Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fedo99 ale pod jakim względem gorsza? Albo raczej w czym United kadrowo jest lepsze od Barcy, na jakich pozycjach?
0
@ElTomas i ten Ramos na końcu :D
1
@Zoker patrząc na to, ze PSG ma najlepszy zespół pod względem nazwisk to śmieszni są Ci co dalej uważaj, że tam się idzie tylko dla kasy :)
1
@LuisSalvano Tyle, że UEFA o ile wiem zniosła na ten sezon FFP więc jedyne czego PSG mogłoby przestrzegać to jakichś wytycznych z ligi. Najwidoczniej jednak szef Ligue 1 nie jest tak głupi jak Tebas i wie, że transfer Leo może wywindować ligę francuską na sam szczyt list popularności.
0
@Szklaner a najczęściej mówią to osoby, które co weekend są na naebane na imprezie, a jedynym ich wyrzeczeniem jest to że muszą później wrócić komunikacją na mieszkanie, bo na Ubera brakło.
0
@barca87f na papierze wygląda zacnie, ale co pokażą to dopiero się przekonamy.
2
@Yanek @matelkoveb @Criss18Barca @Culer_1906 dzięki Panowie. To dalej będe miał taką samą szansę co tydzień na zobaczenie Leo ;)
0
Która stacja tv w Polsce ma prawa do rozgrywek Ligue 1?
0
@matelkoveb ale o co chodzi z tą środą?
0
@LuisSalvano i rozmieni swą legende na drobne jak Schumacher powrotem do F1. Z resztą nie wydaje mi się, że Leo chciałby być drugoplanową postacią. Wydaje się zbyt ambitny by to zrobić.
0
@HighestInTheRoom czyli zamiast być w pełni skupionym przed karnymi to lepiej jest "śmieszkować"?
0
@LuisSalvano Nie wróci, bo oznaczałoby to że Laporta zmarnował 2 lata budowania kadry.
0
@Worny dobrze, że Leo niski bo by znowu musiał Puć na palcach stawać :D
0
@Keson no cóż, ludzie nie chcieli piętnastu "Superklubów" więc w zamian otrzymają dwa - PSG i City.
0
@Ying myślę, że kolega @Archie wytłumaczył to dość jasno, że chodziło mi głównie o prace w pressingu. Odejściem Leo niewątpliwie stracimy sporo jeśli chodzi o grę w ataku, natomiast już wczoraj było widać że zyskamy jeśli chodzi o pressing i szybkie odzyskiwanie piłki.
0
@Survier wydaje się, że mamy cenniejszych zawodników do rotacji. Depay, Griezmann, Kun, Ansu, Dembele, a trzeba pamiętać że są jeszcze Demir czy Cou, którego się nie pozbędziemy.
Mi tam Martin nie przeszkadza, ale przy pełnej kadrze to on nie powinien powąchać murawy.
2
Nie ma co większych wniosków wyciągać po wczorajszym meczu, ale jedno jest pewne. Jak 10 gościu robi pressing to jest on skuteczniejszy niż wtedy, gdy robi go 9 zawodników.
0
@IMBALEO a co to balet żeby coś takiego uważać za faul?
0
@michal26 może po prostu reszta potrzebowała oddechu i nie było komu kolejny raz biec przez całe boisko na pełnym gazie.
1
@Makson600 o jakich wartościach które ma Leo piszesz? Niczego mu nie odbieram, ale jednak pieniądz dla niego też najważniejszy
0
@Criss18Barca i klub Pique musiałby znaleźć 40mln info co sezon na sam kontrakt Leo. Na pewno dysponują taka gotówka.
0
@robsesh to jest rezerwowy głębokich rezerw Brazylii xD
0
@Carlosss też myślałem że Leo "na starość" stanie się najlepszym pomocnikiem na świecie. Jednak grając w środku pola musisz też dawać dużo w defensywie i tutaj byłoby ciężko mając Leo w środku.
2
@FabregasOnlyInMyHeart a tu Barca zdobywa tryplet w tym sezonie i każdy będzie pisał, że dobrze zrobił.
0
@Mns21 przecież Suarez nadal gra w LL.
1
@Kibel Mamy to niecałe 40 z tego do wydania na coś innego niż zadłużenie.
0
@AxelF dlaczego ma nie pozwolić? Póki Messi gra w Barcy to cała Hiszpania na tym korzysta
3
@klopx @korolocik w takim razie dzięki za informację koledzy :)
0
@klopx no, ale skoro nie wiesz kwoty to czemu bierzesz za pewnik, że będzie to 40mln?
2
@mikokarla ale Barca nie gra z RB Lipsk tylko z Red Bull Salzburg.