0

@arasz1819 czy ja wiem czy niedorzeczne? Od początku sezonu gołym okiem było widać, że defensywa Barcy sobie nie radzi. Garcia niby nie grał w City więc nie wiadomo czy by coś pomógł, ale gdyby wszedł z buta do składu za Lengleta to może i majstra byśmy zdobyli w zeszłym sezonie. Gdybanie..
Osobiście jednak byłem za tym, by go nie sprowadzać wcześniej, bo po co wydawać bezsensownie kolejne miliony.

0

@FCB24 ja tam liczę i na Dembele, i na Kuna. Depay, Ansu/Kun, Dembele - ten atak jest tak nieprzewidywalny, że może się zdarzyć wszystko.

0

@Baron77 to wymień mi którzy wychowankowie zagrają na "9"? I który z nich ma warunki fizyczne i charakterystykę podobną do tej de Jonga, czy tam Brajta2.0 jak go nazwałeś.

0

@Kgorecki2500 walczyć o mistrza to może nawet Getafe :)
a tak poważnie to taki klub jak Barca o mistrza powinien walczyć zawsze, natomiast na ten moment mamy niewielu graczy z TOPu, kilku graczy doświadczonych i większość młodych graczy bez doświadczenia. Osobiście miejsce 3-4 to cel na ten sezon (przynajmniej dla mnie) miejsca 1-2 to będzie wynik ponad stan natomiast poniżej 4 to już będzie delikatne rozczarowanie. Skład jest dobry, ale nie rewelacyjny i na pewno nie mamy takiej siły jak City, PSG czy Chelsea. Nawet nie mamy takiej siły jak Atleti czy Real.

0

@Krzychuuuu14 pewnie się dowiemy za rok, jak się będzie kończyć to wypożyczenie.

3

@VandaI tutaj jest za dużo osób odklejonych od rzeczywistości. Oni najwyraźniej myśleli, że rewolucja będzie polegać na tym, że pozbędziemy się bez problemu Umtitiego, Pjanicia, Roberto, Lengleta, Dembele i Antka a w ich miejsce sprowadzimy de Ligta, Haalanda i najlepiej de Bruyne do pomocy.

0

@RivaldoVitorBorba to mi pokaż te straty w co drugim kontakcie

0

@Criss18Barca ale to chodzi o Rubena Semedo, który ma 27 lat. Chyba coś pomyliłeś.

0

@Criss18Barca kto ma 19 lat?

1

@Lisek najwidoczniej ta kolejka chętnych po tych dwóch zawodników nie była aż tak długa...

0

@RivaldoVitorBorba Gavi przez te 20min pokazał, że mądrze porusza się po boisku, nie przetrzymuje niepotrzebnie piłki, ma ciąg na bramkę ale nie robił tego za wszelką cenę. Widać w nim o wiele większą dojrzałość niż w Puigu. Poza tym Gavi jest 5 lat młodszy od Pucia i to dlatego wolę żeby wchodził Gavi, a nie Puig.
Co do strat (nie wiem z jakiej strony ta statystyka) to pasowałoby też zwrócić uwagę na to jaką pozycję musiał obstawiać Gavi, co miał grać i jakie ryzyko niosły potencjalne straty. Nie tracił piłek w środku pola narażając zespół na kontry, a w lewej części boiska, gdy był drugim najbardziej wysuniętym zawodnikiem Barcy a za sobą miał jeszcze z 8-9 kolegów.
Pep jest większym fachowcem niż my, ale co jeśli sie myli? Puig ma 22 lata i dalej gra tyle co junior, ktory ma 17-18 lat.

1

@JarekS jakiś czas temu pisałeś że lepiej trzymać zawodnika na trybunach i płacić pensję bo "zyskujemy" na amortyzacji, a teraz piszesz że to tylko wirtualne pieniądze :)
A tak serio to powoli się wyjaśnia czemu Lapcio podał że strara jest o 200mln większa za poprzedni sezon niż Bartek mówił. Prawie połowa już się znalazła bo Bartek na pewno takich kosztów nie liczył

10

Mały błąd w artykule. Moriba to nie Hiszpan tylko Gwinejczyk :)

2

@adukla no cóż, pewnie spora liczba osób przez te kilkanaście minut Gaviego zobaczyła, że porusza się lepiej po boisku niż Puig. Jeśli ktoś patrzy na więcej aspektów w piłce niż tylko liczba goli, asyst i dryblingów to powinna to zauważyć.

