Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kapitan_SW ale to jest Superpuchar Hiszpanii, a nie Puchar Tymbarku. Nikt Ci nie każe oglądać meczu przecież. Poświęć czas rodzinie a rezerwy sobie oglądnij w niedziele o 12, bo grają w 3 lidze.
0
@eckov a jakich "wielkich zawodników" posiadamy? Jest Griez, ale to zawodnik całkowicie inny niż Leo, a na pewno nie na jego poziomie. Nie jest zawodnikiem, który sam może wygrać mecz, tylko jest to gracz zespołowy, który sporo daję zespołowi jednak zespół też musi dać sporo od siebie.
Mamy perspektywiczną kadrę, ale na ten moment nie jest ona zbyt silna więc nie wiem czego oczekujesz.
40
@Piorun żeby trener RSSS nie miał czasu na przygotowanie innej taktyki.
0
@Kapitan_SW w takim razie szanuje, że wolisz grę z 3ligowcem od gry o puchar.
0
@Tomek54321 Żaden klub nie sprzeda topowych zawodników za 30mln, a jeśli chcesz wzmocnić klub na kolejny sezon to musisz troche kasy wydać.
0
@szymonbarca10 Konrad.
Natomiast chciałbym bardzo zobaczyć Puiga od pierwszej minuty, bo jak na razie to grał tylko po kilkanaście minut, a rywal padał z nóg.
0
@Kapitan_SW gdyby był stary format to byśmy nawet nie grali o ten puchar. W zamian teraz zamiast grać z Bilbao to byśmy grali z jakimś 3ligowcem w PK.
0
@Bananowysong Dlaczego Haaland to bajka? Mamy kilku zawodników, których się trzeba pozbyć i jakieś godziwe pieniądze możemy uzyskać na pozyskanie Norwega. Transfer jak najbardziej możliwy moim zdaniem.
8
@Kris_1993 bardzo ciekawy piłkarz, no ale mamy Araujo, Mingueze i prawdopodobnie Garcie więc czy jest sens wydawać pieniądze na niego?
8
"Choć Ronald, pojedziemy moim Ferrari. Nie do ciebie mówiłem Ludwiczku, tylko do Araujo". ;)
0
@Arnold1234 a Koeman ma Mingueze, Firpo i de la Fuente.
0
@Catalanian1991 tyle, że Eric w takim przypadku spędziłby pół roku na trybunach i pewnie nawet nie powąchał murawy. W Barcy nawet jakby nie grał teraz przez te pół roku to przynajmniej będzie trenował i poznawał zespół przez co będzie gotowy grać od początku przyszłęgo sezonu.
0
@jeyx77x to ja miałem taka sytuacje, że zjeżdżałem z estakady, gdzie są dwa pasy tyle, że jeden był zamknięty nie wiedzieć czemu. Skończyło się tak, że jadąc ok 20km/h nie byłem w stanie wgl wyhamować i ślizgnąłem się prawym bokiem po innym samochodzie, a lewym po barierkach. Bilans to 4000PLN wydane na błotniki, lampy i malowanie. Jedyny plus, że miałem w ubezpieczeniu ochronę zniżek.
1
@nitey a który klub zagwarantuje mu zwycięstwo w LM?
0
@jeyx77x to się ciesz. Ja 3 lata temu się prawie zmieściłem między innym samochodem a barierkami. Prawie
1
@masik86 zobaczymy co ten Pochettino zrobi z PSG które ma kadrę lepsza niż Barca
2
@mr_robot chyba to że nie umiemy rozklejać rywala i zawodnicy nie wychodzą na pozycję przez musimy podejmować próby dryblingu.
Ale wiedząc jak murują się przeciwnicy to jednak ten drybling jest koniecznością
1
@qbarca przecież piszą o niej więc i co chodzi?
3
@Naturopata wow. I taki ktoś został Mistrzem Świata. Niemożliwe
0
@Hazok87 to był komentarz typowo 4fun. Nikt nie zczail chyba :)
1
Można narzekać na Dembele jednak gdy jest na boisku to przeciwnicy się go obawiają przez co inni mają więcej miejsca. Jak choćby teraz Leo
0
@monsterrize dajmy może chłopakowi trochę czasu. Ile on ma lat? 19-20? Musi nauczyć się mechanizmów
0
@Kiiciioro grajmy co mecz innym składem a później narzekajmy że gra się nie klei
0
Chyba nie ogladaliscie ostatniego meczu skoro tak na Busiego narzekać. To ja tylko przypomnę jak Leo zagrał na pamięć do Busiego tyle że ten już był poza boiskiem i Bilbao strzeliło druga bramkę. No więc właśnie :D
1
@mekston ja liczę że w Zakopanem Polacy zdominują rywali i Granerud nawet nie powącha podium.
0
@SinMistico szkoda? Że 4 Polaków jest w TOP5?
0
@Veysel może to jakaś szansa na stratę punktów przez nich bo jak było widać w PK to aż tak szerokiej kadry nie mają
1
@kaamil1910 To trener rządzi, a nie zawodnicy. Musi utrzymać autorytet w szatni więc nie ulegnie młodemu. Także niech Riki robi co mu mówi i wraca za pół roku pokazać czego się nauczył.
29
Koeman grzecznie próbuję przypomnieć niektórym, że to trener rządzi piłkarzem a nie na odwrót. Jednak Riki woli stracić rok niż odejść na pół roku.
0
@ViscaBarca123 fajne ma te prostopadłe podania i przerzuty, natomiast jestem ciekaw czy jest to poziom, który pozwoliłby mu grać w LL. 3 liga to jednak poziom o wiele, wiele niższy.