Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Batys jak zaczynałem kibicować Barcy jakieś 20 lat temu to wtedy czołowym klubem w Hiszpanii było Deportivo La Coruna, które aktualnie gra w trzeciej lidze.
0
@SzahMatt tyle, że Ci wszyscy szkoleniowcy mieli przynajmniej skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia. My na ten moment mamy Depaya i Demira..
No i rzecz dla mnie najważniejsza, czyli zgranie i chemia między zawodnikami. Na to potrzeba o wiele więcej czasu niż dwa miesiące.
A co do grania pięcioma pomocnikami to nawet nie wiem jak sobie to wyobrażasz, bo ja nie mogę. Z resztą nie najlepszym pomysłem byłaby gra przez 2-3 miesiące w takim ustawieniu, a później zmiana na klasyczne 433 ze skrzydłowymi.
3
@y13 przecież żeby to wiedzieć to trzeba mecz oglądać, a nie siedzieć na la rambli i narzekać na trenera.
0
@Bagsik88 tylko z Cou czy Ansu była inna sytuacja przyjacielu, oni mieli o wiele poważniejsze urazy przez co nie grali prawie rok. Ansu był potrzebny w ataku o wiele bardziej niż Pedri w pomocy a i tak Ansu jest wprowadzany stopniowo. Najwidoczniej takie zalecenia dał sztab medyczny
0
@Pressinho ale kadrę mieli o niebo lepsza od BVB
0
@maroon @cules100pro nie mają Ronaldo. Możecie mi umniejszać czy też nie ale posiadanie TAKIEGO zawodnika w kadrze to ogromny plus. Jego arcytrudnie zastąpić
4
@JarekS daj sobie spokój, bo tutaj do większości nic nie dociera. Koeman jest beee więc cała wina leży po jego stronie. Przecież to on odpowiada za badania, leczy zawodników, dopuszcza ich do gry, odpowiada za rekonwalescencje zawodników. Wszystko robi Koeman i tyle.
0
@cules100pro nie wystarczy Ci, że on z dużo mocniejszym składem ledwo zajął czwarte miejsce we Włoszech?
2
@Pawel13sz zgodnie z polską myślą szkoleniową powiedziałby raczej "Gavi nie kiwaj tylko laga w przód". Przedsmak tego widzieliśmy z Bayernem.
0
@Gappeq kolega zadał pytanie, bo sam nie potrafił tego obliczyć to tak pokrótce rozpisałem mu pewny scenariusz.
Osobiście w tym sezonie nie nastawiam się na nic oprócz miejsca w TOP4 na koniec LL.
1
@Pressinho dlaczego tak sądzisz? Z BVB zdobył dwa wicemistrzostwa i ligę przegrywał tylko z piekielnie mocnym w tym czasie Bayernem.
@Bagsik88 trener, który "oszukał" model xG. Pamiętam, że Nicea traciła z nim o wiele mniej goli niż wynikałoby to z tego modelu, a BVB strzelało dużo więcej.
2
A może tak Lucien Favre za tego Koemana? Wiem, że wywalili go z BVB, ale wydaje mi się lepszą opcją na ten okres przejściowy niż Gallardo.
Co sądzicie o tym trenerze?
0
@Coutinho007 do wyboru był on albo Falcao. Tak, wiem, napiszesz że trzeba było brać 35-letniego Kolumbijczyka, który przez ostatnie 2 sezony był kontuzjowany 9 razy i nieobecny z tego powodu przez ponad 250 dni.
0
@AlwaysBlaugrana Benfica może wygrać z Dynamo, ugrać 1pkt z Bayernem i przegrana z Barcą nie zapewni jej awansu. Także muszą przegrać dwa mecze (w tym z Barcą) i max 1 raz zremisować oraz 1 mecz mogą wygrać.
Barca musi wygrać 2x z Dynamo i z Benficą.
0
@Herato Jeśli skuteczność nadal będzie na tak słabym poziomie to my nawet bramki nie strzelimy.
Jeśli zaś mam zakładać czysto teoretycznie to Bawarczycy wygrywają 5 meczów i na Barce w ostatniej kolejne mogą wyjść słabszym składem i może coś uda się powalczyć. Nawet przy założeniu, że Bayern wszystko wygra to pozostałe drużyny mają do zdobycia max 12 pkt. Benfica zremisowała już z Dynamo więc jeśli Barca wygra te 3 mecze to będzie miała 9 pkt, Dynamo z Benficą wtedy max 7pkt mogą być. Czyli jeśli Bayern nie przegra z Benficą to Barca będzie zależeć tylko od siebie.
7
@Rewolucja123 dziwić się, że większość piłkarzy jest przehajpowanych jak po jednym fajnym zagraniu pisze się o nim TOP :D
0
@Irmscher10 przy tym drugim zgraniu, gdzie LDJ strzelał na wślizgu był spalony. To tak dla sprostowania.
@ShawnC niestety, ale indolencja strzelecka naszych napastników nie pozwala na nic więcej. Depay nie potrafił się urwać ŚO Benfici po podaniu Pedriego, dwie zmarnowane wielkie szanse z Cadiz czy L. de Jong - o nim już sporo osób pisało więc nie ma co się powtarzać.
0
@AmigoBlancos oj już przestań tak płakać. Trzech czy czterech gości ma takie zdanie i boli ich tyłek, że Messi nie jest najlepszy we wszystkim. Zdecydowana większość go tam wyjaśniła więc po co drążyć bezsensowny temat.
0
@grubiorz Leo czy Antek też i co to dało? Przypomnę tylko że odejście dwóch wyżej wymienionych w dalszym ciągu nie pozwalało na zarejestrowanie nowych zawodników.
0
@Dani13 każdy wie że jest z czego budować tylko większość efekty chce widzieć już teraz, a jednak "nie od razu Kraków zbudowano"
11
Przykro się robi jak widzi się komentarze osób rzekomo kibicującym Barcelonie, w których życzy się Barcy przegrywania meczów, by "jeszcze bardziej pogrążyć klub i trenera".
1
@Owen1994 ta a Leo i Antka też oddaliśmy żeby sprowadzić de Jonga.. może warto zacząć myśleć?
0
@KibicBarcy84 skoro Laporta oddał Leo i Antka to myślisz że Suareza nie musiałby też pożegnać?
1
@don'T.R.I.P.e to łap na zachętę
https://sport.se.pl/pozostale/poswiecil-sie-grze-komputerowej-dzieki-temu-dostal-wymarzona-prace-w-klubie-pilkarskim-aa-LrRs-rQRb-NPdJ.html
0
@macio_944 jednak obiektywnie patrząc to inaczej ocenić taką sytuację jak tutaj tą z CR gdzie jesteś na straconej pozycji, a inaczej jak ktoś przebiega z piłką metr od Ciebie a tu sobie spacerujesz.
2
@don'T.R.I.P.e wyślij im nr licencji UEFA Pro to może się uda. Nie spróbujesz to się nie przekonasz.
2
Dziwie się, że niektórzy łudzą się tu jeszcze, że do Barcy przyjdzie trener z TOPu.
Bez topowych zawodników i bez pieniędzy na transfery żaden z nich nie będzie ryzykował wyrobionej przez lata renomy na rynku by potrenować Barce.
0
@Commandement dzięki za przyznanie mi racji, niewiele tu takich osób, które potrafią przyznać się do błędu.
"a 0-3 z Benfiką to i tak niski wymiar kary. Gdyby nie geniusz kumana byłoby 0-6 :p" - co do tego wniosku to już Ty go wyciągnąłeś.
2
@Rewolucja123 no wiesz. Gdyby Depay trafiał na pustą, a de Jongi wczoraj trafiali w bramke to też byśmy mieli więcej bramek xD
0
@Commandement no w takim razie nie dziwie się, że większość ma takie oczekiwania skoro piłkarze po jednym dobrym sezonie (prócz FdJ) nazywani są piłkarzami światowej klasy :D