0

@Firestone mi tam od razu na myśl przychodzi gen. Franco.

5

no cóż, ostatni kontrakt, który podpisał opiewał na kwotę ponad 400mln za 4 sezony (choć tam wliczała się premia za podpis + chyba niektóre bonusy). Teraz kwota o połowę mniejsza. Teraz Antek musi też zejść ze swojej gaży, żeby czasem nie zarabiał więcej niż GOAT.

3

@Pawlak1992 ja tam wielkim znawcą siatkówki nie jestem, ale osobiście uważam, że na pewno wysoko w tym zestawieniu umiesciłbym Wlazłego. I mojego ulubionego siatkarza czyli Pawła Zagumnego.

5

@Deviler i bardzo dobrze. Przynajmniej każdy zobaczy w małym stopniu jak sobie będą radzić inni bez Leo na boisku

1

@Kubix93 zawodowym atletą czy jakimś fizjoterapeutą nie jestem, ale wydaje mi się, że skoro ma finał przed sobą to jednak woli zachować jak najwięcej sił na nich oraz nie ryzykować, że akurat na ostatnich metrach coś się przytrafi i np naderwie jakieś ścięgna czy przeciąży mięśnie. No sam nie wiem.

4

@TR3YWAY hehe może gdybyś poświęcił się w 100% jakiejś dziedzinie i nie marnował czasu na pierdoły takie jak np ta strona to byś też tak miał hehe

1

@PolskiBarcelonista10 to Ty tak w sumie nie tak dawno tą szkołę skończyłeś :) i dzięki za odpowiedź, bo ja niby też stosunkowo nie dawno szkołę skończyłem, ale nigdy tego nie miałem.
To ja może dodam coś od siebie.
Ja w technikum miałem przez rok taką Panią profesor, która miała bzika na punkcie kotów. Mieliśmy z nią zawsze dwie lekcje pod rząd raz w tygodniu. Jedna z koleżanek z klasy dowiedziała się o tym jej "hobby" i zapytała o te koty na początku pierwszej lekcji i tak właśnie przez 2 tygodniu (łącznie 4 godziny lekcyjne) mieliśmy wykłady o kotkach, które posiada ;)
Co więcej, raz na semestr, gdy mieliśmy jakąś kartkówkę i narysowałeś kotka (nie musiał być piękny) to dostawałeś 5 do dziennika za aktywność na lekcji :D

2

@PolskiBarcelonista10 co to jest Librus?

1

@yoli jeżeli mieliby odejść za darmo to podejrzewam, że jakiś klub wziąłby takiego Umtitiego czy Pjanicia z ich pensjami na te 2 lata, bo aż tak dużo by nie stracili. Za byle jakiego grajka też pasuje dać z 20mln + pensja.

1

@lukbed232 Barca ma zredukować wynagrodzenia o ok 200mln. Załóżmy, że każdy "niepotrzebny" zawodnik ma jeszcze 2 lata kontraktu i nagle robi Ci się ok 400mln do wypłaty za nic. Nie masz ani zawodników, ani kasy przez najbliższe kilka lat na sprowadzenie kogokolwiek. Świetny pomysł.

0

@SteuerFreiMoney a to przypadkiem w DE nie jest tak, że to właśnie kierowca jest ubezpieczony a nie pojazd?

0

@Johnnie_Walker Dembele dużo starszy od Ansu nie był (rok albo dwa lata) gdy pierwszy raz przytrafił mu się uraz, a i u szamanów raczej się nie leczył tylko u najlepszych specjalistów.

0

@Johnnie_Walker to w takim razie pasuje sprzedać Ansu, bo teraz jeszcze ktoś jakieś dobre pieniądze za niego może da.

1

@escarabajo a wnioskujesz to po czym dokładnie?

1

@kamiVeB skoro popadł w nałóg tzn tylko to że głowę miał bardzo słabą więc i tak wielkiej kariery by nie zrobił.

3

@barcamember co najwyżej może być zapraszany na treningi. Ma dopiero 17 lat więc jeszcze wiele lat gry przed nim i najgorsze dla niego byłoby siedzenie na ławce w pierwszej drużynie.

1

@SaulGoodman jak zaczniesz serie o ciekawostkach nie z naszego świata to wtedy prosze mnie oznaczać. Dzięki z góry

0

@19Riki20 czyli niestety znowu wyszło jak to u buka, że wcale :(
i gratulacje z okazji narodzin syna. Sam mam takiego prawie półtorarocznego więc przede wszystkim życzę wytrwałości. I pamiętaj, żeby teraz nie narzekać, bo z czasem jest tylko gorzej :)

0

@19Riki20 a gdzie grasz i jakie kursy na te 2 mecze masz?

0

Czemu zdecydowana większość tutaj wiesza psy na Moribie mimo tego że gówno wiedzą w temacie przedłużenia umowy? Prawda może być taka że Laporta rzucił jakieś marne sumki bo po prostu tyłek mu się pali i musi sprzedać chłopaka, a chce zwalić to na samego piłkarza że zostać nie chciał. Myślał że kasa z Superligi uratuje wszystko, tak się nie stało a planu B brak i teraz musi chwytać się przysłowiowej brzytwy by wyjść z twarzą.

0

Komentarz usunięty

25

@kazikrz patrząc na twój komentarz to knotów przybywa coraz więcej na tej stronie

0

@Odcinkowy i teraz podobnie jak Chiesa zarabiasz kilkaset razy więcej niż gdybyś pracował w pierwszym zawodzie, o którym myślałeś. I teraz nie da spokoju mi pytanie czy to chirurg zarabia tak mało czy szambonurek tak dużo...

0

@kaamil1910 czy ja wiem. Argentyna czy Brazylia to drużyny w moim odczuciu lepsze od takiej Danii, która odpadła w półfinale i to po dogrywce.

0

@adukla skoro wygrali CA to mają duże szansę by powalczyć za rok na MŚ więc raczej Leo kariery teraz nie zakończy

0

@JarekS w takim razie tu są tacy znawcy tematu że nie powinien nikt nic pisać.

6

@IronSanHybrid no i jak ma Martin u nas nie siedzieć jak gra w takim klubie jak Barca to wielki rozgłos. Nawet jakby miał tu za darmo siedzieć to i tak by mu się to pewnie opłaciło w jakimś stopniu.

1

@Rewolucja123 można to sobie tak tłumaczyć, ale gdyby rzeczywiście zawsze chodziło głównie o defensywę to lepiej byłoby zostawić Antka i zrezygnować z Leo.

1

@iniesta44 jeśli Kane jest drewniakiem to co powiesz o Lukaku? Że powinien w lesie być a nie na boisku?

0

@Janas11224 przecież widać, ze Alba ma poker face, bo przegrał losowanie i mieli strzelać na bramkę za którą siedzą Włosi a nie Hiszpanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?