1

@Totti94 Dembele i Griezmann. Ci dwaj mieli wielki udział w tym, że jesteśmy o krok od zdobycia PK.
Piszesz o Dembele, że mamy młodych a chcesz sie go pozbyć więc jak jest w końcu?

0

@wroclawianin89 zgodzę się, że Depay to obowiązek jeśli chodzi o przyjście. Natomiast nie sądzę, by był jakimś ważnym elementem gry w Barcy. Bardziej rozpatrywałbym go jako lepszą wersję Duńskiego Nazario.

0

@ArcziArtt kluczowa to jest dobra atmosfera, która chyba wróciła do szatni Barcy. Widać to po zaangażowaniu Leo, radości po bramce Pique z Sevillą, relacjach pomiędzy Leo, Dembele i Albą, czy nawet ostatniej wypowiedzi Moriby. Widać, że Leo zależy, a teraz widać światełko w tunelu jeśli chodzi o lepszą grę.

0

@MeMyselfAndI "Los Blancos opublikowali wideo z 10 błędami Hernándeza Hernándeza." to w końcu Real opublikował ten film czy nie?

1

@Barcelonista94 jak on odchodzi z Bayernu dla sporej kasy, której Bawarczycy mu nie dadzą. Jeśli chodzi o jego grę na ŚO to jednak w porównaniu z Lengletem nic by się nie zmieniło, bo jakimś super obrońcą Austriak nie jest więc też strach przed jakimś wylewem by był. On sam też woli grać w pomocy, a tam to lepiej ogrywać Moribe, który ma ogromny potencjał moim zdaniem.

3

@FutbolToMagia serio ktoś pisał o Puigu, że to emeryt? Bo ja o wiele częściej spotykałem się z opinią, że wygląda i gra jak junior :)

5

@Roni_10 @LucasW123 Dembele to aktualnie nasz najlepszy skrzydłowy i chcecie się go pozbyć? A skąd macie pewność, że Ansu nie podzieli jego losu jeśli chodzi o kontuzję? A co jeśli Ansu nie będzie potrafił osiągnąć odpowiedniego poziomu po takiej kontuzji?

0

@Totti94 Alaba odchodzi żeby dorobić do emerytury i gdzieś widziałem, że PSG chcę dać mu wysoki kontrakt więc ten odpada. Z resztą ma już 29 lat więc nie tędy droga. To samo Gigi i Kun. Garcia to młodziak, który będzie rok bez gry. Jeśli jeszcze chcesz sprzedać Francuzów to w przyszłym sezonie nawet na PK nie będzie szans. Może ręce i nogi ma, ale nie ma głowy.

90

@UncleDrew a czego się można spodziewać po bandzie idiotów skoro ich idol grozi śmiercią przeciwnikowi w trakcie meczu

0

@LS a ja bym powiedział, że raczej na odwrót. Nowe auto o wiele bardziej traci na wartości niż samochód używany.

0

@mcsarna nie ma co gdybać. Potencjał jest przeogromny, ostatnio robił sobie analizę graczy w top klubach, którzy rozegrali w tym sezonie min 100minut z podziałem na wiek tych zawodników. W Barcelonie do 21. roku życia jest aż 5 takich zawodników, gdzie w innych klubach było to max 2.
Tyle, że nie wiadomo jak się potoczą kariery tych młodych zawodników. Wystarczy spojrzeć na Umtitiego, który był TOP ŚO na świecie do momentu kontuzji, a teraz wiadomo jak jest. Zobaczymy co będzie z Fatim jak wróci.

1

@Undertaker87 daj spokój. Stracić 5 pkt w meczach z nimi naprawdę boli.

0

@FutbolToMagia i nikt nie osiągnął tak mało jak Ty :)

1

@FutbolToMagia zapytam raz jeszcze. Skąd wiesz co by było gdyby wszyscy byli zdrowi? Czemu Real nie ogrywa młodych mimo że są w takiej samej albo i gorszej sytuacji od nas? Oczekujesz pięknej gry od pierwszego meczu po kilku latach padaki? Sam napisałeś że Koeman jest tu dopiero 7 miesięcy i gra od początku roku wygląda o wiele lepiej. Moriba ma mało minut? A czego się spodziewałeś? Że 18 latek, który rok temu grał w juniorach będzie grał w podstawie? Nie wygrywamy trofeów a mamy duże szanse na krajowy puchar i na majstra, to mało?
Nie bez powodu nikt tutaj nie popiera Twojej tezy, bo jest idiotyczna i niezgodna z tym co każdy myślący kibic Barcy widzi

0

@FutbolToMagia ile razy już szóstkę w totku trafiłeś, bo widzę że wiesz wszystko. Np to że Ci młodzi by nie grali jakby wszyscy byli zdrowi.
Czemu w takim razie wchodzi Moriba a nie Pjanic?
A jeszcze idąc dalej Twoim tokiem myślenia to Pep to już wgl na młodych nie stawiał bo przecież tylko Busiego wyciągnął więc nijak ma się to do graczy wystawianych przez Koemana

0

@Czechuton raczej to że Ney wypada co sezon na najważniejsze mecze jest tego powodem

0

@LyFT z tego co kojarzę to Pep wyciągnął jednego chłopaka z rezerw i dodatkowo postawił na Busiego.

0

@Avatarr Koeman nie zrobił nic? Człowieku weź sobie zobacz na repke Holandii, gdzie była przed Koemanem a gdzie jest teraz.

1

@Avatarr jeśli dla Ciebie Antek fal ostatnio słaba zmianę to może przerzuc się na inny sport skoro nie do końca wiesz o co chodzi w piłce nożnej.

1

@FCBparasiempre "grając w sześciu różnych drużynach Barçy: Juvenil B, Juvenil A, nie istniejącej obecnie Barcelonie C, Barcelonie B i pierwszej drużynie." to w sześciu czy pięciu? :)

6

@Dertinho oby stał się tygrysem w przyszłości :)

7

Oprócz Barcelony kibicuje też Wiśle Kraków. Co łączy te kluby? Oba były zarządzane przez złodziei.

0

@Borneo ja też zauważyłem, że Ilaix był chyba dość spięty gdy wszedł na boisko. Moim zdaniem początkowo źle się ustawiał, nie szukał wolnych przestrzeni, by koledzy mogli zagrać mu piłkę tylko bardziej biegał blisko zawodników Sevilli. Z czasem było lepiej, jednak wczoraj sporo niedokładności się wkradło w jego grę, szczególnie zaraz po wejściu.

0

@Rewolucja123 czekaj, czekaj. Czy ja dobrze widzę, że przypisujesz Ernestowi wprowadzenie do pierwszego zespołu Araujo, który zagrał u niego kwadrans?

0

@SamuraJack to trzeba na spokojnie usiąść i przeanalizować. Pasuje dać odpocząc Pique, Pedriemu i Dembele, którzy wczoraj mieli drobne dolegliwości w trakcie meczu. Może też Leo powinien zacząć na ławce.
Pique -> Araujo
Pedri -> Puig/Moriba
Dembele -> Trincao
Leo -> Antek
Ewentualnie można spróbować 3-4-2-1:
3ŚO - Dest, de Jong, Busi, Alba - Antek, Trincao - Brajt.

0

@Borneo wcale taki wolny nie jest, natomiast jeśli chodzi o zwrotność i przyspieszenie na pierwszych metrach to już gorzej wygląda. Jak już się rozpędzi to dość szybko przebiera nogami.

0

@bari_94 skoro to ustawienie się sprawdziło i to dwukrotnie z silną Sevillą to czemu tego nie zostawić? Co mamy do stracenia? Nic.
I jeszcze jedno. To, że Sevilla nic nie grała to bardziej zasługa gry zawodników Barcy, aniżeli słabego dnia Sevilli. Drugi mecz z nimi w przeciągu kilku dni i goście nie wiedzą co się dzieję na boisku. Gdyby nie to, że skuteczność jest słaba to śmiało mogliśmy oba te mecze pozamykać już w pierwszych połowach.

0

@Thomas99PL 6-1 już było. Teraz wystarczy tylko 5-1 ;)

9

Wczoraj Barca strzeliła 3 bramki i przy żadnej z nich udziału nie miał Leo. Nawet najmniejszego. To dobrze, bo jeśli chłopaki utrzymają poziom a Leo zagra efektywniej to z PSG remontada jest możliwa. Szansa jest mała, ale jest.

9

@socha gdyby grał Real to sędzia gwizdnął by 2 karne, faul na de Jongu i złapanie piłki w koszyk przez Ocamposa.
A co do tej sytuacji z ręką Lengleta to wtedy sędzia gwizdnął by niebezpieczne zagranie Ocamposa który miał nogę na wysokości głowy naszego obrońcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?