3

@IronSanHybrid już Ci mówię co bym zrobił. Jako, że kurierzy mają przydzielane rejony to zapewne następną paczkę którą zamówisz przywiezie Ci ten sam kurier. Zamówiłbym coś co łatwo rozwalić za kilka stów, oczywiście płatne za pobraniem, i gdy kurier podszedłby do mnie z paczką to bym mu ją po prostu wyebał z rąk po czym powiedział, że jest uszkodzona i nie przyjmuje. Jak wszystko dobrze pójdzie to przynajmniej kilka stów z wypłaty straci. :D

0

@paweldunajecfcb to wymień chociaż jednego ze szkółki, który gra na "9".

1

@Kengo jeśli ostatnie informacje to prawda to Barcy po prostu nie stać na nowego trenera.

0

@Gomcio ale piłkę do Frenkiego dał

0

@Pawel13sz na razie obaj ten sam poziom prezentują.

4

Depay ani szybkości, ani dryblingu, ani skuteczności.. a większość przed sezonem pisała że zbawi Barce.
Ansu - Kun - Dembele. Szkoda tylko że pewnie po dwóch meczach któryś wyleci z kontuzją

0

@ShawnC było jeszcze dośrodkowanie Roberto do Frenkiego

1

@gryfiT. To niech to w końcu pokaże

0

@patry295 przecież Barcelona gra bardzo dobry mecz, byłby świetny gdyby nie ta skuteczność

0

@dafik85 tak. .

0

@Ratamahatta przy zgraniu głowa do LDJ był spalony

0

@arcziFCB o nim nie przypominają nawet, proszę

0

@GoodOldDay291110 a to Barca zle gra? Raczej te dwa holenderskie placki z przodu są beznadziejne na ten moment

2

@arraco lepiej zostawić Pique by zszedł z czerwoną. Co za placki się tu udzielają

1

@arcziFCB dziwnie piszesz Depay

0

Depay zagrał dwa dobre mecze na start a później to gorzej niż Antek

0

@Qaz123 i w 12 min dwie setki tym defensywnym składem. Szkoda że de Jongi to farfocle

0

@umtiti aha. .

0

A mówiłem sprzedać ter Stegena i zainwestować to w Donnarumme

2

Ręcznik na bramce..

0

@Qaz123 352 Koeman wprowadził jak musieliśmy odrobić straty w PK z Sevilla. Ustawienie zdało egzamin i przynajmniej ten puchar zdobyliśmy. Także jak dla mnie to nie jest aż tak defensywne ustawienie jak tu każdy mówi.
Zobaczymy po meczu czy Koeman trafił czy wręcz przeciwnie

1

@AmigoBlancos nie martw się, będzie dobrze :)

0

Czerwona dla Laporte

0

@Bagsik88 czy Ty wgl wiesz co wkleiłeś? Piszesz tak chaotycznie, że już nie wiem o co ci chodzi.
Piszesz, że na Bayern nie było kompletu, a na potwierdzenie wklejasz link z artykułu, który wyszedł 4 dni przed meczem, gdzie jest info o tym iż socios wykupili ok 32tys biletów. To o co w końcu Ci chodzi?

0

@Bagsik88 wynika tyle że socios nie tak chętnie chodzą na mecze. Tyle że socios to nie jedyni kibice Barcy

0

@Bagsik88 a tym wklejonym linkiem udowodniłeś co właściwie? Wkleiłeś link do artykułu który się ukazał 4 dni przed meczem.

To ja Ci wkleję coś takiego i co?
https://www.transfermarkt.pl/vergleich/vereineBegegnungen/statistik/131_27

0

@Bobo25 to w lustro też nie patrz, mniej poirytowany będziesz :)

0

@Bagsik88 ostatnio na Levante było 90% wykorzystanych z dostepnej puli.

1

@DLFCB aż mi się przypomniało sytuacja sprzed x lat jak trzech łysych idiotów podjechało do mnie i kolegi idących z szalikami miejscowego klubu (barwy takie jak Wisła Kraków) i zapytali czy kibicujemy Wiśle czy Żydom xD
jaką sieczkę trzema mieć w głowie, by obrazić własny klub, by skroić dwóch nastolatków :D

1

@BART97 patrząc na skład to tak, Prince Of Teachers. Najlepszy dla młodych piłkarzy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?