Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamilo0066 w jaki sposób by blokował? Przecież Griezmann gra najlepiej, gdy ma silnego napastnika przed sobą (Giroud czy Costa), a CR takim aktualnie jest.
0
@DonAndrzejos Ronaldo to z Griezmannem a nie za niego, daliby sobie razem rade.
0
@MesQueUnClub_87 gdyby CI ktoś powiedział, że w Barcy będzie grać trzech aktualnych Mistrzów Świata to byś się pewnie cieszył. A jakby powiedział, że w Barcy znowu będzie zaciąg Holenderski to byś pewnie przeklinał cały zarząd Barcy mając w głowie to co się działo w przeszłości, gdy Holendrzy "przejęli" Barce.
1
@szkutnik91 może po prostu Pep nie widział miejsca dla Leo w swoim składzie. Tak jak ktoś napisał, CR zagra na szpicy i będzie kończył większość piłek, a Leo takim lisem pola karnego nie jest i nie będzie. Gdyby Leo chciał grać w City tak jak w Barcy to prędzej czy później powstałby konflikt na linii Messi- KdB, bo to Belg jest liderem i dyrygentem tego zespołu, a taki Ronaldo piłki mu nie weźmie żeby rozgrywać tylko będzie grzecznie czekał w polu karnym żeby jak najczęściej mógł powiedzieć "Siiiiiiiiiiii".
2
@bolinho89 no akurat w zeszłym sezonie (i nie tylko) to obrońcy Barcy grali na poziomie ogórów. A wcześniejsze dwie edycje to aż 3 bramki przeciwko silnym drużyną (Real, Liverpool, United).
2
@Naker ja tam się jakoś nie obawiam Mbappe. Przychodzi do dużo silniejszej ligi i zobaczymy jak sobie poradzi. W Hiszpanii obrońcy są lepsi, drużyny bardziej zdyscyplinowane taktycznie a miejsca na boisku jest mało. W sumie to nie mogę się doczekać na to co pokaże Żółwik.
0
Podobno Romano napisał że Mbappe w Realu, PSG zaakceptowali ofertę. Prawdo to?
0
@dawidor9 to badanie ma tyle sensu co nic. Równie dobrze można zrobić badanie kogo wolałbyś zatrudnić: gościa, który 10lat jest w zawodzie czy tego co 5lat się o tym uczył ale doświadczenia nie ma. I każdy wybrałby tego pierwszego. Czy wtedy należy wysnuć wnioski, że nie warto się edukować tylko lepiej wysłać dzieci do pracy?
0
@barcelonaLM przecież mogli wstrzymać zakup Grealisha, ale jasno powiedzieli, że wolą jego niż Messiego.
0
@amanter nie ma to jak skreślać klubu po dwóch meczach xD
0
@escarabajo no to właśnie o to mi chodziło, dlatego napisałem, że z Neymarem zrobili wszystko zgodnie z przepisami i nie wiem czemu napisałeś, że dogadywali się z nim wcześniej jak teraz Real z Mbappe.
0
@escarabajo no, ale chodzi o to że Barca nie miała tu nic do powiedzenia, bo wpłacana była klauzula. Wtedy mogli rozmawiać bezpośrednio z zawodnikiem.
0
@escarabajo nie wiem jak sprawa wyglądała z Mbappe, ale z Neyem jest tak, że skoro zapłacili klauzule wykupu to mogli z nim rozmawiać kiedy tylko chcieli.
0
@Nieznajomy Może ta lista rezerwowa to jakiś wymóg jest? Kontuzji doznałoby z 5 zawodników to kogoś musiałby wziąć z tej listy.
1
@Kgorecki2500 albo będzie drugim Umtitim z tym kolanem.
0
@RR szczerze to nie miałbym nic przeciwko temu żeby Pique był właścicielem Barcy.
0
@clyde ja wchodzę często jak Real gra i wygrywa po pierwszej połowie a każdy tu wychwala ich pod niebiosa. A później dzieje się to co teraz i sprawdzam czy któryś wyszedł z nory :)
2
@Preteee Depay miał 2 setki na 2-1, de Jong w poprzeczkę, do tego wątpliwy faul Martina przy nieuznanym golu w pierwszej połowie. Fart jak cholera.
0
@Nowy1103 teraz piszesz o Kubo czy jak? :D
1
@Azrik ja wiem że to był dość dobry żart ale zorientowałem się jak już napisałem odpowiedź :D jako zadośćuczynienie dałem Ci herbika ;)
0
@clyde @NaFazieHitman a tak z ciekawości to jaka jest Wasza TOP 5?
2
@LuisSalvano Tylko, że takich koszulek jest od groma na aukcjach i w prywatnym posiadaniu, a taka chusteczka jest jedna jedyna na świecie i więcej nie będzie.
3
@Kidd po prostu zapytała Koemana co sądzi o tym, że nasz największy rywal może wzmocnić się kimś takim jak Mbappe. Jakoś nikt nie ma problemu z tym, żeby pytać innych trenerów drużyn z którymi ma Barca grać co sądzą o odejściu Leo.
1
@Azrik błąd w tłumaczeniu pewnie. Powinno być raczej "wraz z odejściem Messiego, straciliśmy wiele zdobytych goli".
13
@barca87f Laporta też mówił, że Leo na pewno zostanie. Pomyśl proszę i zastanów się jak mielibyśmy zarejestrować tego Haalanda z jego gigantyczną pensją, jak my jeszcze Aguero nie możemy zgłosić do LL.
1
@Pustelnik w żaden sposób nie bronię Bartka, bo mu się to nie należy, ale jednak proszę o trochę obiektywizmu. Araujo, Mingueza, Dest, Pedri - kilku młodych chłopaków jak widać weszło do pierwszej drużyny, a też swoje minuty łapał Moriba. Trzeba też pamiętać o tej dziwnej transakcji z Emersonem, który dopiero teraz do nas zawitał. Teraz kilku nowych, młodych chłopaków się przebija jak Gavi, Nico czy Balde. Może La Masia jest wykorzystywana z konieczności, jednak nie trudno zauważyć że zaczęło się tak dziać, gdy trenerem został Koeman i to jemu przypisywałbym zasługi wyciągania młodych z rezerw do pierwszej drużyny.
1
@Dojaar no cóż. Chciałeś błysnąć, a jednak rezultat jest zgoła odmienny od oczekiwanego i co najwyżej wyszedł teraz twój brak wiedzy i ignorancja.
11
@333tricampeones333 on ma dopiero 17 lat i wchodzi do seniorskiej piłki. Aktualny klub już zna i łatwiej będzie mu się rozwinąć przez ten sezon w Turcji niż w jakimkolwiek innym klubie
2
@Nowy1103 jeśli nic nie dostaną będzie to znaczyć tylko tyle, że ich kontrakt zostanie rozwiązany i wtedy na pewno znajdą się kluby, które dadzą fajny kontrakt i niezłą premię, by ich skusić.
1
@jurczak skoro większość tutaj nazywała Dembele głupkiem itp ze względu na to, że nie do końca spełniał założenia taktyczne to niestety ale Puig w tym elemencie jest jeszcze gorszy od Francuza. Także wg tych osób jest też głupszy od niego.
To jest główny powód tego, że Puć nie gra w podstawie, a wchodzi tylko wtedy gdy Barca goni wynik i żadnej taktyki wtedy już nie ma.