0

@mariosss20 zależy co przez to rozumieć, że okaże się niewypałem. Nastrzelać w ogórkowej lidze raczej musi, więc dla większości to wystarczy.

0

@haryveb944 co do taktyki to nie będę nic pisał, poczekam chociaż do połowy sezonu jak to będzie wyglądać, bo na ten moment nie wygląda to dobrze, ale z drugiej strony jego zmiany taktyczne dały nam przynajmniej Puchar Króla w zeszłym sezonie. Natomiast, gdyby Koeman nie miał ręki do młodych to byśmy przynajmniej wczoraj nie musieli oglądać tego meczu z Bayernem, bo byśmy się do tej LM nie dostali nawet.

1

@barcelonaLM ja wszystko rozumiem, ale który z tych klubów musiał wystawić do gry szóstego w hierarchii napastnika, bo 4 lepszych jest kontuzjowanych? W dodatku grało dwóch napastników, którzy przyszli przed sezonem, z czego jeden trenuje tydzień w klubie.
Już nawet nie ma co mówić, że chwalicie Club Brugge za grę, bo to pasuje Wam do waszych teorii słabej Barcy, ale nie powiecie już nic o PSG wydającym co okienko setki mln na gwiazdy, które z tym Clubem Brugge sobie nie radzi.
Ale jak to mówią: "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia".

0

@goldmetaxa ty to nie masz szans, ale zdać egzaminu z Polskiego na koniec podstawówki.

0

@Geble przecież dla nich każdy trener ma skład na poziomie tego składu jakim dysponował tutaj Guardiola więc o styl nawet nie pytaj czy pamiętają.

1

@socha napastnicy wczoraj nie byli żadnym zagrożeniem dla Bayernu więc Niemcy mogli sobie pozwolić na wysoki pressing. Gdyby taki Ansu z Dembele byli na boisku to taka gra mogłaby się dla nich źle skończyć.

0

@AxelF rozumiem wszystko, ale przecież tyle co Pedri miał wakacje i to był pierwszy mecz po przerwie więc o jakie przemęczenie chodzi?

0

@FCB24 najszybsi zawodnicy Barcy moim zdaniem:
- Dembele - kontuzja
- Ansu - kontuzja
- Dest - kontuzja
- Brajt - kontuzja
- Alba - drobne dolegliwości

Fajną szybkość pokazał też Balde po wejściu, choć trzeba pamiętać że Bayern już wtedy trochę spuścił z tonu.

2

@JarekS dokładnie! Dodatkowo z wypowiedzi wynikało, że chodzi o grę 1v1 w ofensywie, więc powiedział tylko to co każdy wiedział.
No, ale niestety większość osób tutaj łyka bardziej niż wiadomo kto.

1

@Pawlak1992 nie przetłumacz niektórym. Dla nich Koeman jest najgorszy i lepszy byłby Pimienta który przez ten cały czas nie potrafił awansować do drugiej ligi z Barcą B. A teraz w LM na Bayern wychodzi Araujo, Mingueza, Garcia, Pedri, Gavi, Demir, Balde. 7/16 zawodników, którzy wczoraj zagrali ma znikome lub nawet zerowe doświadczenie w futbolu na najwyższym poziomie.

2

@pacior95 piszesz tak jakbyśmy w kadrze mieli najlepszych zawodników, ale Koeman ich akurat na ten mecz nie wystawił. Kogo miał dać za Roberto? Mingueza nic więcej by nie dał bo tam potrzebna była szybkość Desta, który nie mógł grać. Za Luuka de Jonga mógł grać tylko i wyłącznie Demir, ale wtedy piłka jeszcze szybciej wracałaby w nasze pole karne. My wczoraj w składzie mieliśmy TRZECH zawodników z wyższej półki, a reszta to emeryci albo dzieciaki.

0

@analitykTaktyki jedyne co było widać, to że Barca nie miała ataku skoro w podstawowym składzie musiał wyjść piąty czy szósty napastnik w hierarchii.

0

@AxelF a czy kolega oglądał wczoraj mecz tak wgl? Bo po tej wypowiedzi mam wątpliwości. Piszesz o składzie, gdzie dostaliśmy 8-2, że wypaleni zawodnicy itp. a wystarczy przeanalizować jak wczoraj straciliśmy bramki. Pierwsza to odwrócenie się plecami przez Garcie i rykoszet od niego, przy drugiej Araujo nie zostawił Lewego na spalonym, a trzecia to strata Demira i szybka akcja Bawarczyków. Jak widać osoby, które ponoszą największą winę przy straconych golach nie grały w meczu z Bayernem 8-2.
I jeszcze co do przykładu ze Slavią. Czesi grali wtedy ze słabą Barcą to i coś tam grali, a my wczoraj z mocarnym Bayernem i to praktycznie bez ataku, więc nawet nie mieli czego się bać

0

@Roni_10 poczekajmy do końca sezonu z osądami młodych zawodników. Może jak wróci Ansu, Dembele, Dest, Kun, a Cou będzie w pełni formy fizycznej to jakoś to będzie z przodu lepiej wyglądać. Może wtedy wyklaruje się jakiś prawdziwy lider.

0

@bari_94 Cou nie grał przez rok więc nie wiem czy wydoliłby gdyby Bayern grał na maxa. Demir to świeżak, brakuje mu doświadczenia i minut na takim poziomie. To po jego stracie dostaliśmy bramkę na 3-0.

0

@Qaz123 przecież żaden trener z sukcesami tu nie przyjdzie, bo po co miałby psuć sobie renomę słabym sezonem w Barcy. Tak ciężko to pojąć?

1

@AxelF i gdzie ta ta Slavia Praga jest aktualnie? W której grupie LM grają?

0

@bari_94 a kto miał te strzały oddawać? Depay, który tracił wszystko czy L. de Jong, który piłkę mógł dotknąć tylko w okolicy środka pola?

0

@Roni_10 na pewno za 2-3 lata będą o wiele większe szanse niż aktualnie.

0

@borys27 "Zresztą późniejsze zmiany i przejście na 4-3-3 pokazały, że wcale źle mogło to nie wyglądać." gdy przeszliśmy na to ustawienie to Bayern już nie forsował tempa, bo nie było takiej potrzeby. Młodzi weszli wypoczęci, a i tak nie byli w stanie nic zrobić więc osobiście uważam, że gdybyśmy wyszli takim składem jak piszesz to mogłoby być o wiele gorzej.

1

@sergio5 to okulary ubierz

0

@LeoMessiah @Dundersztyc a później stałoby się z nim to co z tym młodym z Totków którego Dembele zjadł, przerzul, wypluł, a na koniec rozmazał noga po chodniku. Walker Peters czy jakoś tak, w sumie dawno o nim nie słyszałem.

0

@BARCA1899Messi tak, ale tylko wtedy gdyby oprócz niego grała Barca za początków Guardioli, a nie Ci co grają teraz.

1

@MesQueUnClub96 prosty wniosek. CR jest najlepszy bo rozegrał najwięcej meczów w najważniejszych rozgrywkach na świecie.

0

@anxted no to niech sobie jajniki wytnie

0

@Nieznajomy chciałem usłyszeć opinie kogoś kto to jednak popiera.

0

@Hasszz czyli jesteś z okresu kiedy edukacje się kończyło w podstawówce. To by wiele wyjaśniało.

0

Mam taką małą zagwozdkę. Jest masa osób (również tutaj) które między innymi popierają aborcje oraz równocześnie popierają posiadanie dzieci przez związki jednopłciowe. Także odpowiedzcie mi na jedno proste pytanie: dlaczego kobieta ma mieć wybór czy chce urodzić czy nie, a dziecko już wyboru nie ma czy chce należeć do rodziny bez ojca/matki?

0

@Kicioros a teraz powiedz mi, która z wymienionych przez ciebie drużyn utrzymuje się na TOPie przez dłuższy czas?

1

@Kengo 21 asyst to bardzo dużo, a gdyby jeszcze Auba mial lepszą skuteczność to spokojnie ponad 30 by było, co widać na filmiku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?