Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcelonaLM wg mojej narzeczonej to najlepszy sok do piwa
0
@michaleu czy ja wiem. Szwedzi grają dalej a jednak dla mnie byliśmy od nich lepsi.
2
@LeoMessiah nie graj tyle na kompie i problem zniknie :)
0
@Ghotti 1 rok to 52 tygodnie tak na przyszłość :)
0
@Encore to i tak będzie jeszcze trzeba zwolnić ze 120mln.
@kewin a zapytaj tam informatora ile trzeba by było zwolnić, gdyby Messi tej umowy nie podpisał.
0
@dv7wisnia no cóż, ja np nie wiedziałem o tym, bo zwyczajnie w świecie mam też inne rzeczy na głowie poza siedzeniem na LR
0
@adambądkowski93 ciekawe jaką wizję mają właściciele Totków skoro większość trenerów rezygnuje.
1
@zadafcb a co to za wariacik na pierwszym filmie od 1:44? :D
0
@AlexDark00 świadczy to tylko o tym że bramka bramce nierowna pod względem trudności jej zdobycia, ale już samo zdobycie bramki zawsze jest tak samo punktowane.
0
@Qlewer "Wyjscie z grupy przy awansie 3/4 drużyn to jednak wstyd dla Polski" z naszej grupy wyszły 2, a nie 3 drużyny więc napisałeś nieprawdę. Wyjście z 3ciego miejsca było uwarunkowane wynikami pozostałych drużyn z innych grup także zajmując 3cie miejsce nie miałeś pewności, że wyjdziesz z grupy. Ty serio jesteś tępy skoro nie rozumiesz o czym piszę.
0
@SaulGoodman o, dzięki. W sumie zapomniałem o tym, dawno to było.
0
@damianex10 z całym szacunkiem do Pana Andrzeja Strejlaua, ale powinien już sobie darować to komentowanie.
0
@A_Gomesinho_21 z drugiej strony wystarczy sprawdzić jak padły chociażby bramki ze Słowacją. Bereś ograny na pozycji PO niczym dziecko oraz rzut rożny. Także to raczej nie wina ustawienia. Z Hiszpanami ugraliśmy remis więc wynik ponad stan. Ze Szwecją pierwsza bramka to zamieszanie na środku, gdzie przy ustawieniu z trójką ŚO powinno być ciężej strzelić z takiej sytuacji niż jakbyśmy mieli grać na 2 ŚO.
Niestety, ale my nie mamy topowych zawodnik i żadna taktyka tego nie zmieni i nie zmieni też tego trener, który odbył z kadrą może z 10 jednostek treningowych.
Na 10 wrzutek w pole karne 9 to były lobiki w ręce bramkarza albo przeciągnięte wrzutki "do nikogo". Najlepsze piłki posyłał... Lewy, gdy schodził na bok co dobrze o innych nie świadczy.
No i to co raziło mnie w oczy najbardziej, a mianowicie brak chemii między zawodnikami przez co akcję wyglądały jak wyglądały i o to można mieć jakieś małe pretensje do trenera, który jak wspominałem, miał mało czasu na przygotowanie drużyny.
0
@SaulGoodman Nazario też miał sezon, gdzie strzelił o ile dobrze pamiętam 49 goli w 51 meczach w barwach Barcy. A co do CR7 to z tego co widzę to chodziło Ci o jego dorobek strzelecki, gdy już grał bardziej w środku ataku niż na skrzydle, czyli ostatnie 4 sezony. A wtedy miał:
1x +40 goli
2x +30 goli
1x +20 goli
A tak z ciekawości to w którym sezonie strzelił +60 goli, bo nie kojarzę szczerze mówiąc.
1
@Qlewer jakbyś był bystrzejszy to byś zauważył, że mój komentarz miał na celu tylko i wyłącznie poprawienie twojego błędu, nieprawdy którą napisałeś w komentarzu o tym, że wychodziły 3 z 4 drużyn. Także dalej podtrzymuję zdanie, że przydałoby ci się choć ciut pokory, bo bystrością nie grzeszysz.
1
@Qlewer i co sprawdziłeś czy nie wiesz jak to zrobić? Wypadałoby przynajmniej przeprosić i podziękować, że ktoś cie wyprowadził z błędu.
1
@SaulGoodman "I nikt z wyżej wymienionych piłkarzy, oprócz Lewandowskiego, nie miał takich liczb jak Ronaldo."
Może pasowałoby jednak sprawdzić liczby Ronaldo Nazario przed napisaniem tego. Kilka sezonów się znajdzie gdzie miał +30 goli, a byłoby i pewnie więcej tych sezonów, gdyby nie kontuzje.
0
@AlexDark00 no zależy. Wg mnie trudniej strzelić karnego niż z metra na pustą.
1
@Qlewer ograniczony to co najwyżej jesteś ty skoro nawet sprawdzić nie potrafisz, że z "polskiej" grupy wyszły 2 drużyny. Także trochę pokory, bo bystrością nie grzeszysz na to wychodzi.
0
@Qlewer a to nie wiedziałem, że z KAŻDEJ grupy wychodziły po 3 drużyny.
0
@Rust_Cohle akurat to, że Szwecja miała już awans to nic nie znaczy. W dalszym ciągu liczyło się dla nich jak najwyższe miejsce w grupie.
Z resztą się zgodzę.
0
@Qlewer tak dla sprostowania to dalej uzyskiwało awans 2/3 drużyn, a nie 3/4.
0
@GregOp wydaje mi się że raczej o specjalistów chodzi. Łatwiej przetransportować Dembele do Finlandii niż cały sztab medyczny ze sprzętem do innego kraju
10
@Pawel1985 zacznij czytać uważnie, bo nie wiem gdzie wyczytałeś że to jest na opłacenie kosztów leczenia.
Nikt tez nie piszę, że za te pieniądze kupimy Haalanda, ale środki te powinny pokryć większość pensji Dembele więc płakać raczej nikt nie będzie.
0
@JarekS czemu od razu kogoś wyzywasz od "dzieci fify"?
Niech sobie piszą co chcą, nawet takie głupoty, że bardziej opłacalne jest trzymanie kogoś cały sezon na ławce niż pozbycie się go nawet za drobne, żeby tylko kwoty amortyzacji się zgadzały.
0
@szymonekk czy ja wiem czy nie testowaliśmy. Był Cucurella i Miranda z rezerw, do tego Digne czy Firpo. Inna sprawa, że wszyscy Ci zawodnicy mieli inną charakterystykę od Alba (tylko Cucu jako tako podobny do Alby) a mieli grać 1 do 1 jak Jordi.
1
@doc Thiago Alcantara
0
@JarekS ależ to jest proste!
Dembele pewnie chciał przedłużyć kontrakt, ale zapewne o jakieś 4-5 lat, a skoro zgodził się na znaczącą obniżkę pensji (choć to tylko Twoje domysły) to zapewne nie po to by ktoś go sprzedawał po sezonie skoro może przeczekać i zgarnąć dużo więcej dla siebie.
Sam jego agent pewnie przytuliłby kilka mln za "przekonanie" Dembele by wybrał dany klub.
Twój scenariusz jest mało realny. O wiele bardziej realne jest to, że Dembele może skończyć identycznie jak Bale. Barca będzie mu płacić mimo, że Francuz będzie na wypożyczeniu gdzieś indziej.
1
@tbas czyli jakbyś tak złamał nogę lub z innych przyczyn nie był zdolny do pracy przez dłuższy czas to oczywiście zrzekasz się wynagrodzenia od pracodawcy, a później od ZUSu?
6
@konrad1661 ale skoro nie chcesz chodzić do kościoła to po co Ci komunia, bierzmowanie itp? Nie chcesz to nie chodź, nikt cie do tego nie zmusza