0

@abram3k a ja wierzę, że jak wszyscy wrócą to nasza gra ulegnie poprawie. Z resztą każdy inny zespół może mieć prędzej czy później podobne problemy kadrowe jak Barca i też mogą potracić więcej punktów.

0

@mikokarla Czy powrót Ansu, Dembele, Kuna i Martina to wystarczające transfery do linii ataku, czy nie? Jeśli nie to kto powinien przyjść?

0

Ale te 16mln to nie są pieniądze na transfery. Za te 16mln to my możemy sprowadzić zawodnika, który zarabiałby przykładowo 10mln/sezon i zostaje nam 11mln na zamortyzowanie kosztów transferu. Podpisując kontrakt przykładowo na 4,5 roku to maksymalna kwota jaką możemy zapłacić za zawodnika to 99mln.

1

@Magicc89PL kolejny co czytać nie umie.

0

@KibicBarcy84 przeczytaj uważnie raz jeszcze co tam piszę o tych 16mln. Jeśli dalej nie będziesz rozumiał to napisz, a wytłumaczę to najprościej jak umiem.

1

@PodkarpackiKibic w trakcie meczu z Barcą grozi Albie, że jak go spotka na ulicy to go zabije. Nie tak dawno jak Draxler strzelił bramkę na 2-0 bodajże to się spłakał, że jemu Neymar tak nie podaje. Pewnie jeszcze kilka podobnych sytuacji było.

2

"Ja miałem bardzo niewielu środkowych napastników..." " Raúlem było na odwrót... Był bardzo dobry w Realu Madryt, ale wolałem zostawić go w drużynie U21, ponieważ były bardzo duże wymagania."
No i super ;)

0

Ja mam tylko nadzieję, że jak wszyscy będą zdolni do gry to Koeman nie będzie na siłę cały czas stawiał na Depaya, jeśli ten nadal będzie grał jak teraz.

0

@IronSanHybrid heh, jeśli Boniek ma taką samą wiedzę na temat piłki jak Hajto to ja się nie dziwie, że ta nasza rodzima piłka tak kuleje.

0

@Bernard777 może Bawarczycy, na czele z Robertem, mają gorszy dzień jesli chodzi o skuteczność, bo patrząc po statystykach tylko to Bayern ich deklasuje.

1

@pax mądry Polak po szkodzie jak to mówią. Wczoraj wyszliśmy dwoma stoperami i efekt był taki, że śmiało mogliśmy do przerwy przegrywać z 4-0, a z przodu jak była bryndza tak pozostała. Zgodzę się, że wygrane z Granadą czy Cadizem to obowiązek, choć jak widać nawet Real mający dużo lepsza kadrę od nas ma problemy z Espanyolem, drużyną z Mołdawii czy grającym bez bramkarza Levante. Ciężko też cokolwiek strzelić jeśli nasz rzekomy lider ofensywy (przynajmniej na ten moment) nie potrafi trafić w bramkę z pięciu metrów. I to dwukrotnie. Dodajmy do tego brak zgrania i zrozumienia na boisku pomiędzy naszą linią ofensywną. Depay, L.de Jong, Demir to trójka, która przybyły do nas przed sezonem, a uzupełniają ich Cou i Fati czyli zawodnicy, którzy nie grali prawie rok w piłkę.
Odniosę się jeszcze do "geniuszu Koemana". Wspominasz o meczu z Realem i Pedrim grającym na skrzydle, ale już nie dodasz, że kilka dni później w meczu z Juve ten sam Pedri został ustawiony na LS i był jednym z najlepszych zawodników na boisku.
Oczywiście nie bronie Koemana i uważam, że kilka wyborów co do składu czy ustawienia mógł zrobić lepszych, natomiast zarząd jak i zawodnicy są w takim samym stopni winni dotychczasowych wyników jak trener.

0

@Azi dalej czekam na potwierdzenie Twojej tezy popartej jakimiś sensownymi argumentami. Niestety, ale to z Tobą dyskusja nie ma sensu, ponieważ w Twoich wypowiedziach nie uświadczy żadnych wyjaśnień. Stawiasz tezę, która nie jest poparta żadnymi argumentami i myślisz, że masz rację.

0

@Azi super merytoryczne i trafne argumenty. A nie, jednak nie bardzo

0

@AlwaysBlaugrana ciężki przypadek z ciebie, ale skoro nawet nie potrafisz rozróżnić ustawienia drużyny na boisku to szkoda tracić czas

0

@AlwaysBlaugrana polecam raz jeszcze oglądnąć mecz, przynajmniej od momentu potrójnej zmiany po której nastąpiła zmiana ustawienia. Chyba że chcesz brnąć w to dalej i kompromitować się jeszcze bardziej

0

@AlwaysBlaugrana oglądałeś mecz z Benfica wgl? Chyba nie skoro nie zauważyłeś że dwie bramki straciliśmy jak przeszliśmy na 433

0

@hoeniker w topowych klubach nie pozbywają się najlepszych zawodników, nie robiąc przy tym żadnych wzmocnień.

11

@Barcelonista94 ciężko oczekiwać stylu jak nie masz połowy podstawowego składu z zeszłego sezonu. Co trzeba mieć w głowie by tego nie rozumieć?

0

@AlwaysBlaugrana jeśli te 3 bramki to mecz z Benfica to popisales się tym komentarzem xD

0

@hoeniker typowy cebulak z ciebie. "Reagować dla zasady".

1

@Majkel12 City bardzo fajny przykład. Tam na pewno klub więcej zarabia niż właściciel daje xD

0

@Don-Corleone nie czytam bo mam to gdzieś, ale zmiana nazwy ulicy równa się temu że trzeba większość dokumentów wyrobić od nowa

0

@Azi pojęcie o piłce jak dziecko z przedszkola :)

0

@Azi Depay, Nico, Gavi, Cou rok bez gry. No, ale co tam, wystarczy że siedmiu coś tam grało w zeszłym sezonie nie?

0

@Azi po 2 miesiącach treningów to zapewne powinni się rozumieć bez słów co?

1

@formentera2017 pamięć krótka ale co tam. Puig jest dobry jak wchodzi gdy na boisku ma zapanować chaos lub trzeba wprowadzić trochę świeżości choć z Cadizem na start zaliczył stratę po której Cadiz miał setke. Z nim w składzie to Barca nie potrafiła zdominować drużyn występujących w trzeciej lidze. Nie zmienia to jednak faktu że Cou też jest beznadziejny.

5

Chłop miał pecha że akurat trafił się ten Busi. Który lepszy? Ciężko stwierdzić. Do tamtej Barcy bardziej pasował Hiszpan który lepiej odnajdywał się w grze kombinacyjnej. Do aktualnej Barcy pewnie bardziej przydałby się Yaya

0

@Qaz123 to do jakiego ustawienia mamy zawodników wg Ciebie?

0

@Batys aż z ciekawości sprawdziłem na wikipedii sezony Depor:
1999/2000 - MISTRZOSTWO
00/01 - 2. miejsce
01/02 - 2. miejsce +
02/03 - 3. miejsce
03/04 - 3. miejsce
...
2011/2012 - spadek do Segunda

Po pięciu sezonach z rzędu w TOP 3 wystarczyło zaledwie 8 lat, by klub zaliczył spadek z ligi.

0

@Pilka_jest_okragla na spokojnie z tym Araujo. Umtiti w pierwszych sezonach prezentował się przynajmniej tak dobrze (a może i lepiej) jak Urugwajczyk w tych kilku meczach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?