Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Yoshi94 nie zbyt precyzyjnie się wyraziłem. Z tym że się dobrze zapowiada chodziło mi o bycie lepszym z tych najlepszych, takie TOP 3 na świecie.
Dla mnie bardziej od statystyk liczy się to jak sobie radzi w trudnych momentach, a z tym jest u niego słabo. Ostatnie Euro, finał LM czy odpadnięcie z ManU nie poświadczyły o tym że jest tak dobry jak wielu go kreuje.
Patrząc tylko na aspekt sportowy to wolałbym o wiele bardziej Lewego, de Bruyne czy nawet CRa niż jego.
1
@Kondziubarca czy będzie legendą to tego nie wiesz, talent ma i zapowiada się dobrze, choć z drugiej strony za chwilę będzie miał 23 lata (dalej młody) i chyba nikomu nie trzeba mówić co w jego wieku wyczyniali Leo czy CR.
Chłopakowi też ego wywaliło ponad skale i jeśli się nie ogarnie to prędzej ludzie zapamiętają go z tego jak grozi przeciwnikowi śmiercią na boisku, nie strzela decydujących karnych czy żali się kolegą że inni mu tak nie podają zamiast cieszyć się z gola własnej drużyny.
2
@Encore raczej nie dlatego, ale ok.
Widzę, że nie warto nawet z tobą w żadną dyskusję wchodzić, bo przedstawiłem fakt, ale masz mentalność fanboja więc musisz atakować zamiast przyznać rację albo po prostu siedzieć cicho.
4
@Encore za to mało co grający Firpo wiedział bardzo dobrze i gościa kasował aż miło.
0
@lucca87 Diego też potrafił w swoim pierwszym sezonie zremisować 2 mecze z drużynami, które spadły wtedy z ligi. Z silnymi zespołami też dostawał po czterech literach. W zeszłym sezonie o mało nie przegrał ligi z beznadziejną Barcą i Realem, mimo że Atleti nie miało większych kłopotów przez cały sezon.
1
@lucca87 Atleti ostatnio wtopiło z ostatnią drużyną, a ich styl w żadnym stopniu nie jest ciekawy mimo, że mają bardzo dobrych zawodników. Czy Simeone to słaby trener?
3
@sokot jakiś czas temu coś mówili, że razem z Kunem mają wrócić koncem października/początkiem listopada.
3
@Laza xD .
0
@Kwiatek67 bez sensu to jest zatrudnienie trenera który nigdy nie ustalał sam składu, taktyki itp. On dziś tylko pełnił rolę pierwszego trenera w papierach, a o wszystkim i tak decydował Koeman. A co do tych podpowiedzi to jestem prawie pewien że w każdym meczu tak robi tylko tego nie widać w tv
5
@Filip1234 że Nasi był głodny gry, wszedł na beznadziejnego rywala któremu już nie chciało się grać więc nic specjalnego nie zrobił xD
0
@Kwiatek67 czyli Ty nie wiesz że on dzisiaj był trenerem tylko na papierze? Wszystko i tak ustalał Koeman xD
3
@AmigoBlancos może się mylę ale Real też czekają jeszcze mecze z Sevilla czy Atleti, a do tej pory grali z tymi mniej wymagającymi drużynami :) no i do Barcy jeszcze wróci kilku dość dobrych zawodników więc powinno być tylko lepiej.
0
@Kwiatek67 Ty tak na serio czy jaja sobie robisz? :)
0
@Kettger w sumie śmiesznie teraz trochę będzie jak nie do końca ogarnięte osoby będą pisać że to Alfred dzisiaj ustalał skład, taktykę itp :)
0
@parpe tylko niech ten Depay się ogarnie z tą skutecznością bo na razie marnie to wygląda. Oby to tylko chwilowa zniżka
0
@Krychaaa10 szkoda że nie podał do de Jonga, bo 3-0 to już dość spokojny wynik. O ile Holender nie zrobiłby tego co Depay ostatnio
1
@SinMistico dlatego czekam na Dembele. Co by nie mówić Francuz grając na stronie z Semedo czy Destem to dawał im bardzo fajne piłki na dojście
0
@Pablit a może też tak jest tylko po prostu tego kamery nie pokazują?
0
@Catalanian1991 ja tu jednak żadnej manipulacji nie widzę. Bramkarza się raczej w meczu nie zmienia więc na dobrą sprawę mamy w razie czego tyłu zawodników ilu napisał @damian.09
2
@Bocheno1 nikt by tu nic nie wyczarował
0
@Catalanian1991 pewnie chodziło o graczy z pola
8
Śmiech z oceniającego. Depay zasłużył na 1 i taka jest prawda. Miał dwie sytuacje które wykorzystałby większość La Bamby, a tu gość zarabiający miliony zostaje pochwalony za przyjęcie piłki xD żenada
0
@kkbarca może po prostu Collado widział że Demir prezentuje się lepiej od niego w presezonie a przy powrocie Ansu czy Dembele byłby pewnie trzecim wyborem więc chciał odejść. W takiej sytuacji dalsze stawianie na niego było bezsensowne. Chłopak, w dużej mierze, sam sobie zawinił.
0
@socha chłopie, ogarnij się. Mają do bramkarza przeciwników podawać czy jak? Napastnicy nie wychodzą na wolne pole, nie robią ruchów do piłki to jak im Ci pomocnicy mają tą piłkę podać?
0
@Azi a czy wiadomo coś kiedy te listopadowe i grudniowe mecze będą rozegrane? W sensie normalnie to MŚ wypada jak już sezon jest zakończony, a teraz w trakcie sezonu będą grać. Ligi wcześniej wystartują może?
0
@Messibestplayerintheworld z jednej strony chciałbym go już zobaczyć, bo teraz każda minuta będzie dla niego bardzo ważna. Z drugiej jednak mam w głowie sytuacje z Dembele i jego nieustannym odnawianiem się kontuzji.
0
@puyol_presidend5 ja tam zagrałem w miarę bezpiecznie czyli zwycięstwo Bayernu i +2,5 bramki w meczu.
0
@Kamiloza91 nie rok, a minimum 1,5 roku, bo MŚ w Katarze zaczynają się chyba jakoś w listopadzie czy grudniu.
0
@Janiama czyli Dembele ma jeszcze sporo czasu by odpalić. Bardzo mnie to cieszy :)
1
@AlwaysBlaugrana przestań być fanbojem Pucia to zobaczysz, że Gavi jest lepszy.