Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Worny sprzedać póki coś warci, uczmy się na własnych błędach :D
0
@tomek8756 jeśli piłkarze klękali przed meczem, bo zginął jeden czarnoskóry ćpun to teraz zaczną grać na kolanach patrząc co tam się dzieje?
0
@Encore Koeman ściąga presję z młodych chłopaków. "Idiota, debil, pajac, rudy beton" xD
0
@Cule1234 ja tam poczekam do całej wypowiedzi, bo ostatnio też @BarcaInfo wyrwał zdanie z kontekstu atencjusz jeden :)
1
Zaraz się zlecą na mnie, ale pewnie większość nie czytała nawet co mówił, więc mam pytanie:
"musimy walczyć o największe trofea – ligę, Puchar Króla, Superpuchar"
To Liga Mistrzów nie jest największym pucharem? :)
1
@fcbarcafan19 Tyle, że wg artykułu nie chodzi o zdrowy tryb życia tylko o rozwój dzieci. Może jestem naiwny, ale wydaje mi się że Chiny po prostu nie chcą doprowadzić do takiego stanu, że zdecydowana większość społeczeństwa będzie po prostu głupia. Dzieciaki zarywają nocki na grach, nie chodzą do szkoły i jeśli nic z tym nie zrobią to za chwilę się okażę, że większość Chińczyków umie tylko i wyłącznie grać na kompie.
0
@kkbarca a tak btw to jednym ze skautów BVB jest Polak rodak Artur Płatek (równocześnie dyrektor sportowy Górnika Zabrze).
0
@LS bo wolałeś pić piwo zamiast poświęcić się czemuś i stać się jednym z najlepszych w danej dziedzinie.
1
@doc raczej wątpię. Ich ojciec skutecznie stara się odizolować od mediów, by nie mieszały w głowie, a chłopcy cieszyli się grą. Czytając wywiad z ich ojcem to wydaję się, że gość bardzo racjonalnie podchodzi do tematu i wie, że droga jest jeszcze bardzo długa i wyboista zanim osiągną topowy poziom.
0
@Kinginiesta może pójdą śladami Moriby, który wolał grać w repce Gwinei :D
1
@Rewolucja123 @Bobo25 widzę, że kilku sezonowców mamy :)
1
@Cvzx "Skład niezmienny: Wiśniewski, typiara którą rucha i ten trzeci co się patrzy" xD
0
@meteo100 wykupić dług to można od wierzyciela, a nie dłużnika.
0
@fcbarcafan19 Promowanie zdrowego trybu życia to nic innego jak wymówka, że coś się robiło ale nie wyszło.
1
@Emhyr i strzelasz z 20-25 metra. Z drugiej strony możesz wejść w pole karne i dograć piłkę koledzy na 5-10 metr.
1
@Azi a ja widzę, że część osób myśli, że Barca to dalej najlepszy klub na świecie, ma najlepszych zawodników, a pieniądze im z nieba będą spadać.
0
@Azi tyle, że my już tą rękę w nocniku mamy. Na ostatni mecz na Camp Nou kibice nie zapełnili nawet dozwolonej ilości miejsc. Gramy jak gramy, skład nie przyciąga kibica na stadion, sponsorzy też nie będą rzucać nie wiadomo jakich sum patrząc na to co się dzieję. Jeśli to tak dalej będzie wyglądać to obawiam się, że klub na prawdę będzie musiał zostać sprzedany, choć wcześniej zarząd może próbować ratować klub poprzez sprzedaż najlepszych i najbardziej perspektywicznych zawodników jeszcze bardziej obniżając poziom sportowy.
0
@BoreekxD ale za dobrą grę nie przyznają złotej piłki tylko za wybitną :) wygrał CA i na turnieju tak grał, w LL miał świetne może 2 miesiące, ale nie był aż tak wybitny w całej rundzie. Przykładowo Benzema na początku tego sezonu gra przynajmniej na tym poziomie co Leo na wiosnę.
1
@Azi ale co to znaczy kilka sezonów? My możemy biedować nawet przez 10 lat albo dłużej i jeśli los znowu się nie uśmiechnie, a z La Masii nie wyjdzie kilku TOPowych grajków na których będzie można zarobić to reszta klubów odskoczy na tyle, że Barca już ich nie dogoni.
1
@BarcaInfo tak dla sprostowania to 1.500 to dalej półtora więc z Twojego wpisu wynika suma 1,5 miliona euro. Dodatkowo kupić dług to można od wierzyciela (pożyczkodawcy), a nie od dłużnika (pożyczkobiorcy), bo z Twojego wpisu wynika jakby firma z Dubaju miała zapłacić Barcelonie pieniądze za możliwości spłaty ich długów.
0
@Momals11 najlepszy Messi to wkurzony Messi.
0
@Comfortable_ i zrozumieli to dopiero teraz? Strasznie wolne myślenie.
0
@Rust_Cohle pamiętam wielkie oburzenie na tej stronie jak CR zdobywał ZP za to, że Real wygrał LM choć on sam miał udane max 3 miesiące w roku i Leo był po prostu lepszy. Teraz narracja się odwróciła i przyznaje się ZP Leo za to samo.
Hipokryzja La Rambli.
1
@GregSTG wg definicji UEFA wychowankiem można nazywać osobę, która była w klubie przez 3 pełne lata (36miesięcy) w wieku między 15 a 21 lat. I wydaje mi się, że Araujo tego warunku nie spełnia.
0
@DLFCB mentalność łebków z La Bamby.
0
@Titanito po co nam gość, który w ogórkowej lidze nawet sobie nie poradził?
0
@Jakchcesz "szczelić", serio? Czego Ty uczysz młodsze pokolenia :(
0
@WojciechM akurat tak napisalem bo na własnej skórze się przekonałem co oznacza praca z możliwością rozwoju i awansu. Powiem tylko tyle że się opłaciło.
A co do Moriby to chłopak teraz grałby w Barcy i zyskałby cenne doświadczenie którego na ten moment w Lipsku nie zdobywa.
1
@Krokiet serio takie osądy bo kilku meczach w nowym klubie? Gość ma 18 lat więc kariera dopiero się zaczyna a też ciężko wygryźć kogoś ze składu kto gra dobrze i jest w tym klubie już któryś sezon
0
@WojciechM czyli kolega z tych co wolą pieniądze zamiast rozwoju :)