0

@Volk jak pisałem o Pogbie kilka lat temu, że byłby idealny dla nas to tu zdecydowana większość go nie chciała, bo akurat słabo grał. Dobrze, że nagle się nauczył kopać prosto piłkę.

2

@kuz a co jeśli przegramy 1 bramką?

1

@gaq @RR a może po prostu jemu bardziej zależy na grze dla Barcy niż takim Moribom, Simonsom itp

0

@JarekS zgadzam się, też pisałem w perspektywie jakichś 2-3 lat, bo jeszcze zapewne tyle będziemy oglądać Roberto w Barcy. Tyle że mi osobiście o wiek nie chodzi, a o to ze my do ogrywania mamy już na ten moment Nico, Gaviego, Balde i pewnie ktoś tam jeszcze może się trafić. Także za dużo młodych w składzie mieć nie można bo któryś na tym na pewno ucierpi.

3

@jacob345 Kaka przychodził do Realu jako zdobywca Złotej Piłki. Reszta jest historia.
To tak apropo rzeczy nierealnych :)

0

@xoran przecież Puiga jest na poziomie prime Xaviego tylko że trenerzy się uwzięli

0

@barteq Alena ma 23 lata, dużo większe doświadczenie w LL, pensja niska i też powinien był zostać w Barcy?

0

@JarekS czyli wynika z tego że ten młodzian powinien wlecieć do Barcy za Roberto :)

0

@amanter a gdzie Gracias Barcelona?

9

@tbas no możliwe, że będzie siedział w środę na ławce i odpoczywał po wtorkowym meczu z Bayernem :)

0

@sonek wczoraj było info, że obniżył pensję o 35% w nowym kontrakcie.

2

@Ghotti @HarveySpecter nie ma na co narzekać szczerze mówiąc, choć podobno obrączka ma dziwne właściwości zmieniania charakteru ;)
także zamiast współczuć to proszę byście trzymali kciuki bym w tym dzisiejszym moim ostatnim tańcu za wcześnie nóg nie połamał :D

0

@Roobo ale ogólnie też powinna być na to jakaś lepsza nazwa niż "wolny elektron" :)

5

@HarveySpecter dzisiaj mam swój kawalerski.. reszta jest historią :)

0

@tbas tylko z Superligi dostajesz kase, , której nie musisz oddać. Z tym CVC to szkoda gadać bo to jakiś złodziejski twór ta umowa.

2

@macio_944 pewnie pójdzie do viaplay. Dobry pieniądz tam musi być skoro Wielki Bór tam dołączył.

1

@Pawelec7 ten gość w lewym górnym okienku rozwozi paczki w "moim" rejonie ;)

0

@messi564 mi z takimi przyjęciami piłki jakie wczoraj zaprezentował Lewy kojarzy się głównie Thierry Henry. A do grona piłkarzy z dobrym przyjęciem na pewno dodałbym też Marcelo z Realu.

0

@Garbatyy Ostatni tydzień.
Laporta: "Koeman ma moje pełne zaufanie. To najlepszy trener dla Barcy w tym momencie".
Koeman: "Chciałbym tu pracować przez wiele lat.:

Jakiś dziennikarz: "Laporta z Koemanem nie potrafią się dogadać."

2

@Cochise a dla mnie Robert wygrał ZP za 2020r.

0

@FC1899Barca to ten gość siedzi przy tym sławnym stole z Leo i CR, gdzie Antek próbuje się od lat dostać

0

@PawkoFCB jedni wierzą w Dembele, inni w Puiga.

2

@Danqoo ja sobie darowałem rozmowę z nim bo gość jest odklejony od rzeczywistości. Laporta musiałby być wielkim idiota by zarządzać klubowa kasa nie znając dokładnej sytuacji.

3

@MamerTponad100 pamiętam że jakiś czas temu było info z Barcy że takiego zapisu nie ma. Nie wiem czy później ktoś to jeszcze wyjaśniał czy nie

1

@MesQueUnClub96 Bayern ma wielki plus, że są jedynym klubem w Niemczech ze ścisłego TOPu, a Niemcy szkolą świetnych zawodników. Oni nie mają żadnej konkurencji na niemieckim rynku, a też młodzi niemieccy piłkarze wolą pewnie zostać w swoim kraju niż się włóczyć po innych krajach.

8

@MarioVeB! ad 1. Nie wiem jak sobie wyobrażasz przedłużanie kontraktów, ale chyba nikt chętnie nie godzi się na wysokie obniżki zarobków. Nie mówię już o tym, że Laporta musiał czekać na wyniki audytu, by sprawdzić jakimi funduszami faktycznie dysponuje.
ad. 2. Antek tu nie pasował i pewnie sam nie raz, jako zwykły hejter, pisałeś by go wywalić. Leo i tak nie dało się zarejestrować co winą Laporty nie jest.
ad. 3. Tutaj nie mam wiedzy więc się nie wypowiadam.

0

@amanter a skąd te dane masz?

1

@Szreko za Lewego nie zapłacili nic ;)

1

@Kgorecki2500 osobiście uważam, że to nie dolna granica wieku jest problemem.

30

@MarioVeB! w czym widzisz nieudolność zarządu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?