Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@DaPidejpi dla porównania Frenkie de Jong tylko w barwach Barcy dostał tyle samo czerwonych kartek co Casemiro, a meczów rozegrał zaledwie 99..
3
@Pilka_jest_okragla spójrz post niżej.
0
@Pilka_jest_okragla jeśli jest jak piszesz to po prostu Depay ma słabą psyche moim zdaniem. Wszelkie problemy zostawiasz w domu, a gdy wchodzisz do szatni w dniu meczowym to masz być skupiony wtedy już tylko i wyłącznie na przeciwniku i meczu który masz do rozegrania. Jeśli tego nie potrafi to coś jest nie tak.
0
@socha dla Ciebie nie ma kto im podać, a dla mnie gracze z przedniej formacji są po prostu zbyt statyczni więc i ciężko im coś zagrać. Weźmy na tapet wczorajszy mecz i mamy na "9" wieżowiec i to dosłownie bo gość się mało co rusza, Demira któremu jeszcze troche czasu zajmię przyzwyczajenie się do realiów gry w Hiszpanii oraz Depaya, który próbował aż w końcu przytrafił mu się kiks i włączała się wtedy mentalność Alby z końcówki meczu z Bayernem (8-2). Dla mnie duet Ansu-Dembele jest przynajmniej kilka klas lepszy od duetu de Jong-Demir.
5
@Pilka_jest_okragla szczerze nie rozumiem co obecna sytuacja w klubie czy na linii zarząd - trener ma do tego, że gość nie potrafi trafić w bramkę z trzech metrów? I to dwa razy.
2
@LS a może to psy robią na jeżyka?
0
@Lionel_Messi10 uważasz, że Memphis poradziłby sobie na prawej stronie?
0
@krawczykPSG szukałem kto to i wyskoczyło, że jest w ciązy więc proporcje jej się zmienią :D także ciesz sie póki możesz :)
0
Jak widzicie linie ataku Barcy jak już wszyscy zawodnicy będą dostępni? W szczególności chodzi mi o lewą stronę, bo podejrzewam że trójkę z przodu tworzyć będą Dembele, Ansu i Depay, z czego PS dla Francuza. No chyba, że jakieś inne ustawienie z przodu zaproponujecie.
1
@MesQueUnClub96 pisałeś dzisiaj już o tym. Chociaż do jutra wytrzymaj :)
0
@masterandservant gdzie takie statystyki można zobaczyć?
0
@Rewolucja123 świetny przykład tego jak zawodnicy Barcy ze sobą "współpracują".. przykro się robi
0
@sendesara najwidoczniej nigdy w piłkę nie grałeś albo po prostu oczy masz w tyłku.
No, ale takie komentarze też są potrzebne, rozbawiają przynajmniej :)
0
@Herbert czyli żaden z tych punktów nie został złamany, bo to była piłka co wyklucza pierwszą część wpisu, a w drugiej części wpisu nie ma wymienionego zawodnika biorącego udział w grze, a to w niego trafił piłką.
Już nie mówię o tym, że powinno być napomnienie, a wydaje mi się, że napomnienie to nie ukaranie (żółtą kartką).
0
@Herbert skoro w pobliżu piłki znalazło się 3 zawodników to chyba jednak mogła przeszkadzać, nie sądzisz?
1
@don'T.R.I.P.e kiedyś jak jeszcze Luis grał w Barcy pisałem tutaj, że Real ma zupełnie inne podejście do swoich zawodników. Może nie eleganckie, ale skuteczne, czyli albo się starasz albo wypier***asz. W Barcy za to panuje, przynajmniej wtedy panowała rodzinna atmosfera, śmiechy chichy na treningach, pewne miejsce w składzie, koalicja starych wyjadaczy itd.
W Realu wymagają maksimum, w Barcy wymagali minimum więc i możemy porównać jak radzi sobie Benzema, a jak Suarez (szczególnie w ostatnich sezonach u nas).
0
@kiuba2000 no chyba, że zaczniemy przegrywać takie mecze jak te wczoraj xD
0
@nabial a co im może zaproponować Sevilla albo RSSS? Walkę o mistrza? No nie bardzo. Dużo większe prawdopodobieństwo jest, że Barca za 2-3 lata wróci na szczyt niż wspomniane kluby cokolwiek wartościowego wygrają.
2
"z kolei Memphis nie jest w stanie ciągnąć wszystkiego sam" no wczoraj to ciągnął, ale nie warto chyba mówić co.
0
@Djzordon dla mnie bardziej widoczne jest to, że większość sędziów po prostu nie chce by Barcelona wygrywała. Wczoraj sędzia nawet się z tym nie krył i gwizdał pod Cadiz wszystko. A najlepszy przykład masz w ostatniej akcji, gdzie po rzucie wolnym, który swoją drogą był dla mnie niezrozumiały, Barca wybija piłkę i sędzia chce gwizdać, ale widzi że jednak Cadiz ma piłkę więc trzyma w mordzie ten gwizdem niczym gwiazda porno "sprzęt" łysego z B.
0
@Pieprz tyle, że my na ławce mieliśmy jeszcze wtedy takich zawodników jak choćby Vidal czy Dembele, którzy dobili wtedy Real, a nie nastolatków co w poważnej piłce nic nie kopali.
0
@AmigoBlancos Lenglet, a nie Langlet jak już coś.
"Nie,inna sprawa, że Langlet zachował się tak, że sędzia w końcu podyktował karnego." tzn jak się zachował?
Ramos jest ciągnięty i upada.. w przeciwnym kierunku niż powinien więc raczej to pociągnięcie Lengleta nie spowodowało upadku.
De Jong ewidentnie przewrócił się "naturalnie", co świadczy o tym, że obrońca mu w tym "pomógł".
Nie zgodzisz się z tym?
2
@AmigoBlancos na pewno ten upadek de Jonga był bardziej naturalny od tego Ramosa po pociągnięciu przez Lengleta :)
0
@Kinginiesta jeśli zawodnik kreowany na lidera linii ataku nie potrafi trafić w bramkę z 3 metrów (i to 2 razy) to ciężko by jakieś gole padały.
1
@Stasik91 Demir to PS a Cou to jakby nie patrzeć pozycja Depay, więc raczej Depay>Cou
0
@Kidd no tyle tylko, ze Koeman powiedział właśnie to co napisałem. No więc o jakie pieprzenie chodzi dokładnie, bo może coś mnie ominęło?
3
@amanter czy perełka czy nie to się okaże jak mówisz. Natomiast jak widać w barcy transfery za 100mln+ się nie sprawdziły więc lepiej zainwestować w 50ciu takich Demirów po 2mln niż w następną medialną gwiazdę :)
1
@kkbarca jakby nie patrzeć to Koeman też w Feyenordzie miał całkiem udaną przygodę, ze Świętymi czy Evertonem też początki były bardzo dobre, już nie mówiąc że repke Holandii z czarnej d wyciągnął.
0
@Kidd czyli mają mu pokazać, że potrafią grać tiki-take, rozklepią wszystkich, a skrzydłowi będą mijać i zostawiać daleko w tyle bocznych obrońców przeciwnika?
0
@Barca1992 Mazurek jeszcze nie wytrzeźwiał po imprezce urodzinowej :D