Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos a co jeśli będzie nudny mecz i zakończy się wynikiem 1-0 po samobóju?
1
@Werka7 jakby mu się trojaczki urodziły, a tradycja została by podtrzymana to po jutrzejszym meczu nikt by go już z barcy nie wyrzucał. Przynajmniej do poniedziałku ;)
0
@LeoMessiah ziomeczku, ogarnij się życiowo bo zginiesz.
0
@AmigoBlancos fajny pomysł, ale może niech zwycięscy zdecydują jaki avatar ma sobie ustawić przegrany?
0
@Katalończyk 99 serio? kibice? ludzie, którym na prawdę zależy na klubie, a nie pieniądzach?
To przez kibiców kluby nie mają akademii z prawdziwego zdarzenia?
To przez kibiców w 40mln kraju, gdzie piłka nożna to sport narodowy, nie ma ANI JEDNEGO dobrego trenera?
To przez kibiców każdy młody polski kopacz chce nie wiadomo ile zarabiać przez co ściąga się tu gości z Bałkanów, Bliskiego Wschodu czy niższych lig zachodnich, którzy i tak są lepsi a zarabiają mniej?
To przez kibiców najlepszymi klubami w Polsce zarządzają ludzi, którzy nie mają o tym pojęcia?
To przez kibiców nic nie znaczymy w Europie (kluby)?
Jeśli tak to się zgodzę, że to kibice są największym rakiem.
2
@SzahMatt Dembele to po Leo nasz najlepszy ofensywny zawodnik na ten moment. Jeśli chcemy coś ugrać w następnym sezonie to nie możemy się pozbywać takich graczy. Jeśli Messi zobaczy, że zamiast się wzmacniać to sprzedajemy zawodników to raczej nie będzie chciał marnować kolejnego roku w Barcelonie tylko poszuka drużyny dużo bardziej konkurencyjnej w Europie.
A Ty chcesz sprzedać Francuza, ktory widać że zrobił spory progres i przeczekać rok, by przyszedł do nas 30letni Neymar.
Zrozumiałeś teraz czy dalej nie?
"Poza tym Dembele nie gra na skrzydle już od paru miesięcy." - najwidoczniej nie oglądałeś drugiej połowy w poniedziałek.
0
@xoran przyczepiłem się tylko do określenia "trening strzelecki". Nic więcej.
0
@ptrx a dlaczego akurat na Chealse?
54
Nie mamy kasy na kontrakt dla Dembele więc wymienimy go na 5 lat starczego Neymara, któremu trzeba będzie dać o wiele więcej.
Logiczne.
2
@SzahMatt lepiej. Wtedy Messi na pewno odejdzie, bo nic wygrać się nie uda skoro mamy grać bez skrzydłowych. I nie pisz mi o Fatim, który nie wiadomo co będzie prezentował po prawie roku bez gry, ani o Trincao bo to nie ten poziom.
0
@Johnny511 ale oddanie 3 czy 4 strzałów to taki marny trening, nie sądzisz?
0
@LatajacyHolender choćby z Realem w zeszłym sezonie w CdR, gdzie praktycznie sam wygrał mecz. 2 bramki i asysta o ile dobrze pamiętam
0
@PatrykBarca Dembele>Mane :)
1
@BarcaInfo a Puig dalej kamery szuka :D
4
@Krzywy95 ewidentny faul na Descie?
0
@BarcaInfo pisałeś coś?
1
@BarcaInfo Dembele przez 15min drugiej połowy zrobił więcej zamieszania niż Leo przez całą pierwszą połowę :)
2
@orzel20 ewidentnie najlepszy obrońca Valladolid dzisiaj
1
@Peciak sędzia idealne zawody. Jako madrycki pies nie da się lepiej
0
@PatrychoO ale jaka jest tu wina Semedo? Przecież Lingard go nie przeszedł tylko był tam drugi gość którego powinien chyba kryć ktoś inny.
1
A jak. Barca wychodzi 4v5 to skończę 5 sekund wczesniej. Sędzię po tym meczu powinien wylądować przynajmniej poziom rozgrywkowy niżej.
1
@barteq bez sensu to jest twój komentarz. Nie widziałeś wślizgu obrońcy pewnie?
0
@lukas10 a ja go nie chce. Griez jest słabszy ale za to zawsze dostępny. Neymar co roku wypada na kilkanaście meczów
17
La Liga w skrócie. Jeśli Barcelona nie przegra w sobotę z Realem i wygra wszystkie pozostałe mecze to zdobędzie mistrzostwo.
5
@tadzik447 i to nawet lepiej od Ciebie :)
3
@Janas11224 chyba instrybutory..
4
@Yosemite Ramos wyleciał na miesiąc więc jeśli jakichś jawnych wałków nie będzie to potrąca punkty biali.
0
@Rust_Cohle powerbanku? Jak to działa? Ładujesz telefon i kasa wtedy płynie na konto?
2
@BarcaInfo a to go teraz dojechałeś :D
ja za taką uwagę w kierunku jednego z redaktorów wyłapałem bana na tydzień także nie mam nic do Ciebie, ale mówię "sprawdzam" :D
4
@lucca87 czytaj całe artykuły, a nie tylko nagłówki