Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@amanter Najpierw to niech Depay się ogarnie, bo na ten moment to lepszy od Antka nie jest.
2
@PatrykBarca a w sezonie 2008/2009 też były śmiechy z Guardioli jak jego Barca dostała 1-0 od Wisły Kraków? :)
pewnie teraz byłbyś pierwszym, który by zwalniał Pepa :)
0
@Katalonbar jak na razie to Dembele w zeszłym sezonie prezentował się lepiej niż Depay w tym, a podejrzewam że jak Holender do nas przychodził to sądziłeś że zbawi nasz atak.
0
@Arkon Nie uważasz, że gdyby ludzie byli mądrzejsi i zaczęli racjonalnie myśleć to żadne media nie wpływałyby na ich poglądy?
0
@Katalonbar jest jeszcze choćby Fati, Dembele, Dybala czy Brozović.
2
@Arkon to nie władza skłóciła naród tylko głupota większości ludzi.
0
@Rust_Cohle To, że stwierdziłem jakiś fakt nie oznacza, że się tym interesuje :)
0
@Pilka_jest_okragla no tak, bo Koeman wolał de Jonga od Haalanda xD
jak to czytam to mam wrażenie, że twoja wiedza na temat tego sportu jest w całości zawarta w twoim nicku
1
@konrad1661 @Rust_Cohle @Janas11224 musicie mieć strasznie rozwalone dupy, że tyle mieszczą.
1
@goldmetaxa naczelni krytycy z tej strony musza mieć bardzo smutne i ciężkie życie, że potrafią dzień w dzień wylewać tu tyle jadu. Tak po ludzku to mi ich nawet trochę szkoda.
0
@chavez @PatrykBarca a ja tam ich trochę lubię. Za to, że sprowadzili R10 do Europy, "pokazali" jego talent i dzięki temu mogłem oglądać jego magie w swoim ukochanym klubie.
1
@Ghotti Największy deweloper na świecie, chińska firma Evergrande, jest zadłużona na 300 mld dolków, a Ty tu wylatujesz z jakimiś śmiesznymi 3 mld ojro :D
4
@arasz1819 szkoda tracić czas na takich ludzi. Te osoby i tak pewnie kibicują innym klubom, ale się przyznać nie chcą żeby na chorągiewy nie wyjść. Kibice sukcesu, nic więcej.
0
@Lucassito Valverde raczej nie przegrywał większości spotkań, a i tak La Ramblowska gawiedź miała pretensję głównie do niego.
0
@Hellrider Gasol chciał zakończyć karierę w Barcy i nie miał problemu, by grać "za darmo".
0
@macio_944 dobrze, że Enrique śledzi poczynania Juvenilu, bo by tego Gaviego nie powołał.
2
jak wygrywasz to zasługi przypisywane są zawodnikom, jak przegrywasz to obwiniany jest trener. Tak to niestety działa.
0
Pasowałoby dodać, że zanotował asystę przy pierwszym trafieniu.
0
@Rewolucja123 Z Cadizem nie prowadziliśmy gry? Do momentu czerwonej kartki de Jonga mieliśmy pełną kontrolę, ale pewnie powiesz, że to wina Koemana, że de Jongowi piłka odskakuje na 5 metrów i łapie drugą żółtą. Albo, że Depay nie umie trafić w piłkę stojąc 5 metrów od bramki.
"A wrzuty z Granadą, to nie prowadzenie gry." czyli Real za Zidane praktycznie nigdy nie prowadził gry? :)
0
@Rewolucja123 a z kim że słabych Barca nie prowadziła gry?
1
@patryk1995991 Depay to się aktualnie prezentuje dużo gorzej niż taki Dembele w zeszłym sezonie
0
@Chlebek23391 nie było kasy, zarząd w ostatnim dniu oddaje Antka do ATM, do wyboru jest tylko L. de Jong i Falcao. Zarząd pomyslał racjonalnie i nie wziął 4 czy 5 lat starszego Falcao, który łapie co chwilę kontuzję więc automatycznie pada wybor na Holendra.
Gość i tak przychodzi tu by w razie czego wejść na ostatnie 10-15min jakby trzeba było gonić wynik (coś jak Pique z Cadiz). Teraz musi grać, bo oprócz niego jest tylko Depay, Cou i Demir jeśli chodzi o atak. Jest jedyną "9" na ten moment.
To tak jakby zarzucać komuś, że miał 10k na samochód i kupił starego Golfa zamiast nowego Porsche lub przynajmniej Mercedesa.
0
@_catalan a kibic ma za zadanie wspierać swoją drużynę, a nie cisnąć po zawodnikach i trenerze.
0
@AduŚ07 gdzie handlujesz krypto?
3
@joloskyy tyle, że Dembele coś tam już pograł w seniorskiej piłce. W Fife nie gram, ale podejrzewam, że taki Kun też ma dość wysoki OVR
0
@ElKamil mówisz o spalonych Ronaldo w LM niewidzianych przez sędziów? :)
2
@BarcaInfo mam nadzieję, że już nigdy nie zobaczę najazdów na Lengleta czy L. de Jonga po wylewach, bo to nie ich wina tylko całego zespołu :)
0
@MiGzi jak wróci Dembele to ja tam na PO wole Desta
0
@Chlebek23391 Ty jesteś głupi czy tylko udajesz?
0
@Marcel99 choćby czysto ekonomiczny