0

@marcin000019 Równie dobrze można napisać tak
Barca:
Emerson - 9mln ojro
Depay - Free
Garcia - Free
Aguero - Free

Chelsea:
Kepa - 80mln ojro

0

@Encore szejki się znudzą to zabiorą petrodolary i przeniosą się gdzieś indziej.

0

@Phoenixx a gdzie to można sprawdzić, bo szczerze to nie chce mi sie szukać. W sensie chodzi mi o link konkretnie do strony.

0

@Huck mogłeś zatem użyć kalkulatora 2 lata temu i przewidzieć, że pojawi się wirus na całym świecie.
Bym sobie nakupił maseczek wtedy i dziś byłbym milionerem. Wszystko przez Ciebie.

0

@Criss18Barca ale który klub może sobie mówić? Bo jedni mówią tak, a drudzy nie.

2

@horang "Splajtowaliśmy" prędzej przez kontrakty takich zawodników jak Griezmann, Coutinho, Pjanić, Dembele czy Umtiti. Oni raczej "na siebie" nie zarabiali tak jak Messi.

6

@Jordi10 a po co nam teraz te pieniądze skoro i tak Leo jest już w PSG, a za niecałe 40mln to i tak nikogo ciekawego nie kupimy? Dostalibyśmy 260mln a w zamian przez 50 lat byśmy dostawali pewnie z 10% mniej z praw tv. Na szybko sprawdziłem ile Barca dostaje z tych praw i za sezon 18/19 było to 166mln, czyli teraz pewnie ta kwota oscyluje w okolicach 180-200mln. W trakcie tych 50 lat Barca straciłaby pewnie z 1 MLD, czyli 4 razy więcej niż by dostała.
No deal jak się patrzy.. ale dla CVC.

0

@Mocher91 nikt z nas nie wie czy ktoś kontrakt obniżył czy też nie, raczej nie będą się chwalić dziennikarzom, przynajmniej nie powinni. Im mniej szumu teraz tym lepiej moim zdaniem.

0

@Criss18Barca patrząc na to, że na PO mamy dwóch stosunkowo młodych zawodników to bym się nie obraził jakby do nas trafił, by Ci młodsi zaczerpnęli wiedzy od niego ;)

0

@Yosemite Ramos nie gra w repce więc na pewno nie wygra xD

1

@Katalonbar ja bym dodał, jest mi obojętne, ale ze względu na ciekawych piłkarzy z chęcią oglądam ich mecze :D

0

@tomcias10 jedyne co wiadomo to, że nic nie wiadomo. Ja tam jednak bardziej niż szczepionki albo raczej skutków po jej przyjęciu to martwiłbym się skutkami po cięższym przejściu wirusa. Natomiast w żadnym z tych tematów konkretnej wiedzy nie mamy.

5

@BART97 czym zaskoczyles? Pisaniem głupot? W mojej najbliższej rodzinie 6 osób ( w tym ja) zaszczepionych dwoma dawkami Pfizera i nikt nie miał nawet najmniejszego zaczerwienienia.

0

@horang ja swoje nauczanie zakończyłem. Jeśli Ty też to znaczy że za wcześniej to zrobiłeś

0

@LUQIE to w takim razie pozostaje mi tylko współczuć tobie i twojej rodzinie.

0

@Ryjewski Chelsea, Liverpool czy Bayern - tam nie ma zdecydowanego lidera tylko zespół.

0

@horang pewnie, że mam. Nie jestem zaślepiony czy głupi, by uważać tak jak Ty.

0

@Ali094 a w jaki sposób Messi oszukał klub? Powinien nie grać nigdzie przez pół roku albo rok aż Laporta wpadnie na pomysł jak wyciągnąć klub z tego bagna? Jedyne pretensje to można mieć do Laporty w tym momencie (Bartka zostawiam to szkoda czasu), bo wychodzi na to, że jego jedynym pomysłem na zarobienie kasy była Superliga.

0

@LUQIE przede wszystkim to każdy powinien dobro swoje i swej rodziny przekładać nad dobro jakichś dzieciaków. Dorośniesz to zrozumiesz.

1

@NaFazieHitman piękna nie była, ale za to jaka bogata ;)

0

@VeB 1899 ja tylko mam nadzieję, że uda się zarejestrować nowych i może sprzedać tych najmniej potrzebnych gości. Kadrę mamy dość szeroką, sporo młodych a nawet bardzo młodych zawodników. Trzeba dać im ten sezon na jakiekolwiek zgranie się i zobaczenie, gdzie tak na prawdę będziemy potrzebować wzmocnień, bo Bartek jak wiemy ściągał "grube ryby" tylko do ofensywy, patrząc tylko na nazwisko a nie sposób gry danego zawodnika.
Podsumowując: teraz trzeba usiąść na spokojnie i pomyśleć co zmienić by być lepszymi w przyszłym sezonie.

0

@horang skoro PSG jest "szitowe" to jakim klubem jest nasza Barcelona?

1

@Majo_03 no a to nie wiesz, że Messi powinien teraz kończyć karierę i przez następny rok zamknięty w pokoju płakac w poduszkę? Nie ładnie

6

@Rewolucja123 po prostu jesteś słaby i tyle.

0

@Ryjewski @arasz1819 a ja osobiście myślę, że tą najważniejszą postacią w Barcy będzie Griezmann. Zeszły sezon niby nie za dobry wg tutejszej opinii, ale jednak 20 bramek + 13 asyst (wg transfermarkt) zrobił co na pewno złym wynikiem nie jest patrząc na fakt, że jego ulubioną pozycje na boisku zajmował najlepszy gracz na świecie. Na Cou raczej nie liczę choć jest to zawodnik, który może zaskoczyć bo umiejętności ma niemałe. Wierzyłem też, że Dembele wskoczy na wysoki poziom, ale kontuzje skutecznie mu to uniemożliwiają.
Co do młodych chłopaków to tutaj zawsze wole podchodzić na spokojnie. Pedri miał świetne wejście do zespołu, ale później już było trochę gorzej. Z Ansu podobnie, nastrzelał trochę goli na początku, ale już te kilka meczy przed kontuzją już słabsze w jego wykonaniu. Młodzi mają to do siebie, że mają bardzo częste wahania formy przez co ciężko ich stawiać w roli liderów zespołu.

0

@Ali094 jak wielkim ignorantem trzeba być, by nie zauważyć że PSG ma aktualnie najsilniejszą kadrę na świecie i największe szansę na wygranie LM?

1

@arasz1819 odpowiedź jest bardzo prosta. Gdy Barca dominowała w Europie to mówiło się nie tylko o Leo, ale też o Xavim, Inieście, Suarezie, Neymarze, Busim itp. Każdy z nich ciągnął Barce do zwycięstwa. W ostatnich latach gra opiera się głównie na Leo do którego trafiało 90% piłek. Wcześniej była drużyna, później Leo i przyjaciele.

1

@Sysia11 Depay jest medialny? Podejrzewam, że dla ludzi którzy na co dzień nie śledząc piłki nożnej to jest on anonimowy. Już Antek jest o wiele bardziej rozpoznawalną osobą od Depaya.

0

@AxelF to już oczywiście inna kwestia kto na tym zyskał, a kto nie. Ja tylko zwróciłem uwagę na to, że PSG akurat teraz nic "nielegalnego" nie zrobiło.

4

@AmigoBlancos a gdzie zakładka:
>Fani Realu bo ich strona to kupa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?