3

@pluszek żeby zapełnić miejsca na liście. Płacą mu za to, więc jeśli może być dostępny na mecz to go biorą. Powinni powoływać 16 zawodników tylko czy jak? Umtitiego i Pjanicia też nie powinien powoływać?

9

@marcinnikt @adukla ale na jakiej podstawie oni to stwierdzili? Nawet jeśli oglądają mecze Barcy to za dużo w nich Puiga nie widzą, a jednak każdy inny trener który widział go codziennie na treningu na niego nie stawia.
I niby co takiego pokazał Puig, żeby mówić że jest lepszy od innych, bo "tamci jeszcze nic nie pokazali"? Od tego są treningi i najwidoczniej Puig na nich prezentuje się gorzej od reszty.

5

@pluszek ale Ty wiesz, że Koeman drugi sezon mówi mu żeby udał się na wypożyczenie? Wiesz też że kadra aktualnie liczy 32 zawodników, a co najwyżej połowa z nich może zagrać w meczu? Wiesz też, że to Puig trzyma się kurczliwie Barcy żeby tylko tu zostać?
Puig pewnie jakieś szasnę dostanie, ale na ten moment są zawodnicy bardziej wartościowi od niego i to oni mają pierwszeństwo.

5

@Gaz czy Ty serio nie widziałeś różnicy w poruszaniu się po boisku Gaviego, a to co robił Puig? Gavi wykorzystywał wolne przestrzenie na boisku, a Puig biega wszędzie tylko nie tam gdzie trzeba. Ile to razy gość znajdował się w nie swoim sektorze boiska, dublował pozycję tworząc tym samym dziurę w innej części.

4

@Xxxbarca4ever bo woli dać aktualnie szanse Gaviemu czy Nico, którzy po prostu prezentują się lepiej.

3

@pluszek jest 6 albo 7 wyborem trenera do środka pola i pewnie dobrze o tym wie, ale Puć woli siedzieć na ławce z własnej woli niż iść gdzieś gdzie będzie grał. Gość nie wiem czy 1000min rozegrał w poważnej piłce a nie ma już 18 lat więc wcale taki dobry nie jest jak większość tutaj uważa.

6

@marcinnikt ale za co ma dostawać szansę? Za nazwisko? Przecież kilka lat młodsi pomocnicy są lepsi od niego i grają mądrzej, więc to oni powinni otrzymywać szasnę a nie tiktokowy celebryta.

1

@PatrychoO a jeszcze ile hajsu zarobi to już wgl :)

6

@klopx no ja oglądałem mecz w necie i widział Pucia jak paznokietki obgryzał

1

@Pawlak1992 a to nie pamiętasz już jak w Polsce były orkany Grzegorz i Ksawery? :D

2

@koziar akurat xG to chyba najlepsza statystyka do oceny kreacji gry oraz skuteczności danego zespołu.

3

@Kettger może nie w obronie, ale jako ŚP byłby idealny w moim odczuciu. Bardzo dużo biega, nieźle gra w odbiorze, przerzuty i podania też ma na przyzwoitym poziomie. Na PS to my potrzebujemy kogoś takiego jak Ansu czy Dembele, a nie Griezmanna bo ta strona będzie wyglądać gorzej niż za ostatnich sezonów Leo

2

Depay na początku sezonu jest na pewno najjaśniejszym punktem ofensywy Barcelony, nawet we wczorajszym meczu tak było. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że Holender wczoraj poza zdobytym golem, rozegrał słabe zawody z ogromną ilością strat, a i tak pozostała dwójka wypadła gorzej.

0

@Hanok to samo można powiedzieć o Roberto czyz nie?

0

@Hanok bo oni są jak jeden organizm, Depay dużo próbuje a Griezmann odbiera to co Holender straci, a sporo tego jest

0

@Mizander dostał piłkę, coś próbował zrobić ale obrońcy nie minął, fartem między nogami poszła. Za to powinien mieć 2 gole po dograniach Desta - raz nie zdążył za akcja, drugi raz złożył się do strzału jak Grzesiu Rasiak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?