3

@LaSagradaFamilia jeśli mieliby nie grać w rodzimych ligach to pewnie wtedy SuperLiga nie będzie podzielona na dwie grupy tylko 20 zespołów będzie grać w jednej lidze, mecz u siebie i na wyjeździe. Później ewentualnie jakieś final 4 albo 8.
Powiedz mi też kto chciałby oglądać La Ligę bez Barcy, Realu i Atletico czy angielską bez Manchesterów, Arsenalu, Totków czy Live? Jakaś mała garstka ludzi w porównaniu do tego co jest teraz.

0

@Wiktoria13 a co ma FIFA czy UEFA do Copa America?

0

@kuz a gdzie ta informacja o 400mln za dołączenie?

1

@lucca87 Ludzie boją się nowego, ale zamiast się do tego przyznać to wolą szukać jakichś pierdół typu "kto będzie sędziował?" byleby tylko pokazać, ze to kiepski pomysł.

20

@Pustelnik ten sezon jest tak szalony, że osobiście nie zdziwiłbym się jakby Barca miała nawet trzecią i czwartą szansę..

1

Ponownie jesteśmy zalezni wyłącznie od siebie.

2

Alez tu było znawców co mówiło że w El Clasico de Jong powinien grać na stoperze. Dziś gra w środku i bramka plus dwie asysty. MVP

1

@eXi to chyba nie pamiętasz Suareza. Spartaczył 3 setki po czym strzelił bramkę i nagle stał się legendą klubu

0

@clyde najlepsza pozycja Antka to ta która zajmuje Leo. I plus to że ma silnego napastnika przed sobą. Szkoda że tak ciężko jest Wam to zrozumieć

0

@ObiektywnyKibic121 po słupku de Jonga powiedziałem że Atletic strzeli około 80 min na 1-0...

0

@messi564 osobiście wydaje mi się że na boisku "rezerwowym". Chyba jeden mecz grały na Camp Nou z Atletico w którymś sezonie. Oczywiście mogę się mylić więc niech ktoś mnie poprawi jeśli się mylę

0

@Dzemix111 to po co nam w takim razie Aguero z pensją 12mln jak ma strzelać tyle co Brajt, który pobiera 3mln?

1

Przeżyjmy to jeszcze raz.



Oby dzisiaj Barcelona miała tyle chęci i szczęścia oraz wykazała się tak dużym zaangażowaniem jak w meczach z Granadą czy rewanzu z Sevillą.

0

@MarFan czyli mówisz, że Klopp to słaby trener, dużo słabszy od Koemana czy ZZ.

0

@Mroziu a to wszystko wyjaśnia :)

6

@IronSanHybrid zamiast wyjść i powiedzieć, że to nie woda tylko benzyna to lepiej siedzieć w aucie i nagrywać film. Świat nie zmierza w dobrą stronę.

1

@arasz1819 no, ale chyba sam przyznasz, że w tym sezonie Leo nie był decydujący w żadnym ważnym meczu. Nie tak jak przyzwyczaił nas do tego.

0

@Mroziu "W dalszym ciągu mieliby 45min i tylko 1 bramkę do strzelenia by awansować." - serio nie ogarnąłeś, że pisałem o Realu? :)

0

@Zip a kto i kiedy tak powiedział? Oczywiście w kontekście Barcelony, bo w repce to takich statystyk raczej nie ma.

0

@zuo999 brakuje ludzi z charakterem, walczaków w środku pola. Tyle, że nie Casemiro. Gdyby był graczem Barcy to nie byłby tak chroniony od kartek i czerwo by łapał w co drugim meczu, w którym by grał.

0

@Mroziu na pewno mecz byłby wtedy inny, ale jednak czy byłoby po zawodach? W dalszym ciągu mieliby 45min i tylko 1 bramkę do strzelenia by awansować. Można tylko gdybać.

0

@LuisSalvano ale powiedz tak szczerze. Jeśli miałbyś wybrać między powrotem Neymara, a wygraniem przez Barce Ligi Mistrzów to wybrałbyś Neya, prawda? :)
Tylko tak szczerze, z ręką na sercu.

2

Realowi trzeba oddać to, że nawet jak im nie idzie to jednak często nadrabiają pewne braki swoim doświadczeniem. Oglądałem wczoraj drugą połowę i znów rzuciło mi się w oczy to, że biali mając korzystny wynik potrafią świetnie wybijać przeciwnika z rytmu. To się przewrócą, to podyskutują z sędzią, to wyrzucają piłkę z autu przez pół minuty. Dla przeciwnika jest to bardzo irytujące i wprowadza większą nerwowość w poczynaniach przez co tak ciężko jest gonić Real.
Chelsea by awansować musi uzyskać dobry dla siebie wynik w pierwszym meczu, bo w innym przypadku to raczej w Madrycie będą świętować awans do finału.

6

@AmigoBlancos ZZ to bardzo dobry trener i moim zdaniem wyciąga maksa z tego co ma. Czy to przyniesie Wam jakieś trofea w tym sezonie? Tego nikt nie wie.
Co do ZZ jeszcze to w mojej opinie jego kunszt trenerski przyćmiły delikatnie decyzję sędziów w LM, które były dość kontrowersyjne, a w jakimś tam stopniu pomogły sięgnąć 3x po LM i to kibice innych drużyn na ten moment pamiętają.

1

Wiem że mój ulubieniec Dembele tak samo partaczy ale przynajmniej wykazuje 10 razy większe zaangażowanie niż trójca Liverpoolu razem wzięta :)

0

@haryveb944 wolałem Xaviego z Iniesta niż Neymara z Suarezem więc osobiście wybieram opcje nr 1

0

@LuisSalvano to zawsze możemy założyć się o to o czym pisze @MarioVeB!
Jakaś drobna kwota na dowolny cel charytatywny. 100zl może być?
Sytuacja win win niezależnie od rezultatu.

0

@MarioVeB! O widzisz. Dużo lepszy pomysł niż mój, przynajmniej ktoś by miał jakiś pożytek z tego :)
A te poematy musiałem niestety przeoczyć. A były pewnie cudowne :(

0

@Ghotti nie jeden tu taki, którego słowo nic nie znaczy :)

0

@Rust_Cohle tak po prostu. Nie muszę Ci się chyba tłumaczyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?