Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dawidor9 nie, ale już np Sevilla ma na ten moment lepszą drużynę od nas, bardziej doświadczoną i o wiele bardziej zgraną. Mają większość zawodników w odpowiednim wieku, a nie samych nastolatków albo weteranów.
1
@Janek_7 no to możemy rywalizować na równi czy nie możemy, bo już nie wiem?
0
@Firestone
"[Adria Albets, Cadena SER] Plan na Bayern był taki, żeby stracić jak najmniej goli, a dziś po stracie bramki planem było granie z Gerardem Piqué jako napastnikiem. Czy rozumiesz kibiców, którzy są niezadowoleni nie tylko z wyniku, ale także z gry?"
"Mam prostą odpowiedź. Spójrzcie na listę powołanych. Co można z nimi zrobić? Grać tiki-takę? Ja uważam, że robiliśmy to, co musieliśmy. W tym meczu mieliśmy bardzo mało przestrzeni. Nie mamy piłkarzy umiejących grać jeden na jednego, z odpowiednią szybkością."
Ale, że nawet @BarcaInfo nie czyta artykułów to bym się nie spodziewał.
0
@Janas11224 a który trener tak powiedział?
1
@dawidor9 ale z jaką kadrą? Aktualnie to my nie mamy ani jednego zawodnika, który byłby w TOP5 na swojej pozycji (może oprócz ter Stegena). Zabierzmy z drużyny jeszcze de Jonga i mamy samych świeżaków i emerytów.
3
@Janek_7 czy ty serio uważasz, że Barcelona ma kadrę na równi z Realem i Atleti??
9
@Cwaniak4 polecam czytać uważnie artykuły albo nie pisać po prostu nic.
0
@heniek1981 @XTobiX widzę, ze dalej nie rozumiecie. Ślepo bronicie Laporty usprawiedliwiając go tym, że to wszystko wina Barto. I tak, Bartek narobił wielkiego syfu w klubie, ale każdy PRZED wyborami o tym wiedział. Wchodzi Lapcio i jedyne co robi to obniża kontrakty i pozbywa się między innymi Leo oraz Antka. I na tym koniec. Nie sztuką jest zdobywanie kasy poprzez sprzedaż zawodników czy innych dóbr, tylko zdobycie jej przy jednoczesnym nieosłabianiu kadry.
Już nawet nie mówię o hipokryzji obecnego zarządu, który prosi o 2 lata cierpliwości, a sami wymagają od zespołu pięknej gry mimo tego, że:
- kilku bardzo ważnych zawodników jest kontuzjowanych
- kilku bardzo ważnych zawodników musiało odejść
- połowa składu jest nowa i nie miała czasu by jakkolwiek się zgrać
0
@Bulos11 pamiętaj jeszcze o L. de Jongu. Warunki ma więc jakiegoś obrońcę pewnie "zabierze" ze sobą w polu karnym. Rola wabika jest dla niego.
0
@barca87f jak to nie trzeba było? Po prostu wtedy zwykly kibic jak ja czy ty nie wiedział jak duże problemy są w Barcy, ale teraz mogliśmy to zobaczyć. Odszedł wcześniej Suarez, a teraz musieliśmy pozbyć się równocześnie Leo i Griezmanna, a i tak nie mogliśmy zarejestrować nikogo nowego.
0
@heniek1981 może nie wiedział jakiej wielkości długi mamy, ale to że je mamy wiedział każdy, nawet ja czy Ty. O tym, że jest ciężko wiedział każdy, a ktoś kto startuje na prezydenta Barcy ma za sobą sztab ludzi specjalizujących się w różnych dziedzinach i każdy scenariusz powinien być brany pod uwagę.
1
@equwesta dlaczego mieliby sprzedawać go jeśli będzie zdrowy i dobrze grał? Zakładając to co napisałeś to Dembele byłby naszym najlepszym PS.
0
@barca87f nas aktualnie nie było stać na zakontraktowanie Aguero, a Ty o Suarezie piszesz...
0
Szczerze się nie zdziwię jak ten trener NA lata będzie trenerem DO lata.
Laporta niestety nie ma żadnego planu ratowania drużyny i teraz gra na czas prosząc o 2 lata cierpliwości.
0
@daro22 a kiedy tak powiedział? Bo chyba nie masz na myśli sytuacji z konferencji prasowaj gdzie dziennikarka się pytała czemu on puścił na atak Pique, a ten jej odpowiedział żeby sobie zobaczyła ławkę rezerwowych i powiedziała kto miał wejść?
10
@equwesta a może po prostu chce tutaj grać?
0
@geass O Grecji nie nawet nie piszę, bo 17 lat temu piłką nożna nie była na takim poziomie jak teraz. Reszta klubów zobaczymy jak się spisze, ale podejrzewam, że będzie to jednosezonowy "wybryk" coś w stylu Slavii Praga, która w zeszłym sezonie grała dobrze i sprawiała dużo problemów nam czy Interowi, a teraz kopią w jakiejś tak Lidze Konfederacji czy czegoś tam.
Kluby te walczyły, grały na bardzo dużej intensywności, ale czy grali tak samo za kilka dni w lidze? Pytam, bo nie oglądam ich meczy.
I jest jeszcze jedna ważna rzecz, żeby tak grać w każdym meczu jak tego większość tutaj wymaga. Pasowałoby mieć zawodników, z których jesteś w stanie stworzyć dwie mocne "11". Graliśmy wczoraj, a następny mecz z tego co pamiętam gramy za 2 dni. My aktualnie na dzień dzisiejszy, nie mamy za bardzo zawodników by stworzyć jeden taki skład.
1
@swiergol2 wczoraj Puig dostał ponad 20min, nie pokazał nic więc na razie wszyscy siedzą cicho.
0
@Dani13 nie byłbym tego taki pewny.
1
@Dani13 super pomysł! Zapłacimy mu kilka mln, a po sezonie ma zagwarantowane przedłużenie umowy albo 6 melonów odszkodowania.
1
@Krycha1899 czyli mamy głównie młodych z perspektywami i starych wyjadaczy, którzy powoli już się pakują. Średnia wieku obrony Barcy z wczoraj to 20 lat. W środku emeryt, gracz z TOPu który zawalił bramkę i gość co raz w roku strzeli ważną bramkę i przez to tu jeszcze jest. Z przodu dwóch gości którzy tyle co przyszli, z czego jeden już odbił się od silnego klubu, a drugi to wynalazek z Austrii i do tego skrzydłowy który mało co grał w klubie przez ostatnie 2 lata.
Na ten moment patrząc obiektywnie to my chyba mamy gorszą kadrę niż Sevilla.
0
@Survier w takim razie nie chce myśleć co by tu łebki pisały, jakby Koeman miał taki skład jak United a grał taką kupe.
0
@bolinho89 no to co sie mówi? Moze najlepiej niech nic nie mowią, ale zwala winę że trawa była za wysoka jak Xavi swego czasu.
0
@geass czy jeśli porównujesz Barce do drużyn typu Sheriff Tiraspol, BSC Young Boys, Club Brugge tzn że uważam że na tym poziomie aktualnie jesteśmy. Czyli wyjście z grupy LM i wywalczenie TOP4 w lidze gdzie gra Real, Atleti, Atletic czy Sevilla to będzie olbrzymi sukces?
0
@LosBlankos ale z którego fragmentu wypowiedzi Koemana to wyczytałeś, ze chłopaki nie potrafią grać w piłkę?
0
@Liwko przecież ten skład nie ma podjazdu do tego czym dysponuje PSG, City, Chelsea czy nawet United. Real czy Atleti też mają lepszy skład niż my, bo my teraz to może na poziomie Sevilli jesteśmy.
0
@bolinho89 ...na odpowiedniej szybkości zapomniałeś dopisać. I czy skłamał? A może powinien powiedzieć takiemu Cou, że przecież jest szybki niczym Bolt, drybling jak Messi więc niech kiwa cały mecz?
1
@kuz Busi: "Jest ch*jowo".
Potencjalny sponsor: "Skoro kapitan tak mówi to się tam nie pchamy".
0
@Krycha1899 podejrzewam, że Granada ma zawodników bardziej doświadczonych w grze na najwyższym poziomie niż Barca miała wczoraj w zespole.
0
@ZIBI88 to ile tych km musieli zrobić żeby powiedzieć, że są w dobrej formie fizycznej, a ile że są w słabej? Przebiegnięte km to żaden wyznacznik, bo każdy mecz jest inny. Raz grasz z taką Granada, która cały mecz się broni, innym razem z Bayernem gdzie to Ty się musisz bronić, a jeszcze innym z drużyną która gra otwarty futbol.