmanna, że Francuz jest w jego cieniu?
0
@shinthps a co to jest to fifty? xD
0
@norbi77 a gdzie oglądasz? Jest już na Netflixie?
0
@tomFCB z takimi argumentami nawet nie ma co dyskutować.
0
@BarcaSupporter jak musi czuć się Brajt skoro nie dostał ostatnio szansy bo trener wolał grać słabym de Jongiem na 9
0
@Barca_Big_Moment nie no z Puyolem to przesadziłeś. Chiellini, Ramos, Cannavaro, Bonucci, Pique to jednak lepsi obrońcy od Tarzana.
0
@Hubso nie wiem kiedy zapłacili, ale przyszli w tym okienku więc trzeba tak ich liczyć
0
Mam nadzieję, że Griezmann w końcu zalapie o co chodzi w barcelońskiej grze bo niestety gość jest niesprzedawalny. Nie z pensja na poziomie 46mln brutto.
2
@Hubso Trincao, Pedri, Pjanic - uważam że nie tak źle
0
@cat_r37 a skąd weźmiesz kasę na Depaya? 5-10mln nie wystarczy
0
@Joe_Pesci Koeman wgl nie powinien go powoływać na wczorajszy mecz skoro i tak nie mógł wpuścić Dembele
0
@BarcaInfo to było raczej pewne. United nie ma kasy na transfery, wydali 40mln na van de Beeka a nie sprzedali nikogo. Mogli wypożyczyć z obowiązkiem kupna za rok ale wtedy Barca nie wprowadziłaby nikogo teraz.
0
Koeman nie wpuścił Dembele bo tylko jeśli ten odejdzie to jest szansa że mu kupią Depaya. Holenderska Barca
0
@malicinho Griez zszedł i gra wyglądała o wiele gorzej.
0
@FC1899Barca Fati dzisiaj najslabszy
0
@draxidox Fati dzisiaj najsłabszy na ten moment, choć Griezmann czy de Jong niewiele lepsi
0
@mrboom przereklamowany to jest Guardiola
1
@Harnas2 może chodziło o Sevillę która wygrała LE? ;)
2
@Culé10 a ja bym bardziej stawiał że jednak Suareza :) prawa strona i tak nie do końca funkcjonowała w tych dwóch meczach a jednak gra z przodu wygląda bardzo dobrze
0
@kejdzi jeśli Barca rozegrała by tak słaby sezon jak w poprzedniej kampanii to może i walczyłyby 4 zespoły. Na ten moment nic jednak nie zapowiada by Barca miała grać źle i bardziej prawdopodobne może być to że jednak tytuł wróci do Barcelony i to bardzo szybko.
0
@Alberto1031 o Cou rok temu też pisałeś że to wtopa transferowa?
3
@ramon59 ale że co? Sprzedawać młodych, utalentowanych chłopaków i oddawać prawie 25% kwoty z transferu agentowi? Biznes, nie ma co
0
@ArterkHD raczej poczekać. Po premierze więcej osób będzie grać więc ceny pójdę do góry. Od premiery przez kilka dni ceny powinny być najwyższe.
28
@BarcaInfo po samym zdjęciu to by człowiek pomyślał że to pod bramką Barcy się dzieje
1
@jeykey1543 skoro jakaś drużyna gra w Lidze Mistrzów to nie może być słabą drużyną, nawet jeśli jest mało znana. Wypadki się zdarzają:
Legia 3-3 Real Madryt
Rostów 3-2 Bayern
PSG 2-2 Łudogorec
Spartak Moskwa 1-1 Liverpool
Apoel 1-1 BVB
Qarabach 0-0 Atletico
Olympiakos 0-0 Barca
Atletico 1-1 Qarabach
BVB 1-1 Apoel
Young Boys 2-1 Juventus
V. Pilzno 2-1 Roma
Inter 1-1 Slavia P
Real 2-2 Club Brugge
Barca 0-0 Slavia
Man C 1-1 Szachtar
Przykłady meczów z ostatnich 4 sezonów w LM. Także nie ma co lekceważyć nikogo.
3
@Szpenser czepiam się, bo Ansu 2 bramki strzelił kiedy miał jeszcze 16lat :)
5
@Szpenser w wieku 17 lat czy przed ukończeniem 18. roku życia?
0
@mikokarla wczoraj był najsłabszym, z Villarealem nie
3
@Fantastyczny Chłopiec bezproduktywny Griez w ostatnim meczu skupiał uwagę obrońców dzięki czemu Fati mógł strzelić 2 gole