Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@Dior raczej mało kto lubi osoby, które w swoim mniemaniu wszystko wiedzą najlepiej :)
0
@katalonczyk987 jeśli mam być szczery to ja osobiście myślałem, że Koeman będzie wystawiał Antka na pozycji Pedriego, bo Griez ma wiele atutów to gry na tej pozycji. Potrafi podać, przytrzymać piłkę, powalczyć, odebrać, strzelić z dystansu. Na pewno lepiej by wypadał w środku pola niż na skrzydle.
0
@tomek8756 oj podejrzewam, że tu większość nie kojarzy, że jest taki zespół ;)
1
@katalonczyk987 ale co Ty chcesz od tego Griezmanna? 51 meczów, 20 bramek i 12 asyst to nie są jakieś złe statystyki. Dodatkowo sporo daje w defensywie, cały czas jest w ruchu i zapewne bardzo dobrze wypełnia swoje zadania na boisku. Do tego widać, że złapał jakieś porozumienie z Leo na boisku.
Udział przy bramce średnio co 121 min to może wynik nie rewelacyjny, ale jednak dobry. Dla porównania Suarez w Atleti 38 meczów, 21 bramek i 3 asysty co daje udział przy bramce średnio co 124 min.
Edit: dane z transfermarkt jak coś.
6
@Abominacja tylko trzeba powiedzieć czemu zagrali tak mało.
Garcia - nie chciał przedłużyć kontraktu więc nie grał
Aguero - kontuzje
Puig - jest słaby
0
@Yosemite i dwóch z nich będzie w przyszłym sezonie w Barcy grać ;D żaden klub nie ma takiego komfortu :D
0
@sil123 przecież LR to ich całe życie, jakby tak strona padła na amen to nie wiedzieliby co ze sobą zrobić :D
0
@barpol11 jeśli Koeman będzie chciał miec lewonożnego ŚO to Garcia będzie walczył o skład z Pique i Araujo więc nie wiem czy tak bez problemu będzie w pierwszym składzie.
1
@DaPidejpi gdzieś czytałem że max co może osiągnąć to 1 dollar za sztukę.
0
@MesQueUnClub_87 ale znają tych od pisania artykułów to mam nadzieję, że przekażą info ;)
PS. Lepiej? :)
25
Pytanko do @ViscaBarca123 @Redakcja
Czy planujecie może jakiś artykuł na stronie odnośnie młodych chłopaków, którzy wygrali LaLiga Promises? Bardzo chętnie poczytałbym o chłopakach, nadziei Barcy na przyszłość. Podejrzewam, że nie tylko ja byłbym zainteresowany.
0
@geass nie ma i dlatego przez tyle sezonów nie wygrał LM. A co do Enrique to jakie może mieć dokonania jakieś skoro jest selekcjonerem?
1
@geass równie dobrze można powiedzieć że nie ma Iniesty i Xaviego
0
@monsterrize de Ligt to nie jest TOP i na ten moment nie byłby żadnym wzmocnieniem. Typowy overrated zawodnik.
0
@Kamiloza91 chętnie widziałbym w jego miejsce Pau Torresa, ale ma kontrakt ważny jeszcze przez 3 sezony więc będzie ciężko go wyciągnąć, dlatego jeszcze dałbym szansę Francuzowi.
37
to ponowna wymiana Pjanić - Arthur i Juve znowu dopłaca 12mln+5mln zmiennych.
1
@damiano16398 a mi się wydaję, że to bardziej chodzi o stabilizacje w klubie. Jeśli miałby przyjść nowy trener i do tego odszedłby najlepszy zawodnik to raczej szansa na wygranie czegokolwiek byłaby mniejsza niż z Messim i trenerem, który już zna zawodników.
0
Po czym wnioskujecie że Ibrahim Konate, który został potwierdzony przez The Reds to dobry transfer? Meczów RB Lipsk nie oglądam więc chciałbym się dowiedzieć czy to rzeczywiście taki dzik jak piszecie, bo 2 ostatnie sezony mało co grał wgl.
0
@FC1899Barca sprzedajmy Dembele i Trincao, narzekajmy że prawa strona nie istnieje
0
@Zoker ale ja pytam o czasy teraźniejsze. Może kiedyś można sobie było na to pozwolić, ale aktualnie piłka jest o wiele bardziej fizyczna niż 5-10 lat temu.
0
@Zoker a jest jakiś klub w TOPce, w którym środkowy pomocnik nie biega?
0
@neeed ciekaw jestem co by mówił Laporta jakby "jego" trener nie wygrał nic w swoim pierwszym sezonie.
1
@AlwaysBlaugrana trochę nie rozumiem tego pisania, że Koeman taktycznie przegrał wszystkie ważne mecze. O ile zgodzę się, że z Realem w obu meczach zagraliśmy źle i można winić o tą złą taktykę czy ustawienie, tak w obu meczach z Atleti byliśmy na 0, bo pierwszy mecz to babole Pique i MAtSa. Pierwszy mecz z PSG to wyraźna przegrana, ale też dużą winę ponosi tutaj bierność całej defensywy. Rewanż to już wyraźna przewaga Barcy i gdyby tak Leo udało się wykorzystać karnego na 2-0 to kto wie co by było. Później przychodzi Sevilla i tutaj już wyraźne zwycięstwo taktyczne Koemana nad Lopkiem. Także z tym, że każdy nas ograł taktycznie to tak nie do końca prawda.
2
@Janiama czyli dlatego Laporta nie zgodził się w styczniu na transfer Garcii tłumacząc że trzeba wydać kilka mln, by teraz dać mu więcej za podpis? Logiczne
2
@Rust_Cohle Real Sociedad oczywiście :)
3
@Homeopata8989 skoro mówisz o wszystkich plotka to dodaj do tego Barcelone.
1
@Hasszz jest fatalny ponieważ?
0
@Janiama czyli jako kibic wolałbyś żeby klub zarabiał zamiast wygrywać. Ciekawe podejście :)
1
@SteuerFreiMoney ja wiem, że to tylko dzieciaki, ale określenie tego jako "Tiki-Taka" to obraza dla Barcy Pepa.
0
czyli skoro Trincao nie zagra na tym turnieju, bo miał kontakt z osobą zarażoną to czy Hiszpanie nie powinni powołać nowej kadry na ten turniej, bo zakładam że pewnie większość miała styczność z osobą zarażoną.