Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Elprofesorxx Ty serio po jednym dobrym meczu w Barcy i ładnym golu w repce stawiasz na skrzydle wyżej Desta od Dembele?
0
@barcowy1899 pooglądaj Suareza i Lewego to się dowiesz.
0
@Bagsik88 jeśli nie masz nic ciekawego do dodania to sie nie odzywaj.
1
Moim zdaniem porównywanie prime Lewego i Suareza to jak porównywanie CR7 i Leo.
Jeden to typowy egzegutor, drugi piłkarz bardziej kompletny.
0
@Zoker wydaje mi się, że to nie chodzi o to czy gra z ogórkami czy też nie w składzie. Bardziej chodzi o to, że przez Leo przechodzi prawie każda akcja przez co Antek jest na bocznym torze. W repce Griezmann pełni rolę jaką ma Leo w Barcy.
1
@Tomek54321 możesz się śmiać, ale nigdy się nie przekonamy czy z tymi zawodnikami których wymieniłeś nie wygralibyśmy LM. Wiemy tylko, że bez nich się skompromitowaliśmy niestety
0
@kamileczek713 a co tam teraz wgl u niego słychać? Jak sobie radzi? Jakiś top klub chcę go kupić, w sensie jakieś plotki są na jego temat?
0
@kakusus przecież Kane nigdy swej wyspy nie opuści ;)
0
@Jankes12 wystarczy, że oglądałem skrót i piłkarki City miały sporo okazji, w tym nietrafiony karny na 2-1. Jak nie trafiła głową z ok 7m na praktycznie pustą bramkę to tylko się uśmiechnąłem.
0
Wydaje mi się, że ta kwota 10k ojro to taka optymalna stawka.
1
@Yosemite Lamper i Gerrard Masterclass.
0
@Xxxbarca4ever zerknąłem na transfermarkt i w tym sezonie Balde ledwo 636 minut w 3. lidze hiszpańskiej. To nie odpowiedni czas na danie mu szansy moim zdaniem. Wolałbym, by rozegrał dobry, pełny sezon w rezerwach, może nawet pół sezonu i dopiero wtedy dać mu szansę. Jeśli chłopak szansę dostanie, ale nie będzie prezentował się dobrze i wróci do Barcy B to może to nie najlepiej na niego wpłynąć.
0
@333tricampeones333 szczególnie, że Ilaix za swoje podanie na 5m w środku pola, które jest asystą dostał punkcik w górę :)
0
@Borneo Pepe chyba w Porto gra.
0
Tak sobie dumam i wydumałem jak niesamowity regres w karierze zalcizył David de Gea. Niegdyś każdy wymieniał go w TOP5 bramkarzy na świecie, a i często był wymieniany w TOP3. Teraz to nawet TOP5 swojej ligi nie jest.
13
@AmigoBlancos boisz się Wielkiej Barcy! I bardzo dobrze :)
1
@Commando 10 kwietnia niedługo także Lockdown na chwilę tylko
0
@Xxxbarca4ever dajmy szansę wszystkim. Może za 5 lat w końcu będziemy mieć drużynę jak już wszystkich przetestujemy.
0
@Holsik ale Ty wiesz, że nawet jakby Leo dzisiaj karierę zakończył to i tak nadal miałby te tytuły? Także to czy się skończył czy nie nijak się ma do tej grafiki.
1
@mekston gdyby nie miał tak wielkiego ego to chętnie bym go zobaczył w Barcy na sezon :) natomiast z nim byłby pewnie jeszcze większy problem niż z Ibrą.
1
Ja wiem, że większość tutaj chciałaby żeby wrócił i dostał szansę, ale jeśli te szanse będzie dostawał to tylko i wyłącznie kosztem Moriby.
Osobiście nie widzę dla niego miejsca na ten moment, a gość kończy w tym roku 22 lata. Idealne byłoby znalezienie dla niego klubu i sprzedaż powiedzmy za 5mln z możliwością odkupu po 2 sezonach za 10-15mln.
0
@Coutinho007 przez ostatnie pół roku to co najwyżej na konsoli. Nie bądźmy hipokrytami, bo zdecydowana większość tutaj (w tym ja) przynajmniej raz miała ból dupy o to, że CR7 otrzymuję ZP za 3 miesiące dobrej gry.
1
@333tricampeones333 nie ma też ani słowa o tym że przy pierwszej bramce Desta ściągnął na siebie uwagę 3 czy 4 przeciwników a następnie przepuścił piłkę która trafiła do Serginio.
Dla mnie jest to przynajmniej tak ważne jak podanie Puiga w polu karnym, za które ten dostał +1.
3
A ja tytuł zawodnika meczu dalem Destowi. Strzelił dwie bramki i nie zaliczył poważnych wpadek. Ogólnie zaliczył bardzo mało błędów w tym meczu.
0
@lukas10 i do tego napastnik. Ustawienie 424. Czterech zawodników bez jakichkolwiek zdolności defensywnych. No no super pomysł.
0
@FCB24 jak dla mnie każdy jest wygrany. Leo ma jakby więcej miejsca, Antek więcej uczestniczy w grze i nie znika, Dembele ma dużo okazji do zdobycia bramki (tylko ta skuteczność) i mniej piłek traci, Alba nie musi aż tak skupiać się na obronie i daje dużo z przodu, podobnie Dest. De Jong stał się kluczowy.
W każdym z tych meczy zdominowaliśmy rywala przez co obrona miała mniej roboty co jest równoznaczne z mniejszą ilością okazji do popełnienia błędu. MaTS nie musi ratować tyłka w każdym meczu.
W sumie tylko Pedri gra jak grał.
0
@ksobi czemu ktoś (normalny) ma Cie krytykować? :)
ja osobiście bardziej sobie cenie Araujo od Minguezy, choć Oscar zrobił ogromne postępy w tym sezonie. Pamiętam jak Barca B walczyła o awans w barażach i tak Araujo był 2 poziomy wyżej od innych, a Oscar w decydującym meczu wszedł z ławki i był beznadziejny. Oscar ma predyspozycję do wyprowadzania piłki, ale jak przeciwnik go naciska to najczęściej odcina mu prąd. Do tego popełnia o wiele więcej fauli od Araujo i to fauli głupich, gdzieś pod linią końcową.
3
@newdominik Barca stawia na młodych, Real na starych. Może szuka klubu na ostatnie lata gry.
0
@lukas10 obaj to LS. Którego ustawisz na drugim i gdzie wtedy dasz Leo? Z resztą co tu gdybać. Mając zdrowego Neymara w składzie, Ansu by co najwyżej na treningu z nimi pograł, choć pewnie i tak grałby już w Anglii, bo z Neyem by nie wygrał walki o skład.
0
@Murazor i nagle PSG rozgrywa jeden z najsłabszych meczów :)