Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jedrek7000 Garcia nie jest zawodnikiem na pierwszy skład. On popełnia więcej błędów niż Lenglet teraz.
Nikt też nie dawał nic za zawodników których wymieniłeś, a z kontraktów trzeba było zejść. Jeśli nie ich to kogo byś oddał? Antka i Dembele? Czy Leo?
0
@Keson ja do Puiga nie jestem przekonany. Dla mnie on ciągle gra jak junior. Nie wskoczył jeszcze na ten wysoki poziom.
@ronidaro10 nie jestem fanem Roberto, ale szukałem kogoś kto jest w klubie w tym momencie.
2
Ja tam o wiele bardziej ceniłem sobie Inieste niż Xaviego szczerze mówiąc. Taka moja subiektywna ocena
1
Komentarz usunięty
0
@jedrek7000 na prawdę ludzie nie wiem czego Wy oczekujecie od trenera. Chyba zapominacie w jakiej sytuacji kadrowej znajduje się Barca. Dwóch najlepszych skrzydłowych, a może nawet zawodników, jest kontuzjowanych. Leo chyba nigdy nie był w takim dołku. Pique który jednak jest najlepszym ŚO Barcy kontuzja, na PO 19latek który nawet zmiennika nie ma. O pomocnikach nawet się nie wypowiem bo szkoda czasu. No i Brajt na 9, mimo całej sympatii do Duńczyka to jednak umówmy się że on do Barcy nigdy nie powinien trafić. Choć w sumie patrząc po miejsce w tabeli to jednak Barca to jego poziom, ligowy średniak.
2
@Keson ja w tej roli chciałbym zobaczyć Roberto. Nie jestem jego wielkim fanem natomiast jest szansa by się sprawdził. Zaczynał na środku pomocy więc może jeszcze kojarzy jak się gra w centralnej części boiska a jako boczny obrońca musiał dużo biegać tam i z powrotem :)
1
@pauletaa chciałeś powiedzieć afroamerykańskiej chyba xD
0
@mkord więc albo gwiżdżą karnego albo faul Brajta. A oni jakby nigdy nic
1
@BarcaInfo nie miej pretensji do nikogo. Zawsze wybierasz Trincao w swoich ocenach
2
@xBoMBoWiECx no tak, Lenglet by to ręką zatrzymał znając jego dokonania
0
@tomcias10 zachowanie może tak ale nie takie jak myślisz. Prędzej to że jest mentalnie gówniarzem i nie dorósł do takiego futbolu
3
Trincao jest słabszy ode mnie.. i większości z Was.
0
@GeraltzKatalonii a i tak jest najlepszy. Brawo Ous
1
@xBoMBoWiECx hahahaha znowu Messi musiał wykonać zamiast dać Cou
6
Dembele to najlepszy zawodnik Barcelony. Nawet Leo nie robi tyle zamieszania na boisku co Francuz.
0
@Rust_Cohle Lukaku to takie drewno, że szkoda gadać. Chłop jest silny, ma instynkt do strzelania bramek, jest bardzo ciężki do upilnowania, ale technika użytkowa na poziomie polskiej ligi.
2
@FC1899Barca 260 udanych dryblingów, jestem ciekaw na ile prób. Zwróćcie uwagę, że drugi pod tym względem Neymar ma 154 dryblingi czyli ok 60% tego co Leo. Już nie mówiąc o trzecim Mane z "zaledwie" setką udanych dryblingów.
Jestem ciekaw czym to jest spowodowane. Brakiem umiejętności rozgrywania u zawodników? Brakiem szybkiej gry i poruszania na boisku? Uzależnieniem wszystkiego od Messiego?
0
Ciężki ten sezon dla Koemana. Może jego wybory nie zawsze są idealne, ale też ciężko zrobić coś z niczego. Za nami dopiero 16 meczów, a skład musi być zmieniany co chwile. Fati ciągnął wózek na początku sezonu i kontuzja, Dembele zaczął grać na wysokim poziomie i kontuzja, Lenglet gra kupe ale Umtiti, Pique i Araujo kontuzje. Alba też był kontuzjowany, Trincao i Pjanić na razie bardzo słabo, Pedri też po dobrym początku teraz duży zjazd. De Jong słabo, Busi to samo, Leo bez formy.
I nagle wychodzi, że nie ma kim grać
0
@Terapuls w czym był lepszy? W tym, że za wszelką cenę chciał mieć piłkę i cofał sie po nią na własną połowę przez co z przodu nie było komu grać? W tym, że jego strzały są fatalne? Ewidentnie Leo jest pod formą i jeśli ona nie przyjdzie to wolę by siedział na ławce. Mecze bez niego wyglądały o wiele lepiej.
0
@Messibestplayerintheworld mi o wiele bardziej podobała się gra Barcy, gdy Leo nie grał. Drużyna wtedy funkcjonuje o wiele lepiej jako całość. Z Leo na boisku zawodnicy wyglądają na zagubionych.
1
Leo martwi. Mimo tego że chce to widać w jakim dołku z forma jest. Leo w formie ściąga pajęczyny w bramce a teraz to jakieś strzały po ziemi bez większej mocy. O rzutach wolnych nawet nie ma co mówić.
Nie wiem co się z nim dzieje ale dobrze to nie wygląda.
2
Griezmann bez Leo i z Brajtem na 9 daje więcej drużynie niż Leo grając z Griezem.
2
@BulaKG ja np oglądałem kiedyś serial pt. 3%.
W skrócie:
Świat po wybuchu reaktora, panuje bieda i jedyny luksus to wyspa na której żyje 3% populacji. By się tam dostać trzeba przejść tzw Proces.
Może nie jakiś wybitny ale da się oglądnąć.
Z innych seriali to polecam Upadłe Królestwo, Barbarzyńcy, Gambit Królowej
0
@Yosemite ale wiesz jak jest. W Anglii ciężar zdobywania bramek spoczywa na kilku graczach, a u nas to przede wszystkim tylko Lewy.
15
@darek60 brakuje napastnika, ale nie Suareza. Od razu widać, że Barca lepiej gra bez Leo. Leo w formie to wielkie wzmocnienie, ale teraz jest bardziej kulą u nogi, bo przez niego nie gramy tak agresywnie i nie doskakujemy do przeciwników. Z Suarezem na boisku byłoby jeszcze gorzej.
2
Dla Leo tylko PSG jeśli chodzi o poważną piłkę. Mam 26 lat a i tak się popłaczę jak ten moment nadejdzie. GOAT
0
@student97r z ciekawości bo nie siedzę w NBA. Co to ten niegwarantowany kontrakt?
0
@Coutinho007 a myślisz że się sprawdzi? Bo ja sądzę że w takim zestawieniu jak dzisiaj gdzie na dobrą sprawę jest 3 ŚPO i brak skrzydłowych to raczej nie. Ze skrzydłowymi on jest sporo lepszy.
0
@Rewolucja123 chodzi konkretnie o ilość minut, a dokładnie liczba zawalonych bramek na minutę gry. De Jong w tym sezonie 1114 minut, a Busi 782 minuty więc różnica jest duża.
0
Myślicie że Martin będzie zawodnikiem Once de Gala? Bo troszkę nie rozumiem grania co mecz inna czwórka w ataku.