Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas wycofanie w polu karnym do Cou na prawie pusta bramke i asysta do Brazylijczyka. To nie są już 2 kluczowe piłki?
0
@ObiektywnyKibic121 0 należy się wtedy gdy dosłownie nic mu w meczu nie wyjdzie. Wskaż w takim razie te 45 spotkań w którym Antkowi nic nie wyszło.
0
@Songo91 w obronie bardzo dobrze natomiast jeśli chodzi o wyprowadzanie piłki to w sytuacjach pod presją bardzo często się gubi. Na mniej wymagające zespoły ok ale z drużynami z wyższej półki może sobie jeszcze nie radzić.
2
@ramon59 nie wiem czy Twój komentarz to prowokacja czy jednak nie oglądałeś meczu, bo nie wierzę że można pisać takie głupoty z pełną świadomością.
15
"Martín Braithwaite był zaangażowany w cztery z ostatnich pięciu bramek Barcelony we wszystkich rozgrywkach (3 bramki, 1 asysta)"
Gol Leo na 4-0 z Osasuna - nie zaangażowany
Gol Cou na 3-0 z Osasuna - nie zaangażowany
Gol Antka na 2-0 z Osasuna - nie zaangażowany
Gol Martina na 1-0 z Osasuna - Gol
Gol Antka na 4-0 z Dynamo Kijów - nie zaangażowany
Trochę słabe macie to info
3
@mr_robot podejrzewam że tyle płaci klub jak zawodnik dostanie żółta kartkę.
2
Kur... Nie widziałem piłki
3
@Adriano71 bez sensu. Robi się wtedy straszny ścisk w środku. Leo i tak zejdzie do środka, gdzie będzie Cou. Dembele też musiałby być bliżej środka by Alba mógł grać ofensywnie.
3
@REGlS trochę to słabe życzyć 100lat skoro ma już 121.. ;)
1
@koksik2700 ale ja nie porównuje do siebie talentów Maradony i Messiego, tym bardziej nie mówię który z nich miał większy i był lepszy. Uważam tylko, że dawniej umiejętności obrońców i pojęcie taktyki przez nich stało na o wiele niższym poziomie i łatwiej było w pojedynkę wygrać pojedynczy mecz mając ogromny talent.
1
@koksik2700 na pewno łatwiej było wygrywać w czasach Diego samemu mecz dysponując tak ogromnym talentem jak dwaj Argentyńczycy. Poziom obrońców w czasach Maradony a teraz to przepaść.
12
Przyznam, że Halland pasowałby do białych - szczególnie, gdy Zidane jest trenerem. To typ zawodnika, który idealnie pasowałby do taktyki 1000 wrzutek.
0
@Rewolucja123 jeszcze troszkę się przyczepie do sytuacji z 59:47. O ile drybling fajny to niestety, ale przegląd pola bardzo słaby. Aż prosiło się o podanie do środka do Pedriego i wyszlibyśmy 3v2. Mógł wycisnąć o wiele więcej z tej akcji także "+" za dryblind i "-" za nie najlepsza decyzję.
8
@Kamilb1988 Pique za 2 miesiące skończy 34 lata i możliwe że to jego ostatni sezon w Barcy. Jeśli zostanie to tylko jeśli w klubie nie będzie miał kto go zastąpić, tyle że jest Araujo i Mingueza. Operacja wykluczyłaby go na pewno do końca sezonu więc leczenie zachowawcze to jedyna możliwość by był jeszcze dostępny w tej kampanii.
1
@Rewolucja123 a czy to nie Pedri podał piłkę do Martina, która później zabrał Dest i strzelił na 1-0?
0
@robsesh bardzo dobre zawody, które pokazały też że musi jednak sporo poprawić wyprowadzanie piłki i dłuższe podania. W obronie moim zdaniem zagrał bardzo pewnie.
1
@Pilka_jest_okragla ten ostatni dobry, Faja. I te nagłówki "Faja zatrzymał Messiego w Barcy" :)
0
@Gregsky10 jeśli chodzi o najgorszego zawodnika to raczej bym obstawiał Pedri lub Trincao
0
@Janiama wybacz ale piszesz głupoty. Lewy, w przeciwieństwie do Brajta, cofalby się też po piłkę i grał na przyslowiowa ściane, a nie tylko uciekać za obrońców.
0
@barteq ostatnio grał cały mecz więc teraz niech pokaże się Trincao i Brajt od początku. Pewnie Pedri zejdzie pierwszy.
0
@arraco Dembele z Węgrami wszedł gdy było 3-1 a Barca grała w 10. Asysta i bramka. Trincao na razie nie pokazuje nic.
0
@lukas10 pięknie zgasł z Atleti czy Realem
1
@DaPi skumalem tylko później dzieci z LR robią błędy na kartkowkach ;)
1
@baczmus a dzięki, właśnie sprawdzałem co to i wyszło że to jakaś pochodna reakcji kwasów na alkohol co nie skojarzyło mi się z czymś przyjemnym ale teraz już wiem :)
0
@DaPi coś chyba na matmie się nie uważało, bo 100%=1 więc jeśli chcesz to mnożyć to bierzesz 0,9x0,85x0,93x0,95 i wychodzi 0,6758775 (niecałe 68%).
Także lipa ;)
0
@ViscaBarca123 na ŚPD nie ma za dużej konkurencji, a Ci co są grają piach więc może Kuman by go sprawdził. Może w końcu będzie ktoś kto nie boi się zagrać piłki za obrońców do skrzydłowego zamiast podawać do Leo lub obrońców.
Natomiast ja nie jestem z tych co to przeceniają zawodników Barcy B i myślą, że nie wiadomo jakie perełki tam mamy, bo wyniki w 3 lidze mówią same za siebie.
0
@baczmus eeee ale niby że czemu?
0
@Marjando nie zgodzę się z tym, że jest marny. Wybitny też może nie jest, ale na takich nas nie stać, szczególnie że takich napastników aktualnie jest co najwyżej kilku. Isak jest młodym zawodnikiem o dobrych warunkach fizycznych, technice i szybkości. Może trochę go przeceniam, ale oglądałem go w akcji kilka raz i przede wszystkim pamiętam mecz z Realem gdzie praktycznie sam rozprawił się z białymi.
5
@Progressive PUIGmal - z nazwiska wiadomo, że będzie grzał ławę.
24
@blazeq jak dla mnie wystarczyło nie sprowadzać Griezmanna, jeśli Leo miał dalej grać w klubie. Zostaje 120mln z transferu + 45mln zaoszczędzone na pensji. To trzeba być debilem, żeby sprowadzać lewonożnego zawodnika operującego za napastnikiem. O ile transfery Dembele czy Cou można wybronić tak Antka już nie bardzo. Mogli jeszcze sprowadzić Dybale, żeby później się zastanawiać czemu nie grają tak jak wcześniej.