5

@geass to nic, że tracił i z jego gry nie było żadnego pożytku. Ważne, że próbował.
Griezmann nie trafiający na pustą. To nic, że nie trafił, przecież próbował strzelić.
Lenglet dostający kolejnego wylewu w obronie. To nic, że straciliśmy bramkę, przecież próbował wybić.

Skoro Puig próbował i uważacie, że zagrał dobry mecz to czemu każdy przypieprza się do Firpo? W obronie nie zostawiał dziur, a w ataku był bardzo aktywny i kilka razy PRÓBOWAŁ zagrać w pole karne. Pokazywał się do gry, dużo biegał, dużo też PRÓBOWAŁ. Skąd w takim razie taka krytyka Juniora?

0

@Zoker akurat z tą piłką za plecy to była wina Busiego (bo chyba o t opodanie chodzi) i nie miał szans dojść do niej. Reszta się zgadza, w obronie niepewny w ataku nie wie co robić, kiwać nie umie, a dogrania w pole karne wyglądają tak jakby podawał tą piłkę na aferę a nie do kogoś konkretnego. W Barcy wyszedł mu chyba tylko 1 mecz, reszta beznadziejna.

2

@Zoker ciężko stwierdzić czy masz rację, bo Mateusz to też mocne nazwisko w kontekście walki o ten tytuł. Tak mocne, że aż nie ma możliwości go zobaczyć w akcji.

4

@cules100pro tak, i 3 raz mu to zagranie nie wyszło i skończyło się stratą. Jeśli już przytaczasz słowa komentatora to najlepiej określił Puiga słowami "dużo krzyku o nic".
I co z tego wynika, że próbuje grać prostopadle oprócz strat? De Jong potrafił świetnie wypuścić Grieza czy bramce Leo.
@VenoM wskaż w takim razie, gdzie się mylę? Czy Puig nie holował za długo piłki? Czy nie notował wielu strat w środku? Czy zagrał jakieś kluczowe piłki? Co ZROBIŁ, nie próbował zrobić tylko zrobił, pożytecznego w tym meczu Puig? Krytyka dla zasady to spada na Griezmanna i Busiego, a ja podałem wszystkie zarzuty wobec Puiga, które pokrywają się z tym jak grał.

0

@Kapitan_SW napisał, że osiągnęli swój prime, bo otrzymali zaufanie od Pepa, a przecież już u wcześniejszych trenerów rozgrywali pełne sezony i to nie jeden czy dwa, a kilka.
A co do reszty to znowu kłania się czytanie ze zrozumieniem. Uważam, że Pep miał szczęście, bo nie sądze by z innymi zawodnikami ugrał to co ugrał wtedy z Barcą. Barcelona miała świetnych piłkarzy tylko dopiero Pep był osobą, która umiała to wykorzystać. Z Bayernem czy City jakoś LM nie zdobył mimo, że sezon przed objęciem Bawarczyków, wygrali oni wszystko co się dało. Spora część osób uważa, że Guardiola był zbawcą jakby Barca w czasach przed nim była jakimś średniakiem, a jednak potrafiła 2 lata wcześniej zdominować LL i wygrać LM.

1

@cules100pro "co można powiedzieć o występie Leo czy Antuana do czasu strzelenia bramek?" Tylko tyle można powiedzieć, że grali słabo, jednak i tak lepiej niż Puig. Leo był świetnie ustawiony przy akcji Trincao, jednak ten mu nie podał, a później Puig zmarnował "setkę". Do tego Messi dobrze próbował uderzyć z wolnego, jednak obił poprzeczkę nie z tej strony co trzeba. Antek natomiast też grał bliżej lewej strony, gdzie był Firpo i potrafił go kilka razy wypuścić przez co Junior miał kilka okazji na dogranie w pole karne.

5

@FC1899Barca Trincao ewidentnie potrzebuje meczu na przełamanie. Tutaj prawdopodobnie każdy inny zawodnik Barcy podałby do Leo. Portugalczyk zaryzykował i chciał strzelić, jednak ryzyko się nie opłaciło. Szkoda, bo jego wartość leci na łeb.

0

@MaziFCB ważne, że nie po transferze Neymara :D

14

Drugi mecz Puiga w pierwszym składzie w tym miesiącu i drugi raz słaby występ. Chęci nie można mu odmówić natomiast nie było widać żadnych konkretów w jego grze. Kilka prób przyspieszenia gry, niestety często na siłę pchana piłka do przodu, gdzie lepiej było rozegrać. W pressingu dobrze działał jednak jeszcze nie zawsze wie kiedy do tego pressingu ruszyć. Oprócz tego dużo strat, holowania piłki, 0 kluczowych zagrań i to co La Rambla "lubi" najbardziej czyli trucht do obrony w akcji bramkowej Rayo.
Także dalej podtrzymuję stwierdzenie, że Puig im mniej minut dostaje tym lepiej wygląda. Na ten moment to co najwyżej rezerwowy na ostatni kwadrans gry.

0

@Maniek9444 spodziewaj się, że ktoś napiszę "zaraz po konferencji Verattiego."

6

@BarcaInfo to pewnie chłopaki się cieszyli, że Rayo przegrało, bo w innym wypadku by zdjęcia z Leo nie mieli ;)

0

@Coutinho007 jak można pisać, że to Pep dał szansę Xaviemu czy Inieście. Pierwszy z nich grał w pierwszej drużynie już 10 lat przed tym jak Pep został trenerem. Natomiast Iniesta w momencie objęcia przez Guardiole stanowiska był od 4 lat członkiem podstawowej jedenastki, a od 6 grał w pierwszym zespole.
Tak jak wspomniałem, nie chcę umniejszać w żaden sposób Guardioli, bo jednak poukładał skład świetnie, wprowadził Busiego, Pique czy Alvesa, nie bał się pozbyć ważnych zawodników itd. Natomiast uważam, że miał dużo szczęścia gdy objął Barce. Chemia jaka była między Messim, a Xavim, Iniestą i Alvesem to rzecz, której Pep nie wytrenował u nich, on to tylko i aż wykorzystał w najlepszy sposób.

0

@JimMorrisonFCB Pedri ma dopiero 18 lat. Iniesta w tym wieku dopiero zbierał jakieś minuty a na stałe do pierwszego składu wskoczył jak miał lat 20. Trzeba obserwować jak Pedri się będzie rozwijał bo ma papiery na zostanie topowym pomocnikiem.

2

@Coutinho007 tu Guardiola by nie zrobił nic więcej. W żaden sposób nie chce umniejszać Pepowi ale miał wielkie szczęście że trafił na złote pokolenie w Barcy.

7

Ja nie wiem jak w najgorszych nie zmiesciliscie wzmianki o fatalnym sędziowaniu. Dwa karne na Trincao gdzie goście nie trafiają w piłkę tylko wjeżdżają w nogi, do tego 2 razy przerwana akcja Barcy gdzie mieli korzyść i szansę na szybki kontratak, raz na pusta bramke a raz gdy gwizdnął faul na Busim.

0

@Avatarr lepszy rywal przy takich stratach jakie notował Puig to by nas wypunktował i nie byłoby po co na drugą połowę wychodzić. Puig nie umie kontrolować tempa gry, wszystko pcha do przodu, a jak nie ma gdzie podać to holuje piłkę przez całą szerokość boiska zamiast przegrać przez tył na drugą stronę

0

@Gaz no chyba nie w tym meczu miał te podania

1

@Avatarr i co ten młody zrobił pożytecznego? Bo ja widzę same straty

0

@Kondziubarca wspaniale nie gra natomiast 2 ewidentne karne na nim były

0

@JakobStrawman Twój Real nie ma tylu przyszłościowych zawodników, a niesmiesznym żartem są Twoje wpisy. Środek pomocy nie wymaga wzmocnień? Mam taką nadzieję że w Madrycie też tak myślą i dalej będą grać Kross, Modric i Casemiro :) wtedy Barca będzie się bić tylko z Atletico o mistrza

0

@MrShakira Leo odejdzie i z jego pensji opłaciliby wszystkich wymienionych w artykule :)

0

@Firestone i przez to w SPH zamiast wybić piłkę to się uchylił i Bilbao strzeliło na 2-2.

1

@JakobStrawman Zanim Real będzie miał te większe przychody to będzie musiał się wzmocnić, bo Modrić, Ramos, Kross, Benzema młodsi nie będą a zastępstwa nadal brak. Hazard 31 lat więc jak nie odpali teraz to też trzeba kogoś znaleźć, a nowe "Neymary" jednak nie są nowymi Neymarami, Militao gra słabo, a w środku pomocy tylko Fede jest na odpowiednim poziomie. W Barcy wygląda to o wiele lepiej.

1

@mindbender84 jak to Real od lat nie kupuję drogich piłkarzy? A Hazard to co? Przecież oni przed sezonem 19/20 wydali ponad 350mln na transfery.

0

@daniel32778 może tak, może nie, tego nie wiemy. Natomiast on tych setek nie miał i tu jest jego problem, że do tych sytuacji nie dochodził.

1

@kaamil1910 gość na pewno jest skuteczny i umie grać, natomiast może po prostu nie radzi sobie dobrze z presją. W Eintrachcie gra swoje, w Madrycie musiał wykorzystać na maxa każdą otrzymaną minutę.

1

@Mixtape a czym się różni zwykły od tego z plusem?

0

@kaamil1910 @lucca87 czyli doświadczenie i ogranie na najwyższym poziomie nie ma zupełnie znaczenie wg Was?

0

@Ramos9248 a tak z ciekawości czemu aż tyle w tak krótkim czasie? O ile to nie tajemnica :)
Może kiedyś się zgłoszę, na razie mam dietę z Fabryki i jestem zadowolony z efektów.

0

@itmustbejoke a to Davies grał gdzieś w Afryce?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?