0

@Bobo25 ale co Ty za bzdury wypisujesz. Pjanić w Juve wcale dobrze nie grał, a Dest czy Trincao nie grali nawet na poziomie zbliżonym do tego czego wymaga się od zawodnika Barcy. Oni mieli stanowić o sile Barcy?
Co do Suareza to skoro Koeman miał dostać Depaya to musiał z niego zrezygnować.
Druga rzecz to skoro piszesz o błędach taktycznych przez, które straciliśmy bramki to podaj jakieś przykłady. Wczoraj wylew Lengleta, a bez tego Cadiz miało 1 strzał i to niecelny. Z PSG straciliśmy 4 bramki i które były wynikiem błędów taktycznych? Pierwsza, gdzie Pique nie trafił w piłkę głową a Lenglet został poraz enty ograny jak trampkarz? Czy druga, gdzie Pique nie potrafi wybić piłki na dalej niż 5m? A może trzecia po dośrodkowaniu ze SFG?
A może z Sevillą, gdy Kunde (ŚRODKOWY OBROŃCA) urządził sobie slalom między tyczkami w strojach Blaugrana?
Trzecia rzecz. Mocna kadra na papierze? Kto tam u nas jest taki mocny? Messi, któremu niewiele wychodzi? Antek, który musi grać na LS? De Jong, który w ataku pełni rolę "9"? Dembele, który rozgrywa pierwszy sezon bez większych kontuzji od 4 lat? 18letni Pedri z 2 ligi? A może Busi?
Gdzie Wy ludzie widzicie mocną kadrę.

0

@Bobo25 na pewno każdy trener chciałby grać bez "9" w kadrze.
na pewno każdy trener chciałby zacząć pracę w klubie bez żadnego transferu o który prosił.
na pewno każdy trener chcę budować swój projekt w oparciu o zawodników 30+, których wymieniłeś.

0

@tbas mecz to bardziej spieprzył Leo niż Dembele. Jakby nie patrzeć to Francuz sam sobie wypracował obie sytuacje wczoraj, natomiast Leo zmarnował 3 świetne akcję na zdobycie bramki.

0

@AmigoBlancos Faul Casemiro z Valladolid było o wiele bardziej oczywisty niż tutaj Lengleta :)

0

@pax widzę, że inteligencją nie grzeszysz skoro nie potrafisz przeczytać dwóch zdań ze zrozumieniem. Z resztą jak widać argumentów żadnych nie masz dalej skoro moje wypowiedzi musisz kopiować.

0

@pax nie wiem jakie założenia na mecz ma de Jong więc ciężko to określić. Natomiast skoro nie bierze udziału w rozgrywaniu bo za niego robi to Messi to raczej nie z tego co wymieniłeś.
A co maja celne strzały do liczby dobrych okazji do zdobycia bramki? Jak Leo z 2 metrów nie trafia w światło to ciężko mieć więcej celnych. Zacznij uważnie oglądać mecze, a nie udawaj mądrzejszego niż jesteś.

2

@Coutinho007 chodzi o to że de Jong ma za zadanie wbiegać z drugiej linii a jeśli podania nie dostanie to zajmuje pozycję "9". Role rozgrywającego przejmuje Leo, któremu pomaga w tym Pedri. Jedyną możliwością gdzie de Jong mógłby zagrać dobra piłkę jest przejście z obrony do ataku gdy rywal traci piłkę ale wtedy nikt nie wychodzi na pozycję.

0

@pax myślałem że jesteś osobą która jakieś pojęcie o piłce ma, natomiast tym komentarzem że pojęcia większego nie masz. Zajmij się może ekstraklasa bo skoro najlepszy piłkarz świata nie trafia w bramkę z pierwszej piłki stojąc 2 metry od niej a Ty mówisz że to nie powinien być gol to co tu dużo mówić. De Jong z 5m to co? Messi źle podający do Antka gdzie powinien strzelać to co?
A co do karnego to nie chodzi o akcje z faulem a o SFG, czyli jedyna klarowna sytuację która wykorzystaliśmy

0

@patrykzmc2000 mam nadzieję że niczym

1

@Coutinho007 tyle że Ci dwaj nie mają w zespole zawodnika który chce dostać każdą piłkę. No i nie muszą łatać dziury z przodu bo dziewiątki nie ma.

0

@hefaj6 nie sądzisz że ciężko skrzydłowemu zrobic cokolwiek gdy nie ma w drużynie prawdziwej 9? Do tego max 2 zawodników w polu karnym i 5 rywali. Jeśli Francuz stanie się skuteczny to będzie w TOPie, dzisiaj praktycznie sam sobie wypracował 2 świetne sytuację.

1

@pax jak zobaczysz mecz raz jeszcze to później nie zapomnij napisać że miałem rację a Ty nieumiejętnie oglądałeś mecz. Tak z głowy wymienię kilka akcje które powinny zakończyć się bramka wg mnie.
1. Karny
2. Dembele schodzący z lewej strony gdzie minął kilku zawodników
3. Dembele na PS gdzie nawinął obronce najpierw na swoją lewa nogę i od razu nawijka na prawą.
4. Sam na sam Leo po zagraniu Busiego
5. Sytuacja Leo gdzie podcinka zagrał mu Pedri.
6. Leo który źle podał do Antka mimo że powinien huknac pod poprzeczkę
7. De Jong po zagraniu Desta
Do tego spieprzone dwie akcje w przewadze, jedna to Mingueza, drugą to Puig. Są jeszcze sytuację Antka czy minimalnie niecelny strzał Puiga z bardzo dobrej sytuacji.

0

@pax dwa razy Dembele, ze 3 albo 4 Messi, do tego Antek, de Jong. Bez problemu mogliśmy dzisiaj strzelić te 5 bramek. No ale nie będę wymagał od Ciebie za dużo skoro rozliczasz de Jonga z przerzutów czy key pasów mimo że w ataku pelnil on rolę dziewiątki.

0

@LS Araujo wróci do zdrowia i wskoczy od razu do pierwszego. Jest jeszcze Fati który też pogra w tym sezonie jeszcze i na ten moment wydaje się że zajmie miejsce Griezmanna. O ile Ansu będzie prezentował się jak przed kontuzją co takie oczywiste nie jest

0

@LS czemu? Dest, Pedri, de Jong i Dembele grali dzisiaj. Wróci Araujo i wskoczy na ŚO, ewentualnie Oscar tam zagra za Lągle i jest 5

0

Fatalne zawody Messiego dzisiaj..

0

@ShinobiQWE no tak, bo przegraliśmy z Realem i daliśmy wygrać Atleti. Gdy zespół był tworzony na nowo, z nowym trenerem, ustawieniem, wieloma zawodnikami i zamieszaniem w klubie. Real i Atleti są równie słabe co my, tyle że jednak Barca w lidze coś tam grać zaczęła. I nie pisz proszę o PSG bo oni są na ten moment głównym kandydatem do wygrania LM. W Hiszpanii każdy może wygrać i nie będę zdziwiony jeśli to Sevilla zgarnie majstra w tym sezonie.

1

@macio_944 i gdyby sędzia odgwizdał ewidentnego karnego dla Valladolid i Madryt by nie wygrał to byś tak samo pisał?

0

@Drzakubs a co w tym nierozsądnego Twoim zdaniem?

1

@VamosRakieta jak widać dla większości tutaj ważniejsza jest porażka Realu niż zwycięstwo Barcy.

0

@msmsmsk wybacz ale zbyt dosłownie odebrałem Twoje słowa. W 100% się z Tobą zgadzam, bo w sumie sam tak postąpiłem jak napisałeś. Tylko że jest to mały odsetek ludzi którzy żyją tylko z tego że dostają pieniądze na dzieci. 500 zł to co najwyżej wystarczy na pampersy i mleko a gdzie reszta..

0

@ViscaBarca123 i za to Cię szczerze lubię :) masz poczucie humoru ale i dużą wiedzę na temat barcelońskiej młodzieży. Dużo można się dowiedzieć w krótkim czasie na ten temat. Chwała Ci za to! ;)

0

@Adamski69 VV lepszym bramkarzem od MAtSa nie był, ale niestety nie ma też co przeceniać Niemca. Broni to co ma wybronić, większych błędów nie popełnia, ale w tym sezonie nic więcej nie daje z lepszymi zespołami.

0

@ViscaBarca123 3 klipy z jednej akcji :D

2

@rayqi może po prostu nie chcieli dać klauzuli na poziomie 75mln jaką ma teraz w BVB? Jeśli sprawdziłby się w Barcy to każdy topowy klub by tyle za niego dał bez problemu, a Barca dalej byłaby po uszy w gównie jak teraz.

0

@msmsms "Robienia dzieci dla pieniędzy i dla większego nieróbstwa" jeżeli dla Ciebie wychowanie dziecka to nieróbstwo to mogę Ci tylko współczuć.

0

@msmsms rodzice najwidoczniej mieli na Ciebie wywalone. Przykro mi, ale uwierz że nie każdy ma w dupie swoje dzieci.

0

@Volley z taką grą to Barca tak czy siak będzie tracić, bo kto będzie pompował kasę w klub, który w LM się nie liczy?

3

@Dzemix111 dodatkowo w Barcy są Fati, Dembele, Pedri czy de Jong także miałby z kim budować nową Barcę.

0

@BarcaInfo a nie Carlos?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?