Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comentateiro ja oceniam trochę wyżej umiejętności Koemana niż Ty najwidoczniej, ale szanuje opinie. Do TOPu oczywiście nie należy, ale jednak w moim odczuciu jest lepszym trenerem niż Valverde czy Setien. Może w Anglii mu się nie wiodło, ale W Holandii notował całkiem dobre wyniki. I trzeba pamiętać, że to pod jego wodzą "odrodziła się" reprezentacja.
Co do nazwisk to masz racje, nie ma co się przerzucać nimi, ale wypisałem je tylko dlatego, że Ty napisałeś o takich potężnych zawodnikach jak Pjanić czy Trincao. Patrząc obiektywnie to Koeman odzyskał Dembele, ale stracił Rakiete i przede wszystkim Suareza. Co więcej nie dostał nikogo kogo chciał.
Nie każdy jest idealny i potrafi podejmować tylko dobre decyzje.
Osobiście chciałbym by Koeman dostał jeszcze jeden sezon, bo jednak nie bał się stawiać na młodych, nie bał się posadzić na ławce Antka, a później Dembele gdy Ci grali słabo, próbował coś robić poprzez zmiany ustawienia czy składu.
0
@Comentateiro Ubyli Suarez i Rakitic tylko? A co z Vidalem, Semedo, Arthurem? Nie wspominając o mniej użytecznych (dla Setiena) Rafini czy Perezie. Jak dla mnie więcej wartościowych zawodników ubyło niż przybyło. Mówisz o Dembele, którego większość tutaj chce się pozbyć, bo nie daje nic więc jaki to plus?
I po czym oceniasz kompetencje trenerskie Koemana tak wgl?
1
@Comentateiro a dlaczego zaślepieni Antykoemaniści nie potrafią zrozumieć, że mieliśmy najgorszy skład od lat złożony głownie z piłkarskich dzieciaków i emerytów? Dwie strony medalu.
0
@MaziFCB jeśli on jest przereklamowany to ter Stegen też, który w tym sezonie więcej zawalił niż wybronił.
0
@msmsms Chodzi mi o to, że w tym sezonie w Seria A łącznie padło 1163 bramki, a w LaLidzę ledwo 953. Statystycznie patrząc daje to średnio 0,55 bramki różnicy na mecz! Zachowując tę proporcję, Inter powinien strzelić ok 10-11 bramek więcej od Barcy w tym sezonie.
0
@chavez Suarez jest tak wysoko przez to, że jednak nie był on typową "9", ktora tylko wykańcza akcje. Najwięcej tych asyst załapał w Barcy, gdzie często było to zwykłe podanie do Leo, który robił całą robotę. Oczywiście w żaden sposób mu nie umniejszam, ale jednak teraz w Atleti grał jako egzekutor i tych asyst nie nabił za wiele.
0
@lukaszbarca15 wg mnie di Marii nie przeskoczy.
1
@msmsms "...w Serie A, gdzie strzela się zasadniczo mniej bramek niż w LL..." no to kolego najpierw sobie sprawdź, gdzie padało mniej bramek w tym sezonie, bo pisząc takie głupoty wprowadzasz ludzi w błąd.
0
@kamilo0066 i stąd tak mocarne statystki Thiago - 30 meczów, 1 bramka, 0 asyst? Pomocnik kompletny, nie ma co
2
@domin1515 ale to jest La Rambla i jak nie wygrasz dubletu na krajowym podwórku albo LM to trzeba trenera się pozbyć bo jest słaby. Przecież Barca powinna wygrywać ze wszystkimi, bo ma najlepszych zawodników na świecie.
0
@45M4R no cóż. Słabszy od Brajta nie jest na pewno, do tego za darmo i pensja pewnie też niewygorowana. Nawet jak się nie sprawdzi to dużo nie stracimy
0
@catalanian09 z tego co pamiętam z jakiegoś newsa tutaj to Suarez chciał by wypłacić mu całą pensję i dać odejść za darmo. finalnie skończyło się tak, że odszedł za jakieś zmienne, a Barca przez jeden sezon miała opłacać ok połowe pensji.
0
@catalanian09 a to nie było tak, że Suarez miał kontrakt w Barcy do końca tego sezonu i tylko w tym sezonie mieli mu dopłacać do pensji?
0
@Jakchcesz dzięki tym niezrozumiałym decyzja udało się dziś wygrać. A przypomnisz kto dzisiaj stwarzał jakiekolwiek zagrożenie pod bramką rywala?
23
@Neymarinho najwidoczniej zasłużył postawa na treningach. Z resztą Puig też nie pokazał ostatnio nic wartego uwagi.
4
@WaFen co to znaczy "nieproporcjonalnie śmieszna"?
9
Ja bym tam z chęcią zobaczył 433 (z cofniętym napastnikiem) z Dembele na LS, Trincao na PS i Antkiem jako fałszywa "9".
1
@Sapos93 no cóż, Koeman się spłakał i tyle. Nie popieram takiego użalanie się w mediach, ale zostawmy to. Trzeba mu jednak przyznać rację że to trochę słabe iż tyle ważnych informacji wychodzi z klubu na zewnątrz. Piszesz, że takie sprawy załatwia się w cztery oczy i na końcu dodajesz że rozczarował Laporte, który sam nie jest w stanie tego robić. Jak dla mnie Laporta źle zaczął swoją powtórną przygodę w Barcelonie.
0
@Criss18Barca to chyba nie za dobrze patrząc na to, że prawie wgl nie grał.
6
@Odcinkowy nie każdy traci życie na La Rambli :)
1
@Kengo ja tam gościa nadal będę bronił, bo nie mamy i mieć nie będziemy nikogo lepszego w jego miejsce. Tylko, że on potrzebuję właśnie typowej "9", by móc wykręcać liczby jakich każdy od niego oczekuje.
0
@Volk co to kurcze jest? xD
0
@Cariones perełką to jest Twój idiotyczny komentarz
1
@Khajio Puyol, Cannavaro, Cordoba, Mascherano a i od groma bocznych obrońców jak Alves czy Alba by się znalazło.
0
@Odcinkowy słowo klucz "wspiera", czyli ma być dodatkiem do gry ofensywnej, ale głównym zadaniem jest obrona. Tak samo nowoczesny skrzydłowy powinien wracać, by przeciwnik nie zrobił przewagi na skrzydle.
0
@zibiku wtedy zaczniemy od Pucharu Gampera, za 6-7 lat może jakiś Puchar Króla zgarniemy.
0
@Piorun zależy o jakich pieniądzach mowa :D
1
@Objectivo zapewne są jakieś fora medyczne, gdzie można się "pochwalić" tym że zostało się zaszczepionym. Osobiście uważam, że strona o tematyce sportowej powinna zajmować się głównie sportem, a nie polityką i szczepieniami.
3
@Zoker ja tam jestem neutralnie nastawiony do tego typu informacji na LR, widze coś o szczepionkach czy polityce to najczęściej przewijam w dół. I rozumiem o co Ci chodzi, niech każdy dzieli się informacjami, ale dla mnie to trochę słabe, że ktoś ledwo wyjdzie od pielęgniarki i pierwsze co to pisze że się zaszczepił. Rozumiem, gdyby zrobił wpis tydzień po szczepieniu i opisał krótko czy jakieś problemu u niego się pojawiły czy też nie. Choć jaki to ma sens skoro to internet i nie wiesz kim jest osoba po drugiej stronie i czy wgl mówi prawdę.
2
@Odcinkowy "Ofensywny obrońca". Ja wiem, że boczni obrońcy powinni grać ofensywnie, ale dla mnie przede wszystkim powinni być rozliczani za grę w defensywie. Niestety, ale Jordi pod względem stricte defensywnym jest w moim odczuciu jednym ze słabszych bocznych jeśli chodzi o piłkę na najwyższym poziomie.