1

@mikokarla Griezmann duży udział przy bramkach Fatiego i dla Ciebie zagrał słabo?

0

@tobiasson92 a to nie macie podziemnego przejścia do najbliższej przychodni?

0

@Chakalaka 2. Tom Marvolo Riddle ale ta drużyna jakoś zmieniła nazwę na Lord Voldemort.

4

Dopiero teraz zobaczyłem przewidywane składy i czytając komentarze że Trincao za Grieza powinien wyjść to nie wiem czy się śmiać czy płakać. No ale tak jest jak ktoś patrzy tylko kto strzelił a nawet nie wie jak wyglądała akcja bramkowa. Bez Grieza a z Trincao dwie pierwsze bramki ostatnio by pewnie nie padły.

0

@StephanosCrushes najwidoczniej nie widziałeś pierwszego meczu. To Griez przy dwóch pierwszych bramkach był na ŚN i zrobił miejsce Fatiemu. Z Dembele tak nie bedzie

0

@escarabajo z tych lepszych "starych" Amerykanów kojarzę jeszcze Donovana. Teraz dwóch jest u nas de La Fuente i Dest. Ci lepsi wyjeżdżają do Europy bo jednak w szkoleniu jest przepaść, USA są daleko w tyle w porównaniu z Europą pod tym względem, ale piłka nożna jest u nich coraz bardziej popularna a dzięki takiemu Beckhamowi zyskuje wiele.

0

@333tricampeones333 a swoją opinię opierasz na tym że nie jest medialny.

0

@Rewolucja123 tak wgl wszyscy sie tym Busim zajęli i nikt nie zobaczył, że chcesz Fatiego na ławce posadzić :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ViscaBarca123 ale najwidoczniej nie uwzgledniles tego w ocenach tych dwóch Panów. Dla mnie brak takiego podania to zaprzepaszczenie świetnej okazji do zdobycia bramki co bardzo obniża ocenę.

0

@ViscaBarca123 zwróciłem uwagę. Tak samo jak na to że Griezmannowi wypomniales że nie podal do Fatiego, ale już de Jongiem czy Roberto za to że nie dograli Francuzowi kilka razy to już nie. A Messi wyżej niż Cou za ten mecz to już nieśmieszny żart. Powinieneś być bardziej obiektywny

1

@Rewolucja123 i tak nie strzelił

0

@DonMatteo901 a to ten co sprawdzal głębokość odbytu Smolarka palcem?

0

@Yosemite kluczowy w tej akcji był ruch Grieza. Redaktor @ViscaBarca123 nawet nie wziął tego pod uwagę przy ocenach.

1

@DarekFCBnaZawsze a przy dobrych wiatrach to i dziecko doda do posiadanych ;)

0

@Tuc a Zlatana lubisz?

17

Redaktor albo niech stanie się obiektywny w kwestii oceń albo niech da sobie spokój.
Gdyby nie to że Leo wykonywał karnego to przy trzech pierwszych bramkach nie miał nawet minimalnego wpływu na zdobycie ich. Do tego asysta przy own goalu, 2 udane dryblingu i 1 key pass oraz 14 strat i sporo niepotrzebnych dryblingów. I ocena 8.
W odwrotna stronę Griez gdzie miał bardzo duży udział przy dwóch pierwszych bramkach, bo to on zrobił miejsce dla Ansu który mógł oddać strzały Z POLA KARNEGO bez jakiejkolwiek presji ze strony rywala.
Najlepszy fragment to ten gdzie Griez na minus ma to że powinien zagrać do Ansu xD to że Roberto czy de Jong powinni zagrać po 3-4 razy do Francuza jakoś nie zostało ujęte. Co więcej de Jong nic szczególnego z przodu nie pokazał a co więcej zanotował stratę we wlasnym polu karnym, który to powinien mu obniżyć znacznie ocenę.
A o tym że Cou ma niższa ocenę od Leo to nawet nie ma co pisać bo to żart.

1

@ksobi z tego co pamiętam to ma 12 brutto, tyle co Umtiti z tego co kojarzę

3

@PJ777 Pedri, Fati to ciągle dzieciaki i nie wiemy czy staną się wielkimi gwiazdami. Dembele w ich wieku miał podobny potencjał i się nie łamał, niestety nie wiemy co przyniesie życie.

0

Aktualizacja.
Gerard Romero na tt pisze to samo.

Mam nadzieję że jednak guano wiedza

0

@Gall no ale dlaczego tak jest? Bo klub nie myśli przyszłościowo. Gdybyśmy 2-3 lata temu kupili z 4-5 młodych napastników i ich wypozyczyli (układ jak z Emersonem) czy niektórych ogrywali w Barcy B to może nie potrzeba by było zawodników po 120mln. W ostatnich latach musieliśmy szukać zawodników na już którzy nie do końca mogą się wpasować w styl Barcy. A można było myśleć o tym gdy pierwsza drużyna była poukładana i wszystko funkcjonowało dobrze.

0

Media społecznościowe. Ciekawe jak duży wpływ na wygraną Leo miał ten kabaret z jego odejściem :)

0

Zrobiłem taki szybki research zawodników U18 i dwa nazwiska wydały się ciekawe. Gabriel Veron i Adam Hlozek. Obaj rocznik 2002. Barcelona powinna zerkać na takich zawodników jak ta dwójka. Wiem, że aktualnie nie ma pieniędzy, ale zamiast wydawać setki milionów na zawodników, którzy i tak mogą się nie sprawdzić lepiej sprowadzać takich zawodników, na których tak czy siak stratni nie będziemy. Starać się o transfer tak jak było to z Emersonem, od razu znaleźć klub który przyjmie go na 2-3 sezony a później wróci do nas.

0

@kkbarca Pedri, Trincao, Pjanić czyli jednak kupiliśmy ;)

2

@lukas10 z tą różnicą, że Depay może grać jako typowa 9 czego nie można powiedzieć o wymienionej przez Ciebie trójce.

8

@Ratamahatta no właśnie nie. Cou przez ten rok ostro zapierdzielal co widać po posturze, myślisz że w Barcy zrobiliby takiego dzika z niego?

0

@kaamil1910 głowa, poszukaj w necie bo jest kilka artykułów o tym

0

@szczepan-ink trzeba poczekać aż inni przyzwyczaja się że jednak PS u nas funkcjonuje. 3 sezony graliśmy bez prawej strony to zapominają że tam też można podać :)

0

@johny11 powiedział wielki znawca co pewnie kopie się po czole w A klasie :D

0

@Alberto1031 to sobie przwin La Ramble. Ktoś tam zrobił szczegółowa analizę każdego zagrania Griezmanna. Najaktywniejszy zawodnik Barcy, tyle że Roberto i de Jong nie potrafią rzucić piłki za obrońców ustawionych na 40 metrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?