Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO świat i większość ludzi na nim są tak zyebani, że bardziej oburzają się wyśmianiem kogoś niż grożeniem śmiercią.. dramat
0
@AmigoBlancos czyli Eder z Nacho jako podstawowa para stoperów, a co dalej w razie jakiejś kontuzji? Ten Vallejo taki słaby?
0
@AmigoBlancos dobra, a teraz powiedz mi kto tam będzie u Was kopał na obronie w przyszłym sezonie. Ramosa nie ma a podobno Varane odchodzi. Jakieś transfery się szykują?
Tak z ciekawości pytam.
2
@sokot skoro zawarli jakąś kwotę za którą Wilki mogą wykupić Trincao to ostatnie słowo należy do nich
0
@FCB24 Fati nie będzie grał póki Depay będzie zdrowy
2
@pt9 Hiszpanie wcześniej odprawia Włochów do domu. Przynajmniej mam taką nadzieję bo nie lubię tych panienek
2
@ACRAB95 ten Doku to dużo słabsza wersja Dembele, a jak wiemy Francuz się W Barcy nie sprawdził więc Belg tym bardziej nie da rady.
1
@Encore wybrałbym majstra dla Barcy, natomiast napisałeś o wygraniu mundialu przez Leo i jeśli mógłbym wybrać między LaLigą dla Barcy, a wygraniem mundialu przez Leo to wybrałbym to drugie. Za wszystko co Messi zrobił dla naszego klubu.
1
@szela1899 a to może jakąś używkę skoro nie chcesz tyle kasy płacić?
Coś tego typu np: https://allegro.pl/oferta/monitor-aoc-u2879vf-28-4k-60hz-1ms-freesync-10714096836
Wiadomo, że z używkami nigdy nie wiadomo, bo mogą działać bez zarzutu, a równie dobrze mogą też na następny dzień już nie nadawać się do niczego.
2
@Janas11224 nie no trzeba powiedzieć sobie szczerze, że Leo też znacząco obniżył loty. Może nie tak bardzo jak CR, ale gołym okiem widać, że jest sporo słabszy niż wcześniej. Co nie zmienia faktu, że to nadal top topów.
1
@SaulGoodman oj przecież było info, że selekcjonerem repki na IO jest Luis de la Fuente.
0
@Eto'o9 R10 na GK jednak dał był Dubravke. Zawalił dwie pierwsze bramki z Hiszpanią, w meczu który mógł dać im awans dalej, choć dobrze że odpadli, bo Ukraińcy są o wiele lepsi.
0
@Mr8lack tyle, że Pogba jako jedyny wykazywał chęci do gry.
0
@PlsNotAtletico a nawet w finale, bo po ewentualnej wygranej ze Szwecją/Ukrainą będzie czekał na nich ktoś z pary Czechy/Dania.
Co jednak z tego wyjdzie, nikt nie wie.
0
@kamilop tylko po co nam on skoro i tak grał nie będzie? Lepiej już dać szansę komuś "bez nazwiska" na ŚPD, nawet z rezerw. Transfer van de Beeka jest bez sensu.
0
@kamilop van de Beek wgl nie pasuje o Barcy. Z resztą jeśli miałby grać to na pozycji Periego lub de Jonga, a my szukamy kogoś za Busiego na ŚPD. Dużo bardziej wolałbym już Pogbe od niego.
6
@Encore tyle, że Mbappe żadnym liderem reprezentacji nie jest. Tam grę na siebie to biorą przede wszystkim Pogba i Griezmann. Pisząc o Mbappe, że jest liderem repki Francji to równie dobrze można tak napisać o Pedrim w Hiszpanii.
0
@Barca1992 jeżeli chodzi Ci o liczbę 38 268 tys to @kaamil1910 dobrze ją zapisał przecież :)
0
@Przemas8411 wydaje mi się, że cały ten transferowy cyrk na dobre ruszy dopiero po zakończeniu Euro i Copa.
0
Może najzwyczajniej w świecie Lapcio dogadał się z Leo, że da mu tyle ile będzie mógł, ale to dopiero będzie wiedział jak już wszystkie transfery in/out będą przeprowadzone.
0
@Kamilos84 Ymbappe najbardziej zawodzi na tym turnieju patrząc proporcjonalnie do tego co każdy po nim oczekuje.
0
@4drian0 on o wiele lepiej "zarządzał" drużyną jak stał w tym prostokącie dla trenerów. Przynajmniej tak było w 2016 roku :D
0
@Emhyr jeśli to dojdzie do skutku za taką kwotę to mamy na transfery już 3,75 mln ojro. Szaleństwo :D
0
@DonMatteo901 gdyby to był jakiś Braithinho z Portugalii to bez problemu Wolverhampton by go kupiło za 30 baniek :D
2
@BART97 oglądałem kilka meczów Interu w zeszłym sezonie i jest to gość, który po prostu nie potrafi dobrze podać na kilkanaście metrów. Dla mnie to typowy napastnik, na którym kończą się akcje. Wiele razy marnował bardzo dobrze zapowiadające się kontry, bo co z tego że potrafi wygrać walkę z obrońcą i nawet obrócić się z piłką na połowie, jak później wykonuje fatalne podanie do skrzydłowego i z kontry nici.
1
@Sulimo wtedy na Euro 2016 to oni w regulaminowym czasie gry to chyba tylko półfinał wygrali 2-0. 3 remisy w grupie, później chyba dogrywka, karne z Polską i dogrywka z Francuzami w finale. Przynajmniej tak mi się wydaje
0
@Comentateiro pewnie że jest. Niedeceniany tutaj Antułan :D
0
@CatalanDream sądząc tylko po statystykach to Belgia można powiedzieć że nie istniała
0
@Rewolucja123 @GeraltzKatalonii o, dzięki panowie. To dużo wyjaśnia :)
0
@Rewolucja123 i ten sędzia który widział tu faul :)