0

@Fedo99 ale pod jakim względem gorsza? Albo raczej w czym United kadrowo jest lepsze od Barcy, na jakich pozycjach?

0

@ElTomas i ten Ramos na końcu :D

1

@Zoker patrząc na to, ze PSG ma najlepszy zespół pod względem nazwisk to śmieszni są Ci co dalej uważaj, że tam się idzie tylko dla kasy :)

1

@LuisSalvano Tyle, że UEFA o ile wiem zniosła na ten sezon FFP więc jedyne czego PSG mogłoby przestrzegać to jakichś wytycznych z ligi. Najwidoczniej jednak szef Ligue 1 nie jest tak głupi jak Tebas i wie, że transfer Leo może wywindować ligę francuską na sam szczyt list popularności.

0

@Szklaner a najczęściej mówią to osoby, które co weekend są na naebane na imprezie, a jedynym ich wyrzeczeniem jest to że muszą później wrócić komunikacją na mieszkanie, bo na Ubera brakło.

0

@barca87f na papierze wygląda zacnie, ale co pokażą to dopiero się przekonamy.

2

@Yanek @matelkoveb @Criss18Barca @Culer_1906 dzięki Panowie. To dalej będe miał taką samą szansę co tydzień na zobaczenie Leo ;)

0

Która stacja tv w Polsce ma prawa do rozgrywek Ligue 1?

0

@matelkoveb ale o co chodzi z tą środą?

0

@LuisSalvano i rozmieni swą legende na drobne jak Schumacher powrotem do F1. Z resztą nie wydaje mi się, że Leo chciałby być drugoplanową postacią. Wydaje się zbyt ambitny by to zrobić.

0

@HighestInTheRoom czyli zamiast być w pełni skupionym przed karnymi to lepiej jest "śmieszkować"?

0

@LuisSalvano Nie wróci, bo oznaczałoby to że Laporta zmarnował 2 lata budowania kadry.

0

@Worny dobrze, że Leo niski bo by znowu musiał Puć na palcach stawać :D

0

@Keson no cóż, ludzie nie chcieli piętnastu "Superklubów" więc w zamian otrzymają dwa - PSG i City.

0

@Ying myślę, że kolega @Archie wytłumaczył to dość jasno, że chodziło mi głównie o prace w pressingu. Odejściem Leo niewątpliwie stracimy sporo jeśli chodzi o grę w ataku, natomiast już wczoraj było widać że zyskamy jeśli chodzi o pressing i szybkie odzyskiwanie piłki.

0

@Survier wydaje się, że mamy cenniejszych zawodników do rotacji. Depay, Griezmann, Kun, Ansu, Dembele, a trzeba pamiętać że są jeszcze Demir czy Cou, którego się nie pozbędziemy.
Mi tam Martin nie przeszkadza, ale przy pełnej kadrze to on nie powinien powąchać murawy.

2

Nie ma co większych wniosków wyciągać po wczorajszym meczu, ale jedno jest pewne. Jak 10 gościu robi pressing to jest on skuteczniejszy niż wtedy, gdy robi go 9 zawodników.

0

@IMBALEO a co to balet żeby coś takiego uważać za faul?

0

@michal26 może po prostu reszta potrzebowała oddechu i nie było komu kolejny raz biec przez całe boisko na pełnym gazie.

1

@Makson600 o jakich wartościach które ma Leo piszesz? Niczego mu nie odbieram, ale jednak pieniądz dla niego też najważniejszy

0

@Criss18Barca i klub Pique musiałby znaleźć 40mln info co sezon na sam kontrakt Leo. Na pewno dysponują taka gotówka.

0

@robsesh to jest rezerwowy głębokich rezerw Brazylii xD

0

@Carlosss też myślałem że Leo "na starość" stanie się najlepszym pomocnikiem na świecie. Jednak grając w środku pola musisz też dawać dużo w defensywie i tutaj byłoby ciężko mając Leo w środku.

2

@FabregasOnlyInMyHeart a tu Barca zdobywa tryplet w tym sezonie i każdy będzie pisał, że dobrze zrobił.

0

@Mns21 przecież Suarez nadal gra w LL.

1

@Kibel Mamy to niecałe 40 z tego do wydania na coś innego niż zadłużenie.

0

@AxelF dlaczego ma nie pozwolić? Póki Messi gra w Barcy to cała Hiszpania na tym korzysta

3

@klopx @korolocik w takim razie dzięki za informację koledzy :)

0

@klopx no, ale skoro nie wiesz kwoty to czemu bierzesz za pewnik, że będzie to 40mln?

2

@mikokarla ale Barca nie gra z RB Lipsk tylko z Red Bull Salzburg.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?