0

@joloskyy leciała w stronę bramki, więc tak, leciała do bramki.

0

@joloskyy a dlaczego to nie uznano jako parady obronnej?

0

@Sau_Ron dotknięcie to też użycie siły. Sam sobie zaprzeczyłes w tym komentarzu pisząc o interpretacji przepisów. Nie ma możliwości by spisać zasady tak, by sędzia nie musiał ich interpretować wg własnego zdania.

0

@joloskyy to w takim razie jeśli bramkarz nie złapie piłki po strzale a zawodnik będący na spalonym w momencie uderzenia strzeli bramkę to spalonego też nie będzie?

0

@Bzyczekk kiedy Suarez miał lepsze staty niż Benzema na początku tego sezonu?

3

@joloskyy w taki że gdyby tam Mbappe nie było to Garcia nie robiłby wślizgu tylko przepuścił piłkę. Ruch Mbappe spowodował że Garcia nie miał innej możliwości jak tylko próbować przeciąć to podanie.

0

@joloskyy co ty teraz pierd....? Chcesz mi powiedzieć że gdyby tam Mbappe nie było to Garcia i tak zrobiłby wślizg? xD

0

@Sau_Ron czyli dotknięcie palcem to faul? Albo jak obrońca blokuje piłkę (zastawia się) to też jest faul?

0

@joloskyy ale wykonywał ewidentne działanie, które wpłynęło na decyzję Garcii.

0

@Sau_Ron opisz mi w takim razie dokładnie kiedy jest faul a kiedy nie ma.
Jak to ująć w przepisach?

2

"wykonywanie ewidentnych działań, które jednoznacznie wpływają na możliwość zagrania piłki przez przeciwnika"
Mbappe wykonał to ewidentne działanie ruszając do piłki co spowodowało że Garcia próbował ją wybić.
Dla mnie dziwna sytuacja i tyle.

0

@Emhyr ale pytałem o coś innego a nie Gaviego xD dobra, nieważne

1

@Gaz ale Marciniak mówi o rozmyślnym podaniu do GK a Garcia raczej nie podawał w tej sytuacji

0

@Zawsze_Wierny nie, nie mieli. Mbappe to że 4 bramki powinien strzelić

1

@joloskyy to by działało jakby w momencie dotknięcia piłki przez Garcię Mbappe nie był na pozycji spalonej..

0

@Encore i co w związku z tym że dotknął?

0

@D10SLEO a co ciekawego zrobił Pino?

1

@AmigoBlancos to wiadomo :) Karim TOP

1

@Encore dzisiaj? Od dłuższego czasu jest plackiem tylko od czasu do czasu wyjdzie mu jakiś mecz jak ten z Barca

0

@AmigoBlancos co ten twój Mbappe? ;)

0

@Katalonbar klaskajacego po straconej bramce?

0

Błąd Upamecano czy nie? Wg mnie zdecydowanie tak.

0

@AmigoBlancos a w rewanżu z Barca nie poradził sobie z Firpo :)

0

@neeed no ale przecież w repce dziś gra Rodri a ostatnio grał Koke, czyli goście od czarnej roboty :)

0

@Emhyr czyli wywalilbys ze składu jednego z najlepszych naszych zawodników? Gość jako jedyny jest nominowany do ZP, a wg Ciebie jest nieprzydatny?

0

@Emhyr a za kogo Nico? Za de Jonga czy Pedriego?
Z resztą jeśli grałeś coś w piłkę to dam wiesz że im bliżej własnej bramki tym większa odpowiedzialność bo i margines błędu się zmniejsza. Nico już raz odpuścił Lemara i źle się skończyło

0

@Emhyr dlatego każdy wie że Barcelona potrzebuje kogoś takiego w swoim składzie.

1

@IronSanHybrid To tak jak tutaj. Nie hejtujesz Koemana więc na bank jesteś jego zwolennikiem. Tym ludziom też nie przetłumaczysz :)

0

Odnośnie meczu Barcy B z Andorrą w mojej głowie pojawiło się pytanie.
Czy jeśli Pique byłby prezydentem Barcy to czy taki mecz byłby możliwy do rozegrania czy raczej te drużyny nie mogłyby występować w tej samej lidze? Jakby nie patrzeć to jest to spory konflikt interesów.

0

@normasubiektywna Pedri podpisze nowy kontrakt na jakieś 4-5 lat. De Jong z Destem mają chyba do 2025r (?) więc najwcześniej będą do wyciągnięcia za 2,5 sezonu, a przez ten czas bardzo dużo może się wydarzyć.
Jedyna opcja to sprzedaż w sytuacji bez wyjścia, jeśli chodzi o ratowanie finansów Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?