Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Volk jak pisałem o Pogbie kilka lat temu, że byłby idealny dla nas to tu zdecydowana większość go nie chciała, bo akurat słabo grał. Dobrze, że nagle się nauczył kopać prosto piłkę.
2
@kuz a co jeśli przegramy 1 bramką?
1
@gaq @RR a może po prostu jemu bardziej zależy na grze dla Barcy niż takim Moribom, Simonsom itp
0
@JarekS zgadzam się, też pisałem w perspektywie jakichś 2-3 lat, bo jeszcze zapewne tyle będziemy oglądać Roberto w Barcy. Tyle że mi osobiście o wiek nie chodzi, a o to ze my do ogrywania mamy już na ten moment Nico, Gaviego, Balde i pewnie ktoś tam jeszcze może się trafić. Także za dużo młodych w składzie mieć nie można bo któryś na tym na pewno ucierpi.
3
@jacob345 Kaka przychodził do Realu jako zdobywca Złotej Piłki. Reszta jest historia.
To tak apropo rzeczy nierealnych :)
0
@xoran przecież Puiga jest na poziomie prime Xaviego tylko że trenerzy się uwzięli
0
@barteq Alena ma 23 lata, dużo większe doświadczenie w LL, pensja niska i też powinien był zostać w Barcy?
0
@JarekS czyli wynika z tego że ten młodzian powinien wlecieć do Barcy za Roberto :)
0
@amanter a gdzie Gracias Barcelona?
9
@tbas no możliwe, że będzie siedział w środę na ławce i odpoczywał po wtorkowym meczu z Bayernem :)
0
@sonek wczoraj było info, że obniżył pensję o 35% w nowym kontrakcie.
2
@Ghotti @HarveySpecter nie ma na co narzekać szczerze mówiąc, choć podobno obrączka ma dziwne właściwości zmieniania charakteru ;)
także zamiast współczuć to proszę byście trzymali kciuki bym w tym dzisiejszym moim ostatnim tańcu za wcześnie nóg nie połamał :D
0
@Roobo ale ogólnie też powinna być na to jakaś lepsza nazwa niż "wolny elektron" :)
5
@HarveySpecter dzisiaj mam swój kawalerski.. reszta jest historią :)
0
@tbas tylko z Superligi dostajesz kase, , której nie musisz oddać. Z tym CVC to szkoda gadać bo to jakiś złodziejski twór ta umowa.
2
@macio_944 pewnie pójdzie do viaplay. Dobry pieniądz tam musi być skoro Wielki Bór tam dołączył.
1
@Pawelec7 ten gość w lewym górnym okienku rozwozi paczki w "moim" rejonie ;)
0
@messi564 mi z takimi przyjęciami piłki jakie wczoraj zaprezentował Lewy kojarzy się głównie Thierry Henry. A do grona piłkarzy z dobrym przyjęciem na pewno dodałbym też Marcelo z Realu.
0
@Garbatyy Ostatni tydzień.
Laporta: "Koeman ma moje pełne zaufanie. To najlepszy trener dla Barcy w tym momencie".
Koeman: "Chciałbym tu pracować przez wiele lat.:
Jakiś dziennikarz: "Laporta z Koemanem nie potrafią się dogadać."
2
@Cochise a dla mnie Robert wygrał ZP za 2020r.
0
@FC1899Barca to ten gość siedzi przy tym sławnym stole z Leo i CR, gdzie Antek próbuje się od lat dostać
0
@PawkoFCB jedni wierzą w Dembele, inni w Puiga.
2
@Danqoo ja sobie darowałem rozmowę z nim bo gość jest odklejony od rzeczywistości. Laporta musiałby być wielkim idiota by zarządzać klubowa kasa nie znając dokładnej sytuacji.
3
@MamerTponad100 pamiętam że jakiś czas temu było info z Barcy że takiego zapisu nie ma. Nie wiem czy później ktoś to jeszcze wyjaśniał czy nie
1
@MesQueUnClub96 Bayern ma wielki plus, że są jedynym klubem w Niemczech ze ścisłego TOPu, a Niemcy szkolą świetnych zawodników. Oni nie mają żadnej konkurencji na niemieckim rynku, a też młodzi niemieccy piłkarze wolą pewnie zostać w swoim kraju niż się włóczyć po innych krajach.
8
@MarioVeB! ad 1. Nie wiem jak sobie wyobrażasz przedłużanie kontraktów, ale chyba nikt chętnie nie godzi się na wysokie obniżki zarobków. Nie mówię już o tym, że Laporta musiał czekać na wyniki audytu, by sprawdzić jakimi funduszami faktycznie dysponuje.
ad. 2. Antek tu nie pasował i pewnie sam nie raz, jako zwykły hejter, pisałeś by go wywalić. Leo i tak nie dało się zarejestrować co winą Laporty nie jest.
ad. 3. Tutaj nie mam wiedzy więc się nie wypowiadam.
0
@amanter a skąd te dane masz?
1
@Szreko za Lewego nie zapłacili nic ;)
1
@Kgorecki2500 osobiście uważam, że to nie dolna granica wieku jest problemem.
30
@MarioVeB! w czym widzisz nieudolność zarządu?