Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze tak tym pseudo grajkom z Sevilli!!!!!
0
Dlaczego Sevilla może mieć dwóch bramkarzy?
0
Wbiegł w niego, wyjebał się a ta pizda w zoltym gwiżdże. Wiedziałem że tak będzie.
1
@jeyx77x to zróbmy trochę spamu żeby do gorących trafiło bo komentarz świetny :)
@Pogba
1
Trochę nie do końca rozumiem pojazdów na Desta. Nie gra wybitnie, ale tragedii nie ma. W dodatku on gra dzisiaj jak PS. Fajnie teraz pokazali w studio akcje z 10 min, gdzie w Dest był drugim najwyżej ustawionym zawodnikiem Barcy. Tylko Dembele był bliżej bramki przeciwnika. Gdy ma kogoś do gry no. de Jonga to kilka fajnych klepek wyszło, z gra jeden na jeden bywało różnie i tu więcej strat niż udanych dryblingów. W obronie też dziury nie zostawia choć Sevilla i tak za wiele nie atakuje.
Dla mnie poprawny mecz w jego wykonaniu.
1
@FanKFC ciekawe co byś mówił jakby tak dostał piłkę na pustaka, ale nie trafił bo się wyjebał na sznurowce :)
0
@cat_r37 to co mam nadzieję widziałeś
0
Wiedziałem że ten sędzia to frajer. Żółtej nie dał, choćby za to machnięcie którym prowokował gracz Sevilli. Teraz gwiżdże faul, który widział tylko on. Żeby tylko nie wywinął czegos, bo gramy o wiele lepiej.
0
@cat_r37 jest jedynym, dostepnym zawodnikiem Barcy który umie szybko biegać. Takiego Antka bez problemu dogonią więc co najwyżej możemy klepać do usranej śmierci. Nie wspominając o dryblingu obu zawodników bo to przepaść. Z Dembele mamy po prostu więcej wariantów rozegrania akcji.
1
@krzak90 jak to mówią kto nie ryzykuje, nie pije szampana. Jeśli chłopak czuje się dobrze i dostał pozwolenie na grę to warto zaryzykować. W LL musimy liczyć nie straty pkt zarówno Atleti jak i Realu. W PK jesteśmy zalezni tylko od siebie.
0
@LyFT a to co mecz powinno się grać innym składem czy ustawieniem?
0
@FafitFCB a kto wg Ciebie jest najgorszy na pozycji Pedriego?
0
@Coutinho007 a to Pjanic gra na tej pozycji co Pedri?
3
Skoro większość tutaj woli by Pedri nie grał dzisiaj to kto w takim razie powinien go zastąpić?
Mamy szansę odrobić straty, także proszę nie pisać o Puigu.
1
@Naturopata tak. I dlatego ostatnio Araujo zszedł mimo że chciał kontynuować dalej grę? Dzisiaj nie ma go w kadrze, ciekawe na jak długo by wypadł jakby ten lekkomyślny Koeman pozwolił mu grać
2
@FIJI zapytaj Ansu :)
6
@KacperVEB nie zgodzę się. Mimo zawirowań w Barcelonie, klub nadal ma realna szansę na jakieś trofeum, w klubie jest wielu młodych zawodników którzy mają potencjał na bycie TOP w przyszłości. Aktualna sytuacja jest skutkiem tego że Bartek na siłę próbował wzmacniać zespół by był konkurencyjny w Europie lecz nie miał odpowiedniej strategii jak to zrobić.
Nijak ma się to do fatalnej sytuacji Schalke które jest na prostej drodze do spadku. Zdobyli zaledwie 9pkt w tym sezonie i dokładnie tyle tracą do bezpiecznego miejsca. Zawodnicy nie chcą współpracować z obecnym trenerem i dodatkowo obwiniają sztab o zle treningi przez co zawodnicy mają łapać kontuzje.
Także trochę przesadzacie z sytuacją Barcelony w porównaniu do tego co mają w S04.
1
@BartqRKO Lahoz w meczu Barcy na przykładzie pierwszego video. Rozmowa z VARem: "To co robimy? Gwizdnąć od razu spalonego czy muszę podejść sam to sprawdzić i dopiero wtedy powiedzieć że spalony był?"
VAR:" spoko Mateu, weźmiemy winę na siebie bo do nas się tak nie przypieprza"
0
@Senyer akurat ta statystyka pokazuje tylko to że Leo ma fatalna skuteczność
0
@Roafson24 nie ważne kto by to był to i tak będzie źle. Sędzia główny był też arbitrem naszego meczu z Granadą w CdR i karnego z kapelusza dał w dogrywce i to na 3-3.
1
@MaziFCB przecież tam faulu nawet nie było jak Leo dostał kartkę.
0
@AmigoBlancos to było pewne że nie będą w każdym meczu tracić pkt, ale Atleti ma jeszcze 14 meczów do rozegrania więc jeszcze wiele razy mogą to zrobić.
3
@FcBarce uważam że Dembele na skrzydle się marnuje bo nawet jak przedrybluje obrońców to niestety nie ma komu dograć
1
@mientusek1407 i ok 12 km przebiegniętych co jest dobrym wynikiem
2
@Salchent i tak znajdą się tacy co powiedzą że młodzi grają bo nie ma kto grać
0
Biegają jak nigdy to i gra wygląda dobrze. Szkoda że rzadko kiedy im się wszystkim chce
9
@damian777 hahahahaha, nie wierzę xD
0
@Dalhi jak widzisz nie ująłem Busiego w składzie. Co do Trincao to nie widzę go na szpicy, moim zdaniem ma bardzo słabe wykończenie. Nie raz miał świetną okazję do zdobycia bramki i zawodził. Na skrzydle natomiast o wiele bardziej cenie sobie Dembele od Portugalczyka. Mimo, że Francuz nie ma dobrych statystyk w lidze to wiele razy fajnie zagrywał do bocznych obrońców. Dodatkowo u Dembele widać znaczny progres w grze, brakuje skuteczności, ale jest to problem który dotyczy w tym sezonie większości graczy ofensywnych, bo nawet Leo odblokował się dopiero w tym roku.
1
@FanKFC nie bądź dla siebie taki ostry :) początkowo myślałem czy nie zrobić więcej grup wiekowych natomiast doszedłem do wniosku, że dużo ciężej byłoby się odnaleźć w tym wszystkim. Przyjąłem zatem kategorie do 21 lat, bo na dobrą sprawę jest to ostatnia znacząca kategoria młodzieżowa.
@Astad skoro tak było to Barca poczyniła spory progres w tej materii. Co więcej Ansu przez kontuzję nie uzbierał 1000 minut więc go tu nie ma, tak samo jak Puiga, który jeszcze łapie się do kategorii U21.
@koziar dla mnie to sport zespołowy i każdy kto gra ma znaczący wpływ na wyniki drużyny. W siedmiu raczej nie wygraliby żadnego meczu.
1
O ile taki wariant jest rozważany to ja bym jednak widział Pedriego z de Jongiem za Leo w pomocy, a z przodu Dembele na LS, a pozostała dwójka to Trincao na PS i Antek na N lub Antek na LS i Brajt na N. Więcej jakości wniosłaby para Trincao-Griezmann natomiast Martin, mimo że ma spore braki techniczne, to potrafi jednak powalczyć i poprzepychać się z obrońcami. Jest jeszcze jedna poważna kwestia, a mianowicie wręcz fatalna skuteczność Griezmanna nawet w bardzo prostych sytuacjach.