Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
@martin86 można powiedzieć tylko tyle, że ten " 34letni były najlepszy piłkarz na świecie, któremu teraz nie chce się biegać" zarabia dla klubów więcej niż pozostałe sekcje sportowe klubu razem wzięte.
3
@korn234 tyle że Nelson jest 7 lat starszy od naszego Desta. Daj chłopakowi trochę czasu żeby się ograł
0
@ŁukaszNidzica całe 8 sekund wczesniej :D
3
Może coś pomyliłem, ale chyba na czele klasyfikacji strzelców jest Own Goal z trzema trafieniami.
0
Brawo Pogba, super piłka.
4
@Owen1994 na pozycję Silvy to my mamy Leo i Antka. Podobną rolę pełni też Depay. Skrzydłowego jak Dembele nie ma żadnego, bo z Ansu nie wiadomo co będzie a Trincao jak na razie gra bardzo słabo.
0
@Fenelon Pau Torres. Idealnie pasowałby do pary z Araujo. Brakuje nam bardzo dobrego lewonożnego stopera.
0
@pasquda dla mnie Hiszpania ma ten sam problem co Niemcy czyli brak topowego środkowego napastnika
0
@IronSanHybrid no liczyłem na coś więcej. Choć nawet nie wiem jak zagrali bo się dzieckiem musiałem zająć, może to i dobrze że nie oglądałem :)
0
@dariooo czyli lepiej mu płacić za siedzenie na ławce. Ciekawe.
3
@DonMatteo901 Cou to jednak bardzo dobry zawodnik i w Anglii ma wyrobioną markę więc te 20mln to nie jest jakaś rewelacja. Z drugiej strony przez kontuzje to wielka niewiadoma. Moim zdaniem najsprawiedliwsze byłoby jakieś 20mln opłaty stałej + np 20-30 mln zmiennych uzależnionych od liczby rozegranych meczów, bramek, asyst czy innych osiągnięć albo coś w stylu 10mln za rozegranie min 20 meczów w sezonie i awans Lisów do LM. Wtedy Lisy płacą więcej tylko jeśli Cou pomoże im coś ugrać.
0
@VirtuoZ ja tam wierzę w naszym i obstawiam jakieś 3-0/3-1.
1
@koziar @escarabajo ja też jakoś mocno im nie kibicuję. Kiedyś może bardziej, gdy o sile repki stanowili przede wszystkim zawodnicy Barcelony. Teraz mam tylko nadzieję, że zobaczę Pedriego czy Garcie w akcji.
7
Dobry dzień się zapowiada dzisiaj, jeśli chodzi o piłkarskie emocje polskich kibiców Barcy.
18:00 Polska - Słowacja (TVP 1, TVP Sport)
21:00 Hiszpania - Szwecja (TVP 1)
23:00 Argentyna - Chile (TVP Sport)
1
@JarekS ale to jest pocisk i zapewne to chciał przekazać w pośredni sposób pisząc te słowa :)
2
@Ojciec5tkidzieci skąd Ty te statystyki wziąłeś xD
4
Nawet nieźle pisze po polsku ten gość :)
0
@Firestone który Dembele? xD
0
@Nazio87 to ja biorę pizzę i wódkę z anyżu ;)
0
@IronSanHybrid przed Euro 2016 przegraliśmy z beznadziejna Holandia i zremisowaliśmy z Litwą. Odpadliśmy w ćwierćfinale po karnych z późniejszym triumfatorem rozgrywek
0
@mekston z Twojego wpisu wynika jakby to Hiszpan prowadził :)
0
@jasiuZ to wtedy łatwiej byłoby tych niektórych stąd wywalić
3
@VenoM Zagumnym to on nie jest i nigdy nie był. Paweł to był TOP
1
@IronSanHybrid kolego ale nie pisz mi co było 3 lata temu. Z resztą ja miałem zupełnie inne poglądy na temat MŚ niż to co opisałeś i niestety skończyło się nawet gorzej niż się spodziewałem.
No cóż, poczekajmy chociaż do poniedziałku i zobaczymy czