Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
"Najnowszą inwestycją "Lewego" jest restauracja w Warszawie. Lokal ma ponad trzy tysiące (!) metrów kwadratowych, a menu współtworzył syn Magdy Gessler, Tadeusz Muller."
Ktoś tam pisał że T. Muller jest kelnerem w knajpie Lewego, a on przecież menu ustala.
0
@tomek8756 dajcie spokój, pomyliła Lewandowskiego z Makłowiczem, a wy się sracie.
0
@Kacper1432 Złota Piłka to nic nieznaczące trofeum dla zawodnika, przyznawana na podstawie "widzimisię" zawodników, trenerów, dziennikarzy. Byłem młodszy to się tym ekscytowałem, teraz mam to gdzieś.
Co do pytania to mógłby sobie to Lewy zdobyć, bo od dłuższego czasu jest w ścisłej topce zawodników, a pewnie by się chłopak ucieszył z tego wyróżnienia.
Tylko nie wiem czy bym zniósł później polskich komentatorów, którzy pewnie przez najbliższe 20 lat by przypominali o tym.
0
@Titanito każdy z nich ma długi kontrakt (Pedri podobno na ostatniej prostej z nowym) więc nie ma opcji, by Bayern, który "żydzi" na transfery miał wydać 50-100 mln na któregoś z tych graczy.
0
@deyna2018 "jest drogie, więc nie" xD
A tak serio to może poświęć trochę czasu i poczytaj w internecie. "Wojna" Polskiego rządu z Brukselą będzie obniżać wartość złotego, czyli prawdopodobnie euro teraz nie będzie tanieć, a wręcz przeciwnie. Dołóż do tego inflację i cyk.
Oczywiście ważne jest ile pieniędzy chcesz "zamrozić" i na jaki okres czasu. Inna sprawa, że cena skupu jest zawsze sporo niższa od ceny sprzedażowej, więc wg mnie można tylko stracić lub wyjść na 0.
Nie siedzę w temacie, ale jeśli chcesz ulokować, gdzieś te pieniądze bezpiecznie to bardziej interesowałbym się kupnem złota inwestycyjnego lub czegoś podobnego. Z tego co kiedyś się uczyłem to złoto ma stałą wartość.
0
@TridenteMSN no cóż, nie każdy jest jak Ty, by w wieku 20 lat nie zjeść burgera czy kebsa albo nie pójść na imprezę.
Choć jestem pewny, że nawet 20 lat nie masz skoro 22 lata to dla Ciebie dużo.
0
@Marcin91fcb czyli wychodzi na to, że jedni mogą krytykować innych, a inni nie...
0
@DonAndrzejos a o jakie zdjęcie chodzi? O to wychowanków?
1
@Gaz przecież gość w repce był bestią, ale że PSG nie trenuje Koeman to jest to tylko i wyłącznie wina zawodnika, że gorzej gra. Za to już winą Koemana jest to, że Garcia w Barcy jest mijany jak tyczka i musi raz po raz ratować się faulami, bo w repce gra lepiej.
3
@DonMatteo901 nie rozumiem co taki Dziekanowski, Hajto czy Kowalczyk robią w sporcie jako eksperci. Goście pewnie oglądną od czasu do czasu jakiś mecz i tyle. Myślą, że są najmądrzejsi, a prawda jest taka, że pieprza głupoty i jak ktoś ich wyjaśnia to dalej myślą, że to oni mają racje.
Z całym szacunkiem do Pana Jacka Gmocha, który mam wrażenie że zatrzymał się na piłcę nożnej XX wieku, ale ma o wiele więcej trafnych uwag od tych ex piłkarzyków razem wziętych.
3
@DonMatteo901 ja jeszcze czekam na pożegnanie Kuby Błaszczykowskiego.
Tylko pewnie czekają czy trzeba powtarzać tego karnego z Portugalią czy nie ;)
0
@TridenteMSN a mi się wydaje, że ta opinia została wyrobiona kilka lat temu, gdy ten popełnił kilka błędów i jest podtrzymywana tylko dlatego, że łapie kontuzje.
Nikt nie pamięta o świeższych informacjach o zmianie codziennych nawyków, poprawie diety czy uczestniczeniu w treningach w dni wolne (przykład z zeszłego tygodnia).
0
@Survier no, ale my większość drużyn dominowaliśmy tylko po prostu nie ma jakości z przodu. Depay jak na razie zagrał 2 dobre mecze i to akurat jak był jeszcze Griezmann, a później albo w piłkę nie trafi, albo w bramkę z pięciu metrów albo się o własne nogi potknie.
0
@TridenteMSN a to przebywasz z nim na co dzień, że tak piszesz?
0
Romero tier 5. I to tyle
1
@arasz1819 najlepsze jest to, że ja nawet nie jestem obrońcą Koemana, ale ze względu na to, że go nie hejtuje to tak jakby jestem ;)
wisi mi to czy go zwolnią czy nie, ale na ten moment jest trenerem Barcy i trzeba go wspierać, a nie obwiniać o każdą czynność którą zrobi.
najlepszy przykład jak te same osoby hejtowały go, że wpuścił Pedriego po kontuzji i ten znowu coś złapał i jednocześnie dostało mu się też że nie wpuścił Alby z Atleti, ktory wracał po kontuzji :D
0
@seba444 gdyby tylko chciał to nie widzę problemu, wydaję się lepszym trenerem od Koemana i tak samo jak Holender nie boi się stawiać na młodych. Piszę "wydaje się" bo jednak nie da się zmierzyć w żaden sposób poziomu szkoleniowca.
0
@arasz1819 bo wg większości tylko Koeman krytykuje publicznie zawodników.
Ciekawe czy, by wiedzieli, że poniższe słowa wypowiedział Klopp:
"- To kolejna rzecz, na którą musimy zareagować. To powoduje kolejne problemy. Simon na pewno nie był sam wokół bramki, ale miał piłkę prawie w rękach – powiedział Klopp.
- Nie możemy tego ignorować, ani okłamywać siebie, że nic się nie stało."
0
@Marcin91fcb i nie ma z tym problemu. Problem pojawia się jak zawodnik popełni błąd, o którym sam wie że to zrobił i wie to każdy kto ogląda mecz, a nastepnie trener powie to publicznie.
0
@Bobo25 a co takiego osiągnął ten Pan, że wg Ciebie się nadaję? Pytam z czystej ciekawości.
0
@barca87f a ja myślałem, że wygrywa ten, który straci mniej goli. Także może ty nie kozacz stary analfabeto.
0
@Marik1234 "Gdyby obie drużyny znalazły się w finale, to w finale graliby inni zawodnicy." a co innego to znaczy? Doczytałeś wgl?
A co do napychania kabzy to czemu taki Courtois nie broni za powiedzmy 20k euro miesięcznie tylko pewnie za coś koło miliona?
0
@seba444 z Busim jako tako da się to wytłumaczyć ze względu na zajmowaną pozycję. W repce ma kogoś od czarnej roboty (Koke, Rodri), a on jest swego rodzaju dyrygentem skupionym głównie na rozgrywaniu. U nas gra jako ten ostatni z trójki pomocników i to on powinien powstrzymywać rywali, choć z swoją szybkością średnio mu to wychodzi.
Co do Garcii to nie wiem o co chodzi, bo wczoraj schował Mbappe do kieszeni, a z Benficą dał się ogrywać jak dziecko teoretycznie sporo słabszym napastnikom. I nawet nie chodzi tu o trenera, bo to głównie chodzi o pojedynki 1v1.
3
@macio_944 jak sie wkur.. bo mi nowe podatki powprowadzają to sam założę partie na wzór Polskiej Partii Uczciwości z Rancza :D
potrzebuję tylko 1000 podpisów, ktoś pomoże? ;)
0
@AmigoBlancos nie wypada się nie zgodzi, ale też nikt nie każe mu grać w piłkę jeśli to dla niego taki problem. Może zrezygnować z milionów i zająć się trenowaniem bramkarzy w juniorach.
A tak z ciekawości powiedz mi czy jako kibic Realu hejtujesz Belga za to, że powiedział publicznie, że jego koledzy, którzy grali o 3. miejsce są słabsi od innych?
13
@barca87f a jak się nie umie pisać to lepiej się nie błaźnić.
0
@joloskyy i powiedz mi czemu wykluczyłes że Mbappe nie podjął próby zagrania piłki?
Dodam tylko że wypuszczenie piłki w biegu to kopnięcie piłki czyli zagranie. Dla mnie start do piłki to ewidentna próba by ją zagrać.
0
@joloskyy no mogłaby wpaść bo leciała w tamtym kierunku jak napisałem. Czego nie rozumiesz?
0
@Sau_Ron ehh dalej nie rozumiesz co mam na myśli. Piszesz że trzeba pozbawić sędziów własnej interpretacji przepisów, by każdy sędziował tak samo. A później piszesz że i tak ktoś to musi interpretować.
Rozumiesz o co mi chodzi?
0
@Sau_Ron ja tylko podałem skrajne przykłady. Jak widać nie jesteś w stanie sprecyzować co jest faulem, a co jeszcze dozwolona częścią gry. Wszystko zależy od interpretacji sędziego i tyle.