0

@Cobra303 chodzi o doświadczenie i ogranie na najwyższym poziomie. Bez tego ciężko jest cokolwiek ugrać.
Co do Araujo to jakiś miesiąc temu zapytałem na La Rambli którego zawodnika wola, Araujo czy de Ligta i każdy odpisał że nie można ich porównywać bo Araujo dopiero zaczal grać na najwyższym poziomie i jego to można porównać co najwyżej z Mingueza.

4

Podstawowy skład Barcelony w meczu z Elche:
GK - Barca, TOP

PO - Barca B (3. liga), nominalny ŚO

PŚO - Barca B (3. liga)

LŚO - Barca, nie grał bardzo długo
przez kontuzje
LO - Barca, gość 30+ najlepsze lata za sobą

ŚPD - Barca, gość 30+ najlepsze lata za sobą

ŚP - Barca, pokazuję coraz wyższą formę, zaliczany do TOPu
ŚPO - Las Palmas (2. liga), 18 lat

PS - Barca, przez 3 lata wielkie problemy z kontuzjami

LS - Leganes, 30 lat

N - Barca, uważany za TOP jednak zdecydowanie poniżej poziomu

Wypisałem gdzie dany zawodnik z pozycji znajdował się dokładnie rok temu i krótkie info.
Czy takim składem jesteśmy w stanie rywalizować o najwyższe cele? Chyba nie.

0

@Comentateiro z jakimi zawodnikami? Do TOPu można zaliczyć MAtSa i ewentualnie de Jonga i Griezmanna. Takie RSSS czy Bilbao mają przynajmniej w większości zawodników, którzy grają tam już lata i znają się na wylot.

1

@BarcaInfo Zdrowy Araujo jest teraz tak samo ważny jak zdrowy Messi.

0

@Bulos11 PSG ma podobny bilans w lidze co my tyle, że ich liga jest o wiele słabsza od hiszpańskiej, także rewelacyjnie nie grają.

1

@Ramos9248 jak efekty diety? Też jestem na diecie, tak samo mam 2200kcal i powiem szczerze, że dieta tak rozpisana, że ciężko jest mi zjeść całość. Jem bo muszę, ale czasem muszę dzielić posiłek na dwie porcję.

1

@adukla niestety ale w Hiszpanii przeciwko Barcy zdecydowana większość zespołów nie chcę grać w piłkę tylko wolą bronić całą drużyną. PSG nie będzie się zamykać na własnej połowie mam nadzieję, więc wtedy zobaczymy ile warta jest na ten moment drużyna Barcy.

12

@Pustelnik inaczej wygląda mecz jak grają dwa zespoły, które chcą grać ofensywnie, a inaczej jak jedna z drużyn broni się całą jedenastką max na 30m od własnej bramki

3

@jackdaniels no tak, trener powinien skakać z radości bo drużyna wymęczyła 3 pkt z Elche.

0

@VenoM Brejt dzisiaj miał największą zasługę w uzyskaniu 3pkt, Mingueza gra z konieczności na PO i najwidoczniej nie wiesz że nawet w rezerwach nie ma zdrowego, nominalnego PO. Busi gra coraz lepiej, może do TOPu nie należy ale Moriba na ten moment tym bardziej nie.

1

@Mroziu czyli nic w życiu nie osiągnąłeś, bo jedyne co umiesz to pyskować w internecie

0

@VenoM a kto nie daje nic drużynie? Druga kwestią jest taka że nie ma Leo, Roberto, Fatiego czy Pique i jeśli Ci wrócą to raczej gracze pierwszego zespołu nie będą siedzieć na trybunach żeby gracze Barcy B podglądali sobie mecz z ławki

0

@VenoM to że ktoś nie gra ofensywnie znaczy że gra źle? Ciekawa teza

2

@Mroziu jeżeli to że jeden z największych klubów na świecie sprowadza Cię nie jest sukcesem to pochwal się co Ty osiągnąłeś w życiu

0

@xparix dlaczego? Puig ostatnio wyszedł w pierwszym i był najsłabszy. Im mniej minut dostaje tym lepiej gra i takie są fakty

5

@Rewolucja123 Dembele na minus?? Pierwsze dośrodkowanie z roznego i któryś z naszych miał piłkę na piątym metrze tyle że się jej chyba nie spodziewał. Później wyłożenie do Pedriego który źle przyjął i musiał cofać do Busiego. Oprócz tego kilka ciekawych dogran z boku boiska. Strat sporo, ale na minus jego gry bym na pewno nie ocenił.

2

Gramy bez PO, LS impraedziwej "9" więc nie spodziewajcie się nie wiadomo czego, szczególnie ze Elche najbardziej wysuniętego zawodnika ma na 40m od własnej bramki.

1

@BarcaInfo ciężko grac z drużyną która broni się cała jedenastka na własnej połowie. Ich napastnik biega na 40. metrze od własnej bramki

3

@Bogan wtedy Antek na ŚN a Konrad LS

35

Koeman zaskocz wszystkich i wystaw atak Konrad Antek Dembus.

9

@ryba84 Puig xD.

1

@Vebrol podatny na kontuzje a nie kontuzjogenny :)
I kto niby miałby wtedy śmigać na PS?

0

@MarioVeB! I przez to później poziom rozmowy z niektórymi jest jaki jest

0

@pbilu i przez to jeden z najlepszych GK na świecie ma błagać go o koszulkę. Wow

0

@asterix78 nam nie jest potrzebny Suarez tylko młody napastnik, który nie jest tak surowy technicznie jak Brajt i nie spina się w dobrej sytuacji jak Griez.

0

@sokot Pedri dał dobrą zmianę, bo grał na pewno lepiej niż Puig. Natomiast nie była to zmiana wybitna. Moim zdaniem Dembele dał o wiele więcej drużynie niż Pedri. Co do Busiego to zagrał jak profesor.

2

@pbilu nie ośmieszaj się, nawet jeśli napisałeś to w formie żartu.

3

@Coutinho007 "umarł król, niech żyje król" a w tym przypadku lord ;)

0

@Gaz gorzej. Dla mnie druga połowa dużo lepsza. W pierwszej tak nie dominowaliśmy i Cornella miała swoje sytuacje

0

Patrząc na statystyki to Eibar z przewagą w meczu z Atleti.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?