Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lukas10 dzięki temu że Ney nie przyszedł to mieliśmy okazję oglądać Ansu.
0
@greymid w ustawieniu jakim aktualnie gramy nie widzę miejsca dla Neymara. Bo chyba nikt go na "9" nie ustawi
1
@skubi99 na przyszły sezon
3
@TheNekro94 prezydent to tylko pionek na planszy, graczem jest kto inny. Jeden pionek się zbuntuje to wskoczy inny.
4
@wielofish a pozniej Barca by w lidzę miała linię szerokości 2mm, a Real 2cm :)
0
@Anonymus0608 uważam tak samo jak to odpisał @barteq.
Antek w Atleti czy w repce nigdy nie grał jako typowa "9", zawsze taką dziewiątkę miał koło siebie. W Barcy jest Leo, najlepszy zawodnik w historii piłki nożnej, więc nie ma możliwości by grać to co lubi najbardziej.
0
@Anonymus0608 czyli sam sobie odpowiedziałeś, że Ci dwaj grają na różnych pozycjach i pełnią inne role w swoich zespołach.
1
@BarcaInfo to świadczy o wielkości trenera jak i Daniego.
11
@Anonymus0608 ciężko mi sobie wyobrazić Haalanda odbierającego piłkę na 20m od własnej bramki i zasuwającego non stop tam i z powrotem.
0
@DonMatteo901 @pichichi7 @messi564 a macie pewność, że Ansu po kontuzji będzie prezentował wysoką formę? Ja takiej pewności nie mam. Poczekajcie z tym wstawianiem Ansu do nowego sezonu, bo i tak wcześniej ciężko by Ansu grał, a może taki Haaland do nas zawita.
2
@Coutinho007 to też trzeba by było usiąść na spokojnie. W pierwszym meczu z nami zagrał świetnie, a już w drugim gość zniknął niczym David Copperfield. Nawet Firpo go wtedy schował do kieszeni.
1
@oskar_wojak rozegraliśmy wybitne Partidazo a Wy tu już planujecie następny sezon. Cieszcie się momentem, bo się liga skończy to wtedy będzie można analizować przyszły sezon :)
Pozdrawiam
0
@Wiktoria13 myślę że jedynym zawodnikiem którego mogli by przyjąć, a który nie jest nam potrzebny w mojej opinii to Puig.
2
Barca tydzień nie jadła i wczoraj była bardzo głodna goli. Apetyt zaspokoiła ale ten głód był ogromny. W momencie gdy padł gol Leo na 6-1 w polu karnym RSSS znajdowało się aż 8!! zawodników Barcelony.
Dla tych co nie widzieli bramki. Nie, nie był to gol po stałym fragmencie gry.
1
@zyciak jeśli tylko nikt kontuzji nie złapie to ta przerwa może nie będzie taka zła. Pierwszy raz od dawna nie graliśmy meczu w tygodniu i widać było z jaką energia i świeżością wczoraj zagraliśmy.
1
@Chaoss nowy trener, nowi zawodnicy. Pół roku na jakiekolwiek zgranie tego to minimum.
21
W końcu chłopaki mieli wolne w tygodniu i dzisiaj zagrali na takiej intensywności że z RSSS nie ma co zbierac. A Leo w pressingu w 80min przy pewnym zwycięstwie to podsumowanie pracy Koemana i jego sztabu.
Oby tak dalej!
5
@masq Messi. 2 bramki i asysta
0
@El dominatore szkoda że do tego momentu biegał jak bezgłowy kurczak
13
Moriba z kolejną asysta w La Lidze. Brawo Ilaix :)
3
Hahaha ale beka xD na VARze już zamazali nogę tego obrońcy xD
0
@Rewolucja123 nie tyle wyśmiewa co wgl jej niedocenia. Griez w ofensywie zapewnia posiadanie pilki a do tego świetnie pracuje w obronie.
Z Dembele też się większość śmieje ale obrońcy przeciwnika srają w gacie i pilnują go jakby to był Leo. Dzięki temu inni mają o wiele więcej miejsca. Bramka Desta świetnie to obrazuje.
0
@Rewolucja123 to właśnie dzięki Antkowi Barcelona jest w stanie zdominować rywala. To dzięki niemu robimy sobie posiadanie i gdy Leo widzi odpowiednimoment to robi ruch, dostaje piłkę i przyspiesza akcje.
Ale to trzeba dojrzeć by to zrozumieć.
3
Dzisiaj w meczu z Arsenalem gracze West Hamu strzeli aż 5 bramek. Mecz zakończył się wynikiem 3-3 ;)
1
Jak dla mnie to chyba najlepszy skład na ten moment. Jedynie Araujo za Mingueze mógłby być, ale nie wiadomo na ile przygotowany jest Urugwajczyk, a Oscar całkiem dobrze się srawuje. Bardzo płynnie możemy przejść z 433 na 352. Nie wiemy jak na ten mecz przygotowało się RSSS.
0
Możecie się zgodzić lub nie, ale to R10 tchnął ducha zwycięstwa w Barcelonie.
Niech Ci się wiedzie magiku!!
0
@RR jak mówiłem nie oglądam. Tylko podejrzewam że trenują ale od kiedy? Pewnie max pół roku. Talentu też pewnie większość nie ma
1
@Beztroskii włodarze KSW mają chyba większe ego niż Ibra myśląc że kiedykolwiek zbliża się do Amerykanów. Nie tędy droga. Moim zdaniem powinni bardziej iść w promocję młodszych zawodników i starać się być takim jakby zapleczem do walk w UFC. Wyrobić na tyle markę by ludzie z UFC spoglądali w naszą stronę czy nie ma tu kogoś ciekawego.
5
@prucnalkam nie oglądam Fame MMA, bo jak dla mnie to bardzo niszowa rozrywka, ani to jakiejś gwiazdy nie walczą, ani zawodowcy. Zwykli amatorzy z internetu. Poziom walk taki pewnie jak był u mnie w gimnazjum.
0
@El dominatore ludzie ze świata futbolu tak mówią? Kto tak powiedział?