0

@VenoM Araujo ostatnio cały mecz zagrał więc pewnie dlatego dzisiaj nie pograł

1

@FCBeSeM a co Ty chcesz teraz od Griezmanna? Jeden z najlepszych na boisku. Bramka, później Cou powinien mu wrzucić na sam na sam, robi wolne miejsce dla Leo i pracuje za dwóch.

0

@Pablit świetny Cou? Bez przesady.

3

No fajnie Cou poszedł ale po co podnosił piłkę.

0

@matirix20 bo zagrał z drugo i trzecioligowcem dobrze?

0

@jeyx77x "różnice między Messim a zwykłym piłkarzem są znikome" hahahahahahhahhaa nie wierzę ;D

3

@emeu Pustynia Błędowska - jeśli nie widziałeś nigdy piasku to warto jechać ;)

0

0

@Tales_Omletu na razie to nie ma dla niego miejsca w składzie. Ten nie ma dla niego numeru

56

@JORD10 a Ty wgl przeczytałeś artykuł czy napisałeś komentarz bo myślałeś że herbiki dostaniesz?

0

@Naturopata co z Tobą jest nie tak? Piszesz o najgorszych z tego jednego meczu i że jest nim Griezmann a teraz porownujesz wszystkie mecze..

0

@Mazi0ne95 na pokrycie części pensji a nie całej. Widziałem gdzieś że Bale zarabia 17mln netto co daje koszt ok 35mln brutto. Inne źródła podają że jest to 15mln netto (ponad 30mln brutto). Także przynajmniej 8mln doplaca. Teraz rozumiesz czy dalej ciężko?

0

@MJW nie wiem czy słabe, w swoich klubach byli jedynymi z najlepszych. Griez też lepiej grał na początku jak Leo miał kontuzje

1

@SirChuck my też mogliśmy sprzedać Ansu za 150mln i obraz wyglądałby inaczej

1

@Mazi0ne95 a Real opłaca przez ten rok cała pensje Bejla czyli jakieś 35mln brutto. Rozumiesz czy to dla Ciebie zbyt trudne?

0

@SiSenior jak dla mnie to Rakitic z Vidalem byli większym problemem, bo jak był okres że mniej grali to od razu skarżyli się w mediach, a jednak lepiej by grali tacy zawodnicy jak Puig, Pedri czy choćby de Jong. A Bale grzecznie siedział/spał na trybunach i niczego nie wymagał :)
Tak z przymrużeniem oka :)

4

Jak to jest, że Barca sprzedaje Rakiete i Vidala za 2mln + jakieś zmienne i La Rambla hejtuje zarząd, a Real oddaje Bale'a do Totków na sezon i dopłaca do tego jakieś 13mln a na notatniku wszyscy w euforii?

0

@jeyx77x i tak bez problemu dasz sie zaszczepić?

0

@Striker Real grał po przerwie covidowej i zaczyna od drugiej :)

0

@LuisSalvano Na LS myślę, że będzie grał Fati/Cou a na PS Dembele/Trincao. Messi na ŚPO i Depay w ataku. Griez jako rezerwowy, który wchodziłby za Leo lub Depaya.

0

@MrShakira kojarzą mi się z Sassuolo

0

@Goh czytałem dzisiaj porównanie PS5 z Xboxem Series X i Microsoft jednak przebił swoją konsolą Sony, także zastanów się czy warto kupić PS5 już teraz

0

@Naturopata dobra, ale to nie zmienia faktu, że mówimy o tym jednym meczu, gdzie jednak Griez miał udział przy pierwszej bramce dla Barcy, a de Jong miał udział przy bramce ale straconej. Wcześniej w meczu też miał taka sytuację, gdzie po jego podaniu poszła akcja, którą lepsza drużyna by pewnie wykorzystała.
Także oceniając tylko ten mecz to de Jong był najsłabszy przez te błędy i brak pokazania czegoś na plus.

0

@cat_r37 znalazł się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie i zdobył bramkę. Do tego jego "niepotrzebny" strzał wylądował na poprzeczce.
Z resztą zapytałem o de la Fuente, ale widzę że nie potrafisz nawet wymienić co takiego nadzwyczajnego zrobił.

0

@culesjasiules chyba packa

3

@cat_r37 tak szczerze to co ten Konrad pokazał? 2 razy wypuścił piłkę i wyprzedził powolnego obrońcę. Z szybszym gościem na obronie nie zrobiłby nic

2

@Chakalaka jak to Rakitic niewidoczny. On już strzelił dzień przed tym meczem

0

@Naturopata dla mnie de Jong zagrał gorzej od Grieza

1

@AxelF spokojnie mogli go już teraz sprzedać za 60mln ale jakiś tam dziennikarzyna wie lepiej co jest wart Portugalczyk ;)

0

@Vhaeraun Cytrynówke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?