Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM jaki Depay? Przecież poza golem to nic takiego nie pokazał, nie przesadzaj
1
Depay dziś poza golem bardzo słabe zawody. Dużo strat i skuteczność na poziomie Barcy czyli fatalna
0
@korolocik przecież wiedział że jest na spalonym.
0
@tbas Depaya i Emersona raczej nie. Araujo też sporo kontuzji w zeszłym sezonie. Brajt za dużo nie grał, a na pewno nie w podstawowym składzie. Roberto to samo. Ale najważniejsze jest to że nie ma Leo, czyli gościa który chciał mieć piłkę non stop i to on te piłkę rozprowadzał. Nie trzeba być bystrzakiem by wiedzieć że odejście Leo to zmiana całego systemu gry.
0
@formentera2017 szansę trzeba dawać stopniowo, bo jak taki młodzian zagra słaby mecz na wejściu to skutki mogą być tragiczne dla dalszej kariery.
3
Ja tam nie narzekam, bo po prostu na to za wcześnie. Gramy trzeci mecz dopiero a tu ludzie się dziwią że gra się nie klei. Gdyby Ci zawodnicy grali razem kilka lat to można by było tego wymagać.
0
@clyde to tak serio to trzeba oglądać cały mecz a nie tylko wtedy gdy Barca ma piłkę w polu karnym :)
1
@clyde no widzisz, a ja mam odwrotnie. W klubie są mniej więcej tyle samo czasu a to jednak zdecydowanie więcej ciekawych akcji zrobił ten Bombele
0
@ObiektywnyKibic121 wystawny od razu cały skład młodych i może cudem nie spadniemy do drugiej ligi.
0
@Roobo ale za co ma wylecieć? Za to że gra Roberto a nie bezgłowy kurczak?
0
@KrychaFCB za ile obstawiles?
0
@SenseiFCB ale jeśli Cou i Manaj nie zagrają ani minuty to te numery dalej są "ich" czy można przypisać komuś innemu?
0
Komentarz usunięty
0
@Azi no to chyba co najwyżej toalety sprzątasz skoro piszesz takie brednie. Ostateczne decyzje zawsze podejmuje ten goguś z zarządu czyli prezes a nie kto inny. No chyba że w tej firmie u ciebie to jak ktoś mówi że chce odejść do konkurencji to szef go jeszcze na szkolenia wysyła żeby był lepiej przygotowany.
0
@AlexDark00 na razie to Demir w debiucie zagrał słabiutko.
0
@Azi znajdź może jakaś pracę w dużej firmie to wtedy się dowiesz jak to funkcjonuje na świecie i tyle. Może wtedy skończysz pisać takie bezsensowne wywody
4
@JohnnyBarca to tylko rodzina Moribow jest tak ślepa że nie widzą tego iż Ilaix to tylko "towar" dla tej agencji. Porównanie Moriby do prostytutki aż tak wielka przesada nie jest.
0
Ndombele jakiś transfer czy o co chodzi że trener Totków go nie wziął nawet na ławkę?
0
@formentera2017 chyba za 3-4 lata jak Ci młodzi nabiorą doświadczenia. Na ten moment to oni za dużo w seniorskiej piłce nie pograli.
1
@formentera2017 tylko że Ci trenerzy to włącza o środek tabeli a kibice nie wymagają od nich zwycięstwa w każdym meczu. Tylko FdJ to jest zawodnik z TOPu, reszta to melodia przyszłości lub przeszłości jak Busi
0
@kaczorra86 LL jest 100 razy lepsza od L1. Tyle że w Hiszpanii liga stała się zbyt taktyczna i brakuje miejsca na odrobinę fantazji i kreatywności. Każdy klub gra wg swojego schematu i tyle. Przez to te mecze wydają się dość nudne.
1
@norbi77 ewidentne sędziowanie pod Real. Faulu na Fekirze nie widział przed polem karnym ale już w jakimś magiczny sposób widział że Miranda fauluje Carvajala i przerwał kontrę Betisu..
2
@sergio5 to zależy jak zdefiniować słowo "wydał". Jeśli chodzi o kwotę transfery to na ten moment tak, ale jeśli doliczyć by do tego premie za podpisy, agentów itp to coś czuję, że to jednak PSG łącznie zabuliło więcej :)
0
@jarek771 ale sam napisałeś, że z obrońcami Barcy nie miał problemu, a ja Ci udowodniłem że jednak miał. Także jeden mecz dobry, jeden zły.
0
@DaPidejpi może Mbappe myśli że jest najlepszy a jego celem jest wygranie Złotej Piłki jak najszybciej. W PSG jak teraz jest Leo to raczej Argentyńczyk pewnie będzie liderem zespołu.
0
@Magicc89PL jeśli byłaby to prawda to dobrze, że odchodzi bo nie ma co trzymac w klubie kogoś kto boi się rywalizacji i nie wierzy we własne umiejętności. Pajac a nie sportowiec.
1
@jarek771 w zeszłym sezonie z obroną Barcy to nie miało problemów większość zawodników i to nawet nie z TOPu. Z resztą to też nie do końca tak, bo w drugim meczu to niejaki Firpo nakrył go czapką. Dla mnie to czy się sprawdzi w LL to takie 50/50 i pewnie jakieś tam 20 bramek strzeli, ale osobiście uważam, że nie taki wilk straszny jak go malują.
0
@derlysy1979 Suareza nie ma więc liczba symulantów musi się zgadzać czy jak?
1
@Kwiatek67 ja też nie tak dawno, bo 2 miesiące temu miałem i lekarz powiedział, że mam sporo szczęścia bo to naderwanie 2 stopnia. Przy naderwaniu 3 stopnia konieczna już by była operacja.
@Amadeo1996 lekarzem nie jestem, ale raczej każdy przypadek trzeba rozpatrywać osobno. Jeden regeneruje się szybciej, drugi wolniej. Nie wiadomo czy wszystko pójdzie w 100% ok, czy może jakieś komplikacje będą. Od Ciebie też sporo zależy, będziesz oszczędzał nogę czy nie, będziesz się przykładał do rehabilitacji i oprócz ćwiczeń z fizjo będziesz też ćwiczył dodatkowo w domu.
Pracy lekkiej też nie masz więc nie radziłbym też się spieszyć z powrotem do pracy do momentu aż nie będziesz miał pewności że wszystko jest już ok.
2
@PJ1985 jak będzie grać tak jak z Levante to raczej słabo widzę to wasze mistrzostwo. 3 bramki stracone, a przez ostatnie minuty jak w bramce był jakiś placek z pola to nawet strzału nie potrafiliście oddać. A co do Mbappe to cóż, trzeba poczekać i zobaczyć czy będzie w Hiszpanii aż tak wielką gwiazdą za jaką go uważasz.