0

@DonMatteo901 sporo ciekawych nazwisk. Kessie na pewno by się przydał jako człowiek od czarnej roboty, Busi młodszy nie będzie, a nie wiem czy Nico będzie w stanie wejść już teraz na odpowiedni poziom.
Dybala w tym momencie, gdy nie ma Griezmanna oraz Leo to nie byłby chyba głupi pomysł. Choć trzeba poczekać na to co pokażą Fati, Cou i Dembele.
Cuadrado na sezon czy dwa jako rezerwowy PO? Opcja do przemyslenia choć ze względu na wiek raczej bym się nie skusił, chyba że z bardzo niskim wynagrodzeniem.

0

@sergio5 ja wiem, ze Boniek to człowiek-mem w tym momencie, ale też takie czepianie się o wszystko jest śmieszne. Ja też nie wiem o wielu rzeczach w firmie, w której pracuję, bo po prostu tymi rzeczami zajmują się inne osoby.
Druga sprawa to nawet jeśli Boniek wie co tam się dzieję to chyba logiczne jest, że nie będzie zdradzał takich smaczków. Lepiej powiedzieć, że się czegoś nie wie, bo to nie jego kwestia i ma spokój.

0

@AduŚ07 a to jak masz ubezpieczony samochód, a ktoś Ci wjedzie w tył to też nie powinni uznawać roszczeń, bo to wynik ludzkiego błędu?

1

@FCMichalo mi też coś śmierdzi z tymi wyliczeniami o czym pisałem już wczoraj wieczorem. Pensja Messiego, jak pisze Kręcidło, to ok 100mln. Pensję i tak wzrosły o 50mln także daje nam to aż 150mln więcej rok do roku. Gdyby miało to dotyczyć tylko zawodników pierwszej drużyny, których jest ok 30 osób w kadrze to wychodzi na to, że każdy musiałby dostać podwyżkę w wysokości ok 5mln. Patrząc na to, że sporo zawodników raczej takiej opcji nie miało jak choćby Umtiti, Dembele, Brajt, Busi, Alba itp to wydaję się to bardzo dziwne.

4

@Bykunn bo kary powinny być wprost proporcjonalne do otrzymywanych zarobków. Wtedy odczuliby to wszyscy bardziej. A tak to co to za mandat 500zł np dla kogoś kto zarabia 50tysi.
I nie, nie wiem jakby mieli to sprawdzać.

10

@JarekS "Biorąc pod uwagę że Pique i Araujo są kontuzjogenni" - ale że Ty też taki błąd, serio? Zawiodłem się :(

0

@smurfsoles2 bardzo się cieszę :) choć w sumie nie wiem co to za lista :D

1

@arek82 jak dla mnie to nie jest słaby piłkarz, w repce gra bardzo dobrze, w Juve też grał dobrze, ale po prostu nie w każdym klubie jesteś w stanie się odnaleźć. Kaka zdobył swego czasu Złotą Piłkę, był wyśmienity w mocarnym Milanie,a później poszedł do Realu i grał kupe. Takie życie.

10

@Kapitan hawk @magister97r tak krótko tu jest a już ma więcej ciekawych wpisów niż Ty.

0

@Toretto @Bzyczekk jasno jest napisane, że mimo odejścia Leo (zwolniło się w ten sposób jakieś 70mln na sezon) to i tak ogólnie wydatki na pensję wzrosły o 50mln. Prosta matematyka: x-70=50, czyli x=120 mln.
Może to przez manipulację mediami w przez pewną partie tu u nas, ale mam wrażenie że te info nie jest prawdziwe i ktoś celowo wybiela Laporte (najprawdopodobniej).

0

@Toretto chyba nie ogarniasz tematu. Napisałem o tym skąd wziąłem informację.
@Pressinho ale 25mln to nie 120. Gdzie pozostała stówa?

0

@AmigoBlancos powiem tak. Dembele przez sporą część ludzi jest uważany za wielki niewypał transferowy, bo bardzo często jest kontuzjowany. Neymar z tego co pamiętam opuścił podobną ilość meczów (choć chyba większą) co Francuz. PSG Ligi Mistrzów nie wygrało, a to jest ich jedyny cel.
Wnioski wyciągniesz sobie sam :)

0

Przeczytałem właśnie info od Cadena SER na Tiki-Tace, że mimo pozbycia się kontraktu Leo to i tak wydatki na pensje wzrosły o 50mln. Jako tako jestem ogarnięty w finansach, ale może wypowie się ktoś mądrzejszy ode mnie. Pensja Leo to ok 70mln brutto na sezon, doliczając te 50mln wychodzi, że piłkarze pierwszego zespołu mieli zapisy, że wciągu roku ich łączna pensja wzrośnie o 120mln. Nawet, gdyby 24 zawodników miało zapis o zwiększeniu się pensji to każdy musiałby dostać 5mln więcej w stosunku do poprzedniego sezonu, choć podejrzewam że takich zawodników mogło być max 10. Kwota wtedy sięga do nierealnych 12mln różnicy sezon do sezonu.
Mi to strasznie śmierdzi fejkiem.
Może ktoś się wypowie czego nie wziąłem pod uwagę.

2

@korolocik Tylko zapewne żaden z tych talentów, które wymieniłeś mu się nie przyda. Jak wynika z wpisu to będzie on łącznikiem między osobami zarządzającymi drużyną, a ludźmi którzy wyszukują graczy których nam potrzeba. Jordi może po prostu łatwo dogaduje się z ludźmi, jest charyzmatyczny, pewny siebie i dlatego nadaje się do takiej a nie innej roli.
No, ale najlepiej nabijać się z klubu i ludzi w nim pracujących, bo mamy wolność słowa.

0

@4Fabregas4 jeżeli dla Ciebie Pekhart jest na równi z Luukiem de Jongiem to ok. Dla mnie nie jest więc na tym zakończmy rozmowę, bo nie ma szans się dogadać.

0

@clyde słaba psycha, kariery w Barcy nie zrobisz :(

1

@4Fabregas4 jakie pośmiewisko? Mamy gościa prawie za darmo i nawet jak nic nie zagra to za dużo nie stracimy. A na pewno jest to zawodnik który daje wiele nowych możliwości w ataku, wykończyć akcje umie, poprzepycha się z obrońcami, stworzy miejsce innym a i w końcu będzie można robić normalne wrzutki a nie tylko po ziemi

1

@4Fabregas4 podejrzewam, że Koeman wolałby jakiegoś Kane, Mbappe, Lukaku czy Haalanda niż de Jonga.. ale nas nie było stać nawet na pensję Cavaniego więc ogarnij sie trochę.

0

@damiano996 ale życie w internecie to nie prawdziwe życie.
I ja na prawdę Ci współczuję twojego życia, ale rownocześnie się cieszę że sam takiego nie mam.

0

@Dojaar po to byś powiedział mi kogo powinniśmy sprzedać teraz żeby za 3 lata nie żałować.

1

@fart ja tam też jestem spokojny w sprawie Ansu i nie nastawiam się w sumie na nic, co najwyżej mam nadzieję że kontuzji nie złapie i będzie solidnym grajkiem. Nie spodziewam się, że wejdzie z buta i rozwali wszystkich.

0

@draxidox na dzień dzisiejszy może i tak.

0

@Barca1992 powiedz mi ile łącznie minut będą miec w tym sezonie rozegranych to Ci odpowiem.

0

@Dojaar trzeba było sprzedać Messiego z 10 lat temu a nie teraz za darmo. Suareza też po dwóch sezonach mogli opchnąć, bo jeszcze na koniec do niego dopłacali.
Wydaje mi się, że teraz powinniśmy czym prędzej sprzedać Frenkiego, Araujo i MAtSa, bo z Ansu już przyspali i po kontuzji nie dadzą tyle ile można było wziąć.

0

@damiano996 nawet Barcelonie nie kibicujesz, a siedzisz tu od 3 lat na tej stronie i piszesz jakieś pierdoły. Ależ smutne musisz mieć życie.. Współczuje..

1

@FC1899Barca widzę, że Demir się nagrał w tej Barcy B do której został ściągnięty :D

0

@masq ja myślę, że wymieniona trójka woli kreować grę niż stać przez większość meczu w polu karnym rywali i czekać aż ktoś coś dogra.

1

@Fenyx a oprócz tego Depay, Fati, Dembele, Aguero, Demir, Collado.

0

@patrickjacob nie samym atakiem klub żyje. Nie bez powodu mówi się, że atak wygrywa mecze a obrona trofea. O ile w ataku biedy jako takiej nie ma, to w pomocy mamy Busiego, de Jonga, Pedriego, a oprócz nich Pjanić który jest jaki jest, Puig który u kolejnego już trenera nie gra oraz kilku młodzików stawiających pierwsze kroki w dorosłej piłce. Obrona za dobrze też nie wygląda. Już podstarzały Pique, elektryczny Lenglet, nieobliczalny Umtiti, Alba który też już gra jak gra i mniej doświadczeni zawodnicy jak Araujo, Mingueza, Dest, Garcia.

0

@Criss18Barca a co tak wgl z tym gościem się stało? Gość 29lat, fantastyczne CV, a jest bez klubu. Coś nie tak z nim?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?