Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
O ile się nie mylę to kilka dni temu była informacja, że po kilku treningach Koeman zdecydował, że Gavi zostaje z pierwszą drużyną. Teraz takie info.
W każdym bądź razie to Holender jest trenerem i to on szkoli zawodników czy nam się to podoba czy nie.
0
@MeMyselfAndI punkt dla Ciebie :) bejt na autorze tego wywodu który nawet się nie zorientował
0
@masterandservant bardziej chodzi o to, że nie są na tyle rozpoznawalne, by płacić im jakąś większą gażę. Jednak Wojewódzki to taka klasa premium w porównaniu do dziewczyn sprzedających chińszczyzne w internecie.
0
@pyra92 no i wtedy pojawia się finał Ligi Europy, gdzie Villareal wygrywa z United i cała ta teoria leci w piz.. :D
0
@Gaz z tym Pedrim to tak poleciałeś, że można tak samo o Mbappe napisać. Jedyne co ostatnio słyszą to fatalne wystepy na Euro, obrażanie się na Neymara, słaba forma i chęć odejścia do Realu :)
0
@Dojaar zapytaj przypadkowych przechodniów w różnym wieku czy kojarzą Wojewódzkiego, a później te Lexy i Natsu.
1
@macio_944 sam Luis mówił, że ma 2 oblicza. Prywatnie jest to raczej jedna z tych osób, których nie da się nie lubić. Na boisku niestety jest inny i zaczyna pajacować.
0
@Bobo25 ale to chyba 12mln to sam Koeman ma "odprawy", sztab raczej osobno jest rozliczany czy nie?
0
@don'T.R.I.P.e widzę, że masz zarzuty do Koemana, bo źle coś zrozumiałeś.
"spójrzcie na nich, co można nimi grać?" - słowa te padły po pytaniu dziennikarki dlaczego wystawił Pique do ataku i grali na wrzutki. Takie pytanie mógł zadać tylko kompletny debil. Koeman, na własne nieszczęście, nie owija w bawełnę i akurat powiedział prawdę, o co teraz większość ma do niego pretensje i dopowiada sobie własne historie. Na potwierdzenie tego masz następną konferencję, gdzie Koeman wygłosił oświadczenie, by "nikt go znowu źle nie zrozumiał".
Odnośnie "Depay? Coutinho? Alba?" - który z nich jest niby zarówno szybki i potrafi grać 1v1? Alba to nie drybler więc odpada, Cou nie ma szybkości więc też nie, Depay też wybitnie szybki nie jest, a i z grą 1v1 różnie to bywa. Często wyśmiewany tu Dembele bije ich na głowę w tym aspekcie.
I na koniec dodam, że nie każdy jest "bajerantem" jak Sousa, Koeman nim na pewno nie jest, ale jeśli człowiek zarabiający miliony ma się obrazić, bo trener powiedział w czym NIE jest dobry albo że popełnił błąd to nie wiem o kim to źle świadczy. Choć wydaje mi się, że zawodnicy wiedzą o swoich słabych stronach i tylko ludzie tacy jak Ty robią z tego aferę.
0
@IMBALEO @Coutinho007 bo teraz z przodu mamy Depaya i paralityka de Jonga. Zanim oni się do pressingu zbiorą to piłka już jest na naszej połowie.
0
@Robertinho Zysk to z definicji dodatni wynik finansowy, czyli przychód minus koszty. Kolega @goldmetaxa napisał o "zarobkach brutto" więc podejrzewam, że chodziło mu o przychód.
0
@Chaoss też chciałem ruszyć z budową, ale na razie się wstrzymałem, bo te ceny to jakieś nieporozumienie. Miałem nadzieję, że po Nowym Roku jakoś się to ustabilizuje i te ceny spadną, choć kryzys energetyczny w Chinach może spowodować kolejne podwyżki. Ciężkie czasy dla kogoś kto chcę własny kąt mieć.
0
@Herato ja tam wiele rzeczy rozumiem i pojmuję, ale jednak nie uważam się za bogatego człowieka.
1
@AmigoBlancos Miesiąc luzu w szkole się skończył i trzeba się uczyć co? :D
Co do serii to dobrze by było jakbyś na końcu wpisu dodawał link do poprzedniego.
0
@Pilka_jest_okragla przez to Barca miała swoje szanse z przodu, ale obrona też miała kupę roboty.
0
@prokofiew co masz na myśli mówiąc, ze mamy 16mln na transfery? W sensie nie chce żebyś mi wkleił linka tylko sam to wytłumaczył skoro taką szydere ciśniesz.
0
No nie ma co tutaj dużo pisać. Oddajemy dwóch najskuteczniejszych zawodników, którzy łącznie wpakowali w zeszłym sezonie 43 gole. W zamian musimy grać nowo sprowadzonymi:
- Depayem, który odbił się od silnej ligi, a u nas z pięciu metrów w bramkę trafić nie potrafi
- Luukiem de Jongiem o którym nawet nie ma co pisać
- Demirem, który MOŻE w przyszłości będzie dobrym grajkiem.
1
@Dejwol oczywiście, że tak. Można mieć do niego zastrzeżenia o to jak grał i się prowadził w ostatnich dwóch sezonach u nas, bo do ideału mu brakowało. Nie zmienia to jednak faktu, że należało mu się godne pożegnanie z pełnymi honorami, a nie taka akcja jaka się rozegrała.
No, ale minął już rok i to wg mnie słabe, że nadal się o tym mówi. I tutaj to głównie wina Luisa, bo jakby powiedział raz, że temat jest zakończony, a on powiedział już wszystko to pewnie dziennikarze nie zadawaliby już tych pytań.
2
@Jakchcesz +1. Każdy wie, że zawsze dają więcej i zostać musi.
5
@Junngeas aż tak bardzo wstydzisz się swojego klubu, któremu kibicujesz, że musisz podszywać się pod kibica Barcy? :)
0
@barcelonaLM Nie pamiętam co dokładnie było rok temu, ale wydaje mi się, że były surowe restrykcje typu zakaz imprez masowych, maseczki wszędzie itp. Teraz większość ma to już głęboko w D i nawet wchodząc do sklepu nie ubierają maseczki.
0
@Muszynianka dziwne, że nikt się jeszcze do tego monte white nie przypieprzył, że dyskryminują tym inne rasy.
Czy jeśli znajdę jakiegoś czarnego, który oskarży Zott o to monte white to jest szansa wygrać i dostać jakieś zadośćuczynienie?
Szukam jak łatwo dorobić.
2
@Mns21 A antyszczepionkowcy powiedzą, że to kolejny powód dla którego się szczepić nie będą mimo, że zwykły wirus grypy może spowodować to samo. Tyle, że na grypę też się nie szczepią więc co to zmienia?
I tak można w kółko.
5
@IronSanHybrid ja tam bardziej byłby za opcją, że w uj za dużo tych śrubek dają :D
2
@Junngeas a tak wgl to twój idol gra w United więc sobie zmień w profilu na twój nowy ulubiony klub xD
3
@Messibestplayerintheworld no w nurkowaniu CR jest o wiele lepszy od Leo więc może o to chodziło z tym kilka klas wyżej?
2
@Dejwol mógłby powiedzieć że Barca to już przeszłość a on sam już wiele razy o tym mówił więc nie będzie się powtarzał.
0
@Criss18Barca Mourinho to trener, który nie przebiera w środkach tylko dąży po trupach do celu. Nie wiem czy chciałbym by Barca grała brutalnie, często faulowała, opóźniała grę i murowała dostępu do bramki. To antyfutbol, którego nienawidze. Drużyny, które prowadził słynęły bardziej właśnie z wyżej wymienionych cech niż z pięknej gry.
Także zdecydowane nie dla tego Pana, choć nie ode mnie to zależy i jesli Laporta by go zatrudnił to kibicowałbym Mou jak każdemu innemu trenerowi w Barcelonie.
1
@don'T.R.I.P.e oczywiście pojazd na Koemana musi być, bo to modne tutaj nie?
Gdyby na pytanie czemu nie powołał tego czy tego zawodnika i powiedział, że ma lepszych na jego pozycji to byś pisał, że podcina skrzydła zawodnikowi i nie powinien mówić takich rzeczy na konferencji.
1
@Gosciuu na razie gra w PSG, a jest tam też od kilku sezonów Neymar, Veratti i inne gwiazdy, a i tak Paryżenie nie są w stanie nawet ligi francuskiej zdominować.
Czekam z niecierpliwością na Mbappe w Hiszpanii, gdzie drużyny są o wiele lepsze taktycznie, zostawiają mniej miejsca na boisku.
Przykład Depaya daje na pewno dużo do myślenia czy aby na pewno Żółwik się sprawdzi.