0

I o penis chodzi w tej ostatniej akcji?

0

@liberos35 wskaż mi jeden przykład gdzie ktoś w biegu ma ręce za plecami.

0

@FC1899Barca bardzo dobra decyzja sędziego.

0

@KapiFCB ale tu nie ma argumentów. Gdyby za taka rękę gwizdać karnego to Leo zamiast w bramkę to by tylko celował w rękę przeciwnika który stoi metr od niego. 5 karnych na mecz bez problemu.

0

@KapiFCB masz jakiś przepis który o tym mówi że trzeba trzymać ręce za plecami? Obrońcy w polu karnym mają tak biegać czy jak?

0

@klopx daj Pan spokój. Nie przetlumaczysz :)

0

@KibicBarcy84 zamiast naskakiwać na mnie powinieneś podziękować że ktoś wyprowadza Cię z błędu. Jeżeli go nie widzisz to chodzi o wyraz "dwuch" którego użyłeś dwukrotnie

1

Tym opisem o dzieciach to chyba UEFE podsumował. Organizują imprezę co rok, a jak ktoś chciał zrobić lepsza to się poskarżyli na nich xD

0

@neeed Depay u Koemana nie był typowa "9", on więcej czasu spędzał po lewej stronie boiska.

0

@KibicBarcy84 Ty nie żałuj i kup słownik :)

0

@dzefrej234 fajnie, tyle że jest z 20 zespołów które mogą dać mu zarobić o wiele więcej niż Barca.

0

@kaamil1910 nie zgodzę się. Wcale dobrze sobie nie radził w ostatnich sezonach, często spóźniony, zostawiał lewa flankę wolna przez co ŚO musiał asekurować jego pozycję i w obronie robił się chaos.

0

@kaamil1910 @Rewolucja123 Alba pod względem gry w ataku jest bardzo dobry natomiast jeśli chodzi o grę defensywną to jest wielu zawodników lepszych od niego. Na wahadle ma się dobrze ale jeśli mamy znowu grać 433 to uważam że Alba może nie dać rady.

0

@Edoss przecież Fati po tej kontuzji może być jakimś grajkiem co najwyżej do rezerw. Aguero to też niewiadoma, może grać a może leżeć w szpitalu. I zostaje Depay, Leo, Dembele i walka o awans do LM

1

@MamerTponad100 prawdopodobnie nie otrzymywała tyłu minut na boisku ile by chciała, czyt. w Barcy są lepsze zawodniczki od niej. Kocha piłka więc chce grac a nie siedzieć na ławce. O ile to prawda to wielki szacunek za takie podejście

0

@Toretto ale 3x LM z rzędu jest. O stylu nikt pamiętał nie będzie

0

@adambądkowski93 a ja kiedyś czytałem że Carlos powiedział o wietrze który bardzo mu pomógł.

0

@robsesh no jasne, że sfrajerzyli i na farcie dowieźli tego majstra. Tylko czym to było spowodowane? Ani nie mieli takiego bałaganu organizacyjnego jak Barca, ani tylu problemów kadrowych co Real. Różnica polega na tym, że Barca się wzmacnia a też Real bez takich problemów kadrowych pewnie tylu wpadek nie zaliczy, natomiast w Atleti jakichś większych zmian nie będzie.

0

@chavez a ja się zdziwie, bo skoro oni ledwo co ugrali teraz tego majstra i to bardziej przez to, że Barca z Realem sfrajerzyli to jakoś nie widzę tego by sytuacja miała się powtórzyć.

1

@Michvl idealnie to sobie Ivan przyjął, a później wykończył.

3

@kakusus może zagrają dobre MŚ, ale o tym dowiemy się dopiero pod koniec przyszłego roku

2

@Encore opuścił 12 meczy a i tak jeśli chodzi o kreację to jest w ścisłym czubie PL. I to nie w jakimś najmocniejszym klubie.

0

@FcBarcaCules Gosens ciekawa alternatywa na LO, nawet jakby nie do końca się sprawdził to jako rezerwowy byłby całkiem ok. Na Kessiego też zwróciłem uwagę i zastanawiałem się jeszcze czy lepiej on czy Brozovic.

0

@adasko1998 Z Pedrim Barca może automatycznie przedłużyć współpracę o kolejne 24 miesiące czyli do końca 2024 roku, choć podejrzewam że za jakiś czas będą chcieli mu dać jakiś kontrakt na 5 lat. Co do Fatiego to było info w tamtym roku, że dopiero po ukończeniu 18 lat będzie można coś działać z nowym kontraktem, ale na razie cisza z tym. Może czekają aż wróci po kontuzji.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Wygasające kontrakty zawodników to dobra okazja na podpisanie jakichś ciekawych grajków za stosunkowo niewielkie pieniądze. Jak widać Barca jest dość dobra w podpisywaniu tychże zawodników i tak z ciekawości sprawdziłem jakim zawodnikom kończą się kontrakty za rok. I lista ta jest bogata w ciekawe nazwiska. Wiadomo, że spora część z nich odejdzie w tym sezonie bądź przedłuży umowy jak Mbappe czy Camavinga, ale kogoś może znów wyhaczymy.
Z ciekawszych nazwisk to są tam tacy gracze jak Varane, Goretzka, Kessie, Pogba, Dybala, Brozovic, Insignie, Stones, Belotti czy Gosens.

Kogo byście z chęcią zobaczyli w barwach Blaugrana?

Link do listy:
https://www.transfermarkt.pl/transfers/endendevertraege/statistik?plus=0&jahr=2022&ausrichtung=alle&spielerposition_id=alle&altersklasse=alle&land_id=0&yt0=Poka%C5%BC

0

@parpe jeszcze niech Diego Coste zakontraktuje, bo też jest bez klubu chyba :D

5

@toszman Eric jak na swój wiek jest świetnym ŚO, natomiast na pewno na ten moment nie jest lepszy od Diasa, Stonesa czy Laporte, którzy wygrywają z nim choćby samym doświadczeniem. ŚO to bardzo "delikatna" pozycja i tam najmniejszy błąd może spowodować utratę bramki. A błędy w jego wieku zdarzać się muszą.

1

@tomek8756 to może tak trzeba założyć nową partię o nazwie La Rambla. Tylu tu polityków, że nie jedną partie by obsadził :)

1

@cat_r37 i 5cm wyższy niż Kounde, ktoremu nikt tu wzrostu nie wypomina. No chyba, że by tu przyszedł to wtedy by się nagle obudzili ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?