Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bolinho89 a kiedy tak powiedział?
0
@ZIBI88 a co szukasz powodu żeby się doczepić? Jakoś koło 80min była statystyka i mieli 1 czy 2 km przebiegnięte więcej od Granady.
2
@Pustelnik tyle, że ten Milan to miał średnią wieku gdzieś koło 30 lat, a nie 24.
1
@Magicc89PL a o jaką krytykę z konferencji Ci chodzi, bo chyba nie o odpowiedź, że ma takich zawodników jakich ma co było odpowiedzią na pytanie dziennikarki, która pytała czemu Pique grał w ataku?
0
@cinero1996 widzę że czytanie ze zrozumieniem się kłania :)
0
@Catalanian1991 ciężko mieć jakikolwiek pomysł na grę gdy przeciwnik gra antyfutbol.
0
@kakusus mógł wpuścić Messiego z Suarezem na atak
0
@Magicc89PL tak jak piszesz, na ten moment ciężko ustawić skład, bo po prostu nie mamy 4 z 5 najlepszych graczy z przodu (Luuk i Demir to dla mnie wybory nr 6 i 7).
Osobiście wolałbym grać cały czas w takim ustawieniu jakim mamy grać docelowo, bo od nowego roku prawdopodobnie będziemy mieć wszystkich tych zawodników dostępnych i nie za dobre będzie zmienianie wtedy ustawienia.
0
@Cochise akurat pamiętam jego grę jako lewy ŚP na mundialu w 2018r i pokazał się tam z bardzo dobrej strony. W grupie był chyba najlepszym zawodnikiem Brazylii na mundialu.
0
@Gaz sezon 17/18 - Puig skończył już 18 lat a i tak dalej grał w juniorach. W Barcy B zanotował oszałamiające 61 minut, mimo że Barca B grała bardzo słabo i spadła wtedy do 3. ligi.
sezon 18/19 - aż 157minut w lidze i 35 min w PK z trzecio czy czwarto ligowcem. Trener stawiał na niego aż miło.
Sezon 19/20 - 507 minut jak na 20letni wielki talent to słaby wynik. A no tak, jeszcze 70min w PK w pierwszej rundzie.
Sezon 20/21 - łącznie rozegrał w pierwszej drużynie 581min, czyli jak na razie sezon gdzie był na boisku przez największą ilość minut. Tyle, że to już Koeman był w Barcy, więc nie ma co pisać.
Także może powiedz mi Ty, który trener na niego stawiał co?
A co do repki to jakoś Eric Garcia na Euro pojechał, a chyba za dużo w City nie grał co?
0
@ObiektywnyKibic121 jak już rzygasz tą odpowiedzialnością, to po jakiego co chwilę wspominać o niej z użytkownikiem nad tobą? :)
0
@varosso "Bardziej mnie martwi gdy w restauracji ceny idą w górę podczas gdy patrzę na ceny niektórych warzyw na giełdach i są one bez zmian." ceny warzyw, mięsa itp nie muszą iść w górę, by ceny w restauracjach poszły. Wystarczy, że koszty pracownika czy ceny paliw idą do góry i już to się odbija na każdej rzeczy. Już nawet pomijam fakt, że po takim zamknięciu w domach, człowiek teraz chętniej chce gdzieś wyjść więc restauratorzy korzystają, bo i tak ludzie przyjdą.
0
@Homeopata8989 a dlaczego Messi albo Lewy a nie właśnie Jorginho?
0
@Gaz to z tym Puigiem musi być coś nie tak, że żaden trener czy to w Barcy czy w repkach nie chce go wystawiać/powoływać. Ma konflikt ze wszystkimi?
@Cochise a co z Coutinho, bo nie ująłeś go w swym wywodzie? On jest na samym dole w hierarchii wg Ciebie?
1
@Bobo25 a jeśli biologiczni rodzice zginą w wypadku, a dzieci adoptują dziadkowie to zamiast babciu i dziadku ma mówić mamo i tato?
1
@Magicc89PL ustawienie jak z fify i pewnie tam zdaje egzamin. Osobiście nie wydaje mi się, by maksymalne zawężenie gry do środka, a co za tym idzie gra w dużym tłoku byłaby dobra.
A tak z ciekawości to czy kojarzysz czy jakakolwiek drużyna gra w takim ustawieniu?
5
@DawidekFCB nie zgodzę się że to mentalność zwycięscy. To przerośnięte ego i poczucie wyższości. To sport zespołowy i dla zwycięscy liczy się dobro zespołu, wygranie meczu, a nie indywidualne statystyki.
2
Lewandowski jest tak pazerny na gole, że jednak wolałby strzelić 3 bramki i przegrać 3-4 niż nie strzelić nic i wygrać 1-0. Wystarczy spojrzeć na jego zachowanie w polu karnym i reakcje po bramkach kolegów.
0
@amanter wcześniej to Busi vol 2.0
0
@Comentateiro
"A przecież piłka to gra zasad, a nie uniesień. Tu trzeba zaprogramować zespół." gdyby tak było to po boisku biegałyby 22 roboty i wyłanialibyśmy co najwyżej najlepszego programistę.
1
@patrykzmc2000 może mam pecha ale od czasu do czasu trafię na mecz Juve i w prawie każdym meczu który oglądałem dr Ligt popełniał duże błędy. Dlatego też nie do końca wierzę że on uzdrowi nasza obronę
4
W ataku na ten moment z dostępnych graczy jest Depay, L. de Jong i Demir. Wszyscy Ci zawodnicy przyszli przed sezonem z czego de Jong jako uzupełnienie składu, a Demir do Barcy B. W tym momencie żaden klub nie bałby się tego ataku, a co dopiero jeden z najlepszych na świecie.
0
@Qaz123 @robimen12345 mając pięciu obrońców Barcelona nie mogła sobie poradzić z Bayernem więc rozwiązaniem była gra czterema obrońcami. No tak, im mniej tym lepiej.. dla przeciwnika.
0
@AxelF to po co zatrudnieni są ci wszyscy ludzie skoro trener i tak działa sam ze wszystkim? To nie drużyna z A klasy.
0
@Qaz123 szybkie pytanie, szybka odpowiedź: kto tam miał zagrać zamiast Roberto?
0
@AxelF skoro Pedri grał tzn, że Koeman dostał info od sztabu medycznego, że z zawodnikiem jest wszystko w porządku. Sam zawodnik zapewne też na nic się nie skarżył co można wywnioskować z jego wypowiedzi, że chce grać jak najwięcej.
Czemu zatem Koeman miał go nie wystawiać? To sztab medyczny, a nie trener, są od monitorowania stanu fizycznego każdego zawodnika.
No, ale najlepiej zrzucić wszystko na trenera, bo tak najłatwiej.
1
@puyol_presidend5 Ja to bym chciał zobaczyć jak dzisiejsza Ra Lambla wyzywałaby tutaj Guardiole w 2008r. po przegranej z Wisłą Kraków w drugim meczu eliminacji do LM :)
0
@arkasath może te słabe zespoły nie musiały przed sezonem pozbyć się swoich najlepszych napastników, nie mają czterech napastników kontuzjowanych i nie musiały wystawiać do gry dwóch napastników, z których jeden trenuje w Barcy miesiąc, a drugi tydzień.
0
Nie wiem czy ktoś pisał, ale Haller już ma 4 bramki na koncie w tej edycji LM.
2
City czy PSG, wydające setki melonów co okienko, nie radzą sobie ze słabszymi zespołami, a tu większość oczekiwała pięknej gry z Bayernem Monachium od Barcelony, która musiała grać bez wielu bardzo dobrych zawodników.