Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Piechta nie zdziwię się jak za chwilę do ekstraklapy zawita. Tylko czy pieniądze pozwolą na to, bo wcześniej to on pewnie mało nie zarabiał.
4
@LeoMessiah w kupowaniu raczej podobny poziom. Ich ostatnie transfery za dobre nie były a drużynę w topie trzymali starzy jak Benzema, Ramos i tercet CKM
0
@PatrykBarca polska piłka z roku na rok jest w coraz to większej kupie. Prawdziwych akademii jak nie było tak nie ma, jacyś przeciętni polscy kopacze co 2 razy kopną piłkę dobrze są 10x drożsi od dobrych jak na eklape zawodników z Bałkanów czy niższych lig zachodnich jak Hiszpania. Jak w takim wypadku promować naszych graczy?
W tym momencie to my jesteśmy za Azerbejdżanem, a do Czechów nie mamy podjazdu.
O treningach oraz ogólnym szkoleniu w Polsce nawet nie ma co pisać, bo szkoda czasu.
Jeszcze kilkanaście lat temu potrafiliśmy walczyć z wielkimi drużynami w Europie, Groclin potrafił przejść Manchester City, a moja Wisełka potrafiła jak równy z równym walczyć z naszą Barceloną czy innymi wielkimi drużynami jak Lazio Rzym, Realem Saragossa czy Schalke. Od jakichś 15 lat dystans między Polską a innymi krajami stale się powiększa a przez ostatnie 10 lat Boniek nie zrobił z tym nic.
A co do Twoich argumentów to nie wiem czy się śmiać czy płakać.
Wątpliwe sukcesy repki to zasługa zagranicznych klubów, które wyszkoliły naszych zawodników oraz to że systematycznie w tych turniejach gra coraz więcej drużyn i ciężko się tam nie dostać.
"Zna języki to nie było wstydu" i "rozwinął kanał Łączy nas piłka" - najbardziej rzetelne argumenty xD
Jeśli ktoś uważa jego okres jako dobry to ma chyba 5 lat, kręcone włosy, a piłki widział w internecie.
0
@KrwawiaceoczyVEB ja pytam o kontrakt/kariere w Barcy, a nie o konsekwencje płynące z pozycji na boisku...
0
@Herato tak oceniam, że w klubowej piłce jesteśmy za Azerbejdżanem.
25
@Bobo25 i za 15 lat mi dziecko powie, że podróbę mam bo nigdzie nie ma zdjęcia Messiego w tej koszulce :D
0
@eXi jeśli już to na pewno w szafie. Z resztą za dużo koszulek będzie "na rynku" by jakiś sensowny zysk przyniosła.
1
@Chakalaka ja tam bym dał Puigowi, bo i tak nic nie gra, a w Barcy już się pojawili młodsi i lepsi od niego więc lepiej nie będzie.
4
@Janiama a czym się różni Cou od Umtitiego, że jeden może dostać kolejną szansę mimo że jeszcze nic w Barcy nie pokazał, a drugi już nie choć nawet w Barcy pokazywał, że może być jednym z najlepszych piłkarzy na swojej pozycji?
2
i teraz się zastanawiam czy sobie nie kupić. Niby mam koszulke Leo z sezonu 18/19, ale ta będzie ostatnią z jego nazwiskiem.
0
@DaPidejpi na prawdę nie chce Ci się kolego poświęcić trochę czasu i ogarnąć coś samemu? Wybór wtedy dużo większy, a i opłaty mniejsze będą na pewno.
0
@Chakalaka jeśli mam być szczery to głęboko w poważaniu mam że "zrobił ze związku poważną federację i sprawnie działającą instytucję", skoro polska piłka z roku na rok jest w coraz to większej kupie. Prawdziwych akademii jak nie było tak nie ma, jacyś przeciętni polscy kopacze co 2 razy kopną piłkę dobrze są 10x drożsi od dobrych jak na eklape zawodników z Bałkanów czy niższych lig zachodnich jak Hiszpania. W tym momencie to my jesteśmy za Azerbejdżanem, a do Czechów nie mamy podjazdu.
Jeszcze kilkanaście lat temu potrafiliśmy walczyć z wielkimi drużynami w Europie, Groclin potrafił przejść Manchester City, a moja Wisełka potrafiła jak równy z równym walczyć z naszą Barceloną czy innymi wielkimi drużynami jak Lazio Rzym, Realem Saragossa czy Schalke. Od jakichś 15 lat dystans między Polską a innymi krajami stale się powiększa a przez ostatnie 10 lat Boniek nie zrobił z tym nic.
Także ja tam nie uważam, by jego rządy poprawiły stan polskiej piłki, a nawet myślę że jest jeszcze gorzej.
1
@kaamil1910 Ansu rozegrał mniej niż 2000min w Barcy więc też nie było nawet okazji sprawdzić go w dłuższej perspektywie. Początek miał wybitny, ale później im dalej w las tym stopniowo gorzej się prezentował. Do tego rok bez gry, długa kontuzja, ciągłe problemy z kolanem. No cóż, ja niczego nie wymagam od niego i wole się po prostu miło zaskoczyć.
8
@FC1899Barca podziwiam entuzjazm co do Ansu, miejmy nadzieję, że będzie crackiem, ale na ten moment jest wielką niewiadomą
4
@Tibu skoro on jest nieudacznik to kim ty jesteś w swojej skali?
1
@JarekS pytanko. Pierwszy raz się spotykam z określeniem "jakiś obiektywny czas" i chciałem zapytać jaki to okres czasu?
0
@JarekS czy móglbyś wytłumaczyć jakie konkretnie zarzuty masz do Laporty na dzień dzisiejszy? Oczywiście, oprócz tego, że Leo odszedł co przy takim zadłużeniu było koniecznością.
0
@Barti88 na pewno pokazał więcej niż Messi w swoim debiucie w repce.
0
@konraden zamiast pisać komentarze na stronie to idź się poucz ortografii, bo za chwilę do szkoły pójdziesz.
3
@konraden zainwestuj w okuliste i dobre okulary, bo ty chyba żadnych zawodników RSSS nie widziałeś na boisku skoro piszesz, że oba gole "na pustaka" strzelił.
0
@Pilka_jest_okragla o jakiej panice piszesz? Bardzo mądra zmiana i przejście na bardziej defensywne ustawienie, które poskutkowało szybka kontra i bramka zamykająca mecz
1
Aż nie mogę się doczekać tych komentarzy pod artykułem z ocenami, co to się z klubem naszym ukochanym stało, że Braithwait jest MVP :)
7
Memphis podziękował Pique za to że może grać w dzisiejszym meczu :)
0
@dawidbudzik gdyby Auba był z 5 lat młodszy to czemu nie. Teraz jak ma już te 32 lata to raczej slaby interes
0
@mtrix563 no ale tak na chłopski rozum.. skoro nie mogliby zarejestrować Cou to musiałoby to znaczyć tylko i wyłącznie tyle, że nie mogliby zarejestrować nikogo.
1
@VegetaPolska szanujmy się. Nie porównujmy jakiegoś tam Marcelo do dwóch najlepszych piłkarzy we współczesnej historii piłki nożnej.
2
@kryhaa podejrzewam, że jeden taki pakiet na kartę. Przynajmniej ostatnio tak było z tego co kojarzę.
@KrychaFCB a jakie piwa wchodzą w promocje? Carlsberg, Heineken i tam jakieś reddsy i desperadosy?
1
@mkord dla niektórych to za ciężkie, by pauze włączyć :D
0
@ObiektywnyKibic121 Osobiście to ciężko jest mi stwierdzić, który z nich jest lepszy, bo zagrali dopiero... a no tak, pierwszy mecz w niedziele..
0
@Coutinho007 pożyjemy, zobaczymy. Teraz nie będzie wymówki, że Antek jest rzucany po całym boisku, bo Leo zajmuje jego strefe boiska w której czuje się najlepiej.