Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Tatazolwinia przy równej liczbie punktów w pierwszej kolejności liczy się bilans bezpośrednich meczów między tymi drużynami.
1
@zwyklykibic93 wczoraj było widać jak ma "dobrze ułożoną nogę" jak w sytuacji sam na sam z 10 metrów nie trafił w bramkę nawet.
1
@Xwowrak a czy po zdaniu teorii na prawo jazdy już możesz jeździć legalnie samochodem?
0
@Uukasz_93 a teraz sobie pomyśl co by było jakbyśmy nie dali bramki Atletico, a mecz zakończył się 0-0. Byśmy teraz na pierwszym miejscu byli, a nie na trzecim.
6
@adambądkowski93 Apolonia Tajner? :D
23
@kolomen2 do wczoraj to pewnie nawet nie wiedziałeś że ktoś taki jest ;)
3
@derlysy1979 przeczytałem i temu dziadkowi postawili zarzuty naruszenia nietykalności policjanta oraz znieważenie ich. Za naruszenie nietykalności cielesnej policjanta grozi do trzech lat pozbawienia wolności, a za znieważenie - rok.
@zwyklykibic93 dostali wezwanie to przyjechali. Za ciężkie to dla Ciebie do zrozumienia? Jeśli ten dziadziuś nie umiał spokojnie do tego podejść tylko musiał obrażać policjantów to spotkała go to co musiało spotkać.
"a ty lubisz jak mają nad tobą władze co nie ?" nawet nie wiem co Ty masz w głowie xd
1
@koksik2700 no rzeczywiście, stało się. Gość leży skuty na ziemi, a i tak próbuje kopać policjanta. Bez powodu go nie skuli, a sądząc po zachowaniu jego czy jego kolegi to rolnik chyba nie chciał współpracować. Nie zdziwiłbym się także jakby gość na co dzień jeździł sobie swoim traktorkiem po wcześniejszym spożyciu "połóweczki" razem z koleżką.
I co to za podziały? Chłop 66 lat to może więcej od innych czy o co chodzi?
0
@Barcelismo nawet nie chce myśleć jakie wyzwiska by tu były jakby któryś z naszych tak piłkę "wybił" jak Essien, a później stało by się to ;)
1
@JANEK777 a w jaki sposób ten program "karmi pedofilów"?
4
@lucca87 dla mnie Tuchel to trener, który jest idealny dla drużyn gdzie nie ma wielkich gwiazd tylko 11 pracusiów, zawodników zdyscyplinowanych taktycznie. W Chelsea wszyscy pracują na pełnych obrotach, nie ma tam kogoś kto odpuści.
0
@lukaszmatusiewicz a jak Koeman wygra tryplet to też się go trzeba pozbyć?
0
@sokot dlaczego "adios mistrz"? Jak była zdecydowana większość to mecze muszą przełożyć wtedy co by było nawet dobre dla Barcy
0
@Shroud ale nie przesadzajmy, że był jakiś wielce decydujący w tych meczach. Kilka meczów miał dobrych, kilka bardzo dobrych jak choćby z Juve, ale no nie prezentował się tak wybitnie jak Haaland, Davies czy choćby Ferran Torres w MC.
0
@Shroud nie powiedziałbym, że bardzo słabo. Miał spory udział w wygraniu Pucharu Króla, do tego ważne bramki w lidze z Sevillą czy z Valladolid, która to utrzymała Barce w grze o majstra. Jak dla mnie właśnie ten sezon w wykonaniu Dembele to takie 5/10.
Neymar ma udany sezon, ale to nie jest już ten zawodnik co za czasów gry w Barcy i w moim odczuciu w każdym sezonie jest coraz słabiej. To tak jak z Leo, dalej obaj są crackami, ścisła TOPka, ale wieku nie oszukasz.
I jest jeszcze taka jedna kwestia, która mnie martwi, a mianowicie to, że przybycie Neymara będzie wymagało zmiany ustawienia i powrotu do 433/4231. Wtedy Dembele byłby na wagę złota, bo po prostu nie widzę Trincao jako podstawowego PS, a ustawienie tam Leo nie wypali co pokazały wcześniejsze sezony. Ewentualnie zostaje jeszcze Antek, który może tam czułby się lepiej niż na LS.
0
@Shroud tak, oglądam. O ile w pierwszej części sezonu był jednym z wyróżniających się graczy, tak w tym roku (poza pojedynczymi przebłyskami) prezentuję się dość przeciętnie. Brakuje odwagi w jego poczynaniach, czy to w dryblingu czy podaniach.
0
@LuisSalvano może brzmi dobrze, ale to w moim odczuciu słabe rozwiązanie. W prawdzie nie wiem ile Barca może na transfery przeznaczyć, ale podejrzewam, że te 50mln to blisko limitu i na inne transfery gotówkowe już nie starczy.
Mam tylko pytanko jeszcze, gdzie byś widział Neymara jeśli chodzi o pozycję na boisku?
0
@Shroud Dembele w tym sezonie? Tak pośrodku podłogi a sufitu, czyli nie jest najgorszy, ale szału nie ma.
1
@Transu96 przyjście Neymara wykluczy Ansu z regularnej gry na przynajmniej 1-2 sezony co może złe nie będzie bo spokojnie będzie mógł skupić się na powrocie do swojej najwyższej formy (przynajmniej mam taką nadzieję, że do niej wróci).
Antek jest lepszym zawodnikiem od Depaya więc jedynym powodem dla którego Barca chciałaby się osłabić to chęć zarobku.
1
@Ratamahatta tylko problem dla mnie jest taki, że Neymar już jest bardzo blisko tej podłogi.
2
@Kapsel12 na razie nic szczególnego nie pokazał, a ostatnio w moim odczuciu zaliczył straszny regres formy.
0
@LuisSalvano więc ja bym ten rok już wolał poczekać niż gruby hajs na niego wydawać :) jeśli rzeczywiście tak bardzo chcę do Barcy wrócić to niech to udowodni teraz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@inFLAMES de Jong jako ŚPD nie daje drużynie tyle co teraz.
0
@Volcano ja miałem robiony tylko raz i średnio to wspominam. Za daleko weszło w nos i skończyło się krwotokiem.
1
@LuisSalvano Próbują go sprowadzić od 3 lat. Zobaczymy czy Lapciowi się uda ;)
0
@wroclawskifan tak, rozumiem, ale mam wątpliwości czy Ty nadal rozumiesz o czym napisałem ja. Niby jest OBUNOŻNY, a gra TYLKO PRAWĄ NOGĄ.
2
@RosjaninBut ja jednak podejrzewałbym, że może mieć nawet większe kłopoty niż Umtiti przez wzgląd na to, że jednak jest skrzydłowym.
0
@ViscaBarca123 czy Gavi przerasta pozostałych swoimi umiejętnościami bardziej niż swego czasu robił to Bojan? :)
0
@wroclawskifan naucz się czytać ze zrozumieniem. @ViscaBarca123 napisał, że Nico jest OBUNOŻNY po czym na każdym filmiku widać grę tylko prawą nogą więc @Harnas2 zwrócił na to uwagę. No, ale trzeba już wywody pisać o Inieście i Xavim no nie?