0

@tbas wycofanie w polu karnym do Cou na prawie pusta bramke i asysta do Brazylijczyka. To nie są już 2 kluczowe piłki?

0

@ObiektywnyKibic121 0 należy się wtedy gdy dosłownie nic mu w meczu nie wyjdzie. Wskaż w takim razie te 45 spotkań w którym Antkowi nic nie wyszło.

0

@Songo91 w obronie bardzo dobrze natomiast jeśli chodzi o wyprowadzanie piłki to w sytuacjach pod presją bardzo często się gubi. Na mniej wymagające zespoły ok ale z drużynami z wyższej półki może sobie jeszcze nie radzić.

2

@ramon59 nie wiem czy Twój komentarz to prowokacja czy jednak nie oglądałeś meczu, bo nie wierzę że można pisać takie głupoty z pełną świadomością.

15

"Martín Braithwaite był zaangażowany w cztery z ostatnich pięciu bramek Barcelony we wszystkich rozgrywkach (3 bramki, 1 asysta)"
Gol Leo na 4-0 z Osasuna - nie zaangażowany
Gol Cou na 3-0 z Osasuna - nie zaangażowany
Gol Antka na 2-0 z Osasuna - nie zaangażowany
Gol Martina na 1-0 z Osasuna - Gol
Gol Antka na 4-0 z Dynamo Kijów - nie zaangażowany

Trochę słabe macie to info

3

@mr_robot podejrzewam że tyle płaci klub jak zawodnik dostanie żółta kartkę.

2

Kur... Nie widziałem piłki

3

@Adriano71 bez sensu. Robi się wtedy straszny ścisk w środku. Leo i tak zejdzie do środka, gdzie będzie Cou. Dembele też musiałby być bliżej środka by Alba mógł grać ofensywnie.

3

@REGlS trochę to słabe życzyć 100lat skoro ma już 121.. ;)

1

@koksik2700 ale ja nie porównuje do siebie talentów Maradony i Messiego, tym bardziej nie mówię który z nich miał większy i był lepszy. Uważam tylko, że dawniej umiejętności obrońców i pojęcie taktyki przez nich stało na o wiele niższym poziomie i łatwiej było w pojedynkę wygrać pojedynczy mecz mając ogromny talent.

1

@koksik2700 na pewno łatwiej było wygrywać w czasach Diego samemu mecz dysponując tak ogromnym talentem jak dwaj Argentyńczycy. Poziom obrońców w czasach Maradony a teraz to przepaść.

12

Przyznam, że Halland pasowałby do białych - szczególnie, gdy Zidane jest trenerem. To typ zawodnika, który idealnie pasowałby do taktyki 1000 wrzutek.

0

@Rewolucja123 jeszcze troszkę się przyczepie do sytuacji z 59:47. O ile drybling fajny to niestety, ale przegląd pola bardzo słaby. Aż prosiło się o podanie do środka do Pedriego i wyszlibyśmy 3v2. Mógł wycisnąć o wiele więcej z tej akcji także "+" za dryblind i "-" za nie najlepsza decyzję.

8

@Kamilb1988 Pique za 2 miesiące skończy 34 lata i możliwe że to jego ostatni sezon w Barcy. Jeśli zostanie to tylko jeśli w klubie nie będzie miał kto go zastąpić, tyle że jest Araujo i Mingueza. Operacja wykluczyłaby go na pewno do końca sezonu więc leczenie zachowawcze to jedyna możliwość by był jeszcze dostępny w tej kampanii.

1

@Rewolucja123 a czy to nie Pedri podał piłkę do Martina, która później zabrał Dest i strzelił na 1-0?

0

@robsesh bardzo dobre zawody, które pokazały też że musi jednak sporo poprawić wyprowadzanie piłki i dłuższe podania. W obronie moim zdaniem zagrał bardzo pewnie.

1

@Pilka_jest_okragla ten ostatni dobry, Faja. I te nagłówki "Faja zatrzymał Messiego w Barcy" :)

0

@Gregsky10 jeśli chodzi o najgorszego zawodnika to raczej bym obstawiał Pedri lub Trincao

0

@Janiama wybacz ale piszesz głupoty. Lewy, w przeciwieństwie do Brajta, cofalby się też po piłkę i grał na przyslowiowa ściane, a nie tylko uciekać za obrońców.

0

@barteq ostatnio grał cały mecz więc teraz niech pokaże się Trincao i Brajt od początku. Pewnie Pedri zejdzie pierwszy.

0

@arraco Dembele z Węgrami wszedł gdy było 3-1 a Barca grała w 10. Asysta i bramka. Trincao na razie nie pokazuje nic.

0

@lukas10 pięknie zgasł z Atleti czy Realem

1

@DaPi skumalem tylko później dzieci z LR robią błędy na kartkowkach ;)

1

@baczmus a dzięki, właśnie sprawdzałem co to i wyszło że to jakaś pochodna reakcji kwasów na alkohol co nie skojarzyło mi się z czymś przyjemnym ale teraz już wiem :)

0

@DaPi coś chyba na matmie się nie uważało, bo 100%=1 więc jeśli chcesz to mnożyć to bierzesz 0,9x0,85x0,93x0,95 i wychodzi 0,6758775 (niecałe 68%).
Także lipa ;)

0

@ViscaBarca123 na ŚPD nie ma za dużej konkurencji, a Ci co są grają piach więc może Kuman by go sprawdził. Może w końcu będzie ktoś kto nie boi się zagrać piłki za obrońców do skrzydłowego zamiast podawać do Leo lub obrońców.
Natomiast ja nie jestem z tych co to przeceniają zawodników Barcy B i myślą, że nie wiadomo jakie perełki tam mamy, bo wyniki w 3 lidze mówią same za siebie.

0

@baczmus eeee ale niby że czemu?

0

@Marjando nie zgodzę się z tym, że jest marny. Wybitny też może nie jest, ale na takich nas nie stać, szczególnie że takich napastników aktualnie jest co najwyżej kilku. Isak jest młodym zawodnikiem o dobrych warunkach fizycznych, technice i szybkości. Może trochę go przeceniam, ale oglądałem go w akcji kilka raz i przede wszystkim pamiętam mecz z Realem gdzie praktycznie sam rozprawił się z białymi.

5

@Progressive PUIGmal - z nazwiska wiadomo, że będzie grzał ławę.

24

@blazeq jak dla mnie wystarczyło nie sprowadzać Griezmanna, jeśli Leo miał dalej grać w klubie. Zostaje 120mln z transferu + 45mln zaoszczędzone na pensji. To trzeba być debilem, żeby sprowadzać lewonożnego zawodnika operującego za napastnikiem. O ile transfery Dembele czy Cou można wybronić tak Antka już nie bardzo. Mogli jeszcze sprowadzić Dybale, żeby później się zastanawiać czemu nie grają tak jak wcześniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?