Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@johny11 "tylko nie umie grać w piłkę" ty tak na serio?
0
@DonAndresFCB nie, nie jesteśmy zależni tylko od siebie. Jeśli wygramy wszystko, a Atleti przegra tylko z nami to wtedy to oni i tak zdobędą majstra.
1
@Don-Corleone fajnie, ale nie musisz się dzielić informacja z innymi że masz problem z erekcja
0
@M.a.t.i26651 może liczbowo jest nadmiar ale jeśli chodzi o jakość środka pola to tylko FdJ i Pedri na razie coś dają, do tego stary Busi i młody Moriba, można jeszcze Puiga wcisnąć choć ma już 21 czy tam 22 lata i nadal nie prezentuje się na tyle dobrze by grać pierwsze skrzypce
1
@AmigoBlancos ale to tylko jeden zawodnik który i tak jest niżej w hierarchii od świętej trójcy środka pola Realu.
4
@AmigoBlancos narzekało się że La Liga jest nudna bo Barca z Realem golą wszystkich to teraz masz emocje w każdym meczu jak w angielskiej :)
0
@kamzar a o co chodzi z tym, że Mbappe nie widział? Faulował przecież Icardiego w polu karnym, gdy sędzia gwizdnął jedenastke.
5
@ryba84 nie tylko wczoraj, on prawie zawsze nurkuje jak tylko jest okazja do tego.
0
@Tomek54321 sytuacja 50/50. Z każdej by się wybronił.
0
@Tomek54321 widziałem ale Icardi nie miał szans dojść do piłki a dodatkowo Lenglet nie widziałem go tylko patrzył na piłkę
1
@Olkovsky9 gdyby nie obronił karnego to ten mecz zupełnie inny. Kluczowa interwencja dla losów spotkania
2
Przecież to nie był karny ludzie. Nie dość że nie miał szans dojść do piłki to jeszcze Lenglet go nie widział
1
Jaki karny kurwa??
0
@Brashearr Bartomeu już nie ma, a Laporta raczej nie będzie szastał na prawo i lewo pieniędzmi. Aguero nigdzie też nie dostanie jakiejś większej pensji, swoje też zarobił więc pewnie obniży wymagania finansowe byleby jeszcze coś pograć w poważnym futbolu.
1
@Qlimax86 i o ile zgodzi się występować w obronie, bo jeśli ma grać w pomocy to tylko w przypadku odejścia w cień Busiego. Moriba niech łapie minuty, bo będzie z niego kawał piłkarza i szkoda byłoby, by grali zamiast niego na zmiane 30latkowie.
0
@wroclawianin89 jest, resztka godności.
0
@Avatarr ja podam kilka argumentów za tym czemu Pedri i Puig to nie jest do końca dobry pomysł. Po pierwsze przy ustawieniu 5-3-2 czy 3-5-2 (jak kto woli) Dembele jest naszym najbardziej wysuniętym zawodnikiem, a Leo bardziej operuję jako ŚPO niż drugi napastnik. I wtedy mamy 3 ŚPO (Leo, Pedri i Puig), czyli Leo operujący bliżej prawej strony, a Puig z Pedrim we dwóch zajmowaliby tę samą pozycję. Po drugie Puig zagrałby wtedy za de Jonga (lub Busiego, a wtedy de Jong gra ŚPD) tyle, że ani Puig ani Pedri nie są zawodnikami, którzy potrafią tak dobrze wejść z drugiej linii jak FdJ, który kilka takich wejść w tym sezonie zaliczył i jakieś bramki strzelał.
0
@Lokoo a jaki kurs i gdzie?
0
@FutbolToMagia gazeta podaje tak, whoscored podaje inaczej. Nie wiem kto jakie kryteria przyjmuje natomiast skoro była taka informacja to masz prawo tzn, że sobie tego nie wymyśliłeś. Co nie zmienia faktu, że Pedri jest po prostu lepszy. Moriba też o wiele bardziej wykorzystuje otrzymywane minuty w porównaniu do Puiga, a rocznikowo jest 4 lata młodszy.
0
@FutbolToMagia to zarzucisz jakimś linkiem może do tego? Czy znowu kłamiesz?
Na whoscored są statystyki i Puig w meczu z Juve miał tylko 1 odbiór, nic więcej.
0
@FutbolToMagia jeśli masz zamiar kłamać to dyskusja nie ma sensu, bo w początkowych rundach PK powinien być najlepszym, ale nie był i nie pokazał nic co mogło by dać mu pierwszy skład.
Tak z ciekawości to w którym meczu miał najwięcej odbiorów? Bo pamiętam że Pedri taki mecz zaliczył ale musiałem przeoczyć ten mecz gdzie Puig miał najwięcej odbiorów.
0
@macio_944 właśnie o to mi chodzi. W takim razie dlaczego Mentzen miałby zrezygnować z pieniędzy, które mu się prawnie należały? To chyba nie on jest winny, a bezmyślni ludzie, którzy to wszystko wymyślili.
0
@klemens100 czyli lewica zarzuca pisowi rozdawnictwo a sama chce to robić i to na większą skale? Trochę to nielogiczne.
@hayek "kogoś starzy", "polszy" - chyba jednak Mentzen mówiąc, że wychowuje się pokolenie analfabetów miał w tym sporo racji.
1
@FutbolToMagia bez napinki, ale co tak dokładnie zrobił Puig? I nie 184min tylko 464. Nawet w PK z 3ligowcem nie błyszczał, a wręcz był jednym ze słabszych na boisku.
0
@Tomek_TF Ansu w młodzieżowych drużynach grał na "9" więc raczej trenerzy przygotowywali go bardziej pod tę pozycję na boisku. W dodatku ma dopiero 18 lat więc jeszcze wiele nauki przed nim.
0
@tbas 4 lata temu pewnie pisałeś to samo :)
3
@busquets5 Wole by Moriba się ogrywał w pomocy niż Alaba.
4
Nie chcę zaczynać kolejnej gównoburzy na forum, ale tak sobie zajrzałem w pierwszy post w "Gorących dyskusjach" i bardzo śmieszne są te osoby piszące, że Mentzen wziął 40tyś z tarczy, a nie powinien.
Jest tu wiele osób o lewicowych poglądach czy też osób "antyPiS" więc chciałbym zadać pytanie tym osobom.
Kto z Was lub Waszych rodziców zrezygnował z należnego mu zasiłku 500+, bo nie popiera PiSu?
1
@slayer najwidoczniej dla ciebie dobra atmosfera w szatni oznacza pieprzenie głupot i robienie z siebie pajaca. Dla mnie nie.
1
@FutbolToMagia Dembele był młodszy od Puiga, gdy błyszczał w Rennes czy BVB. Puig jak na razie miał co najwyżej przebłyski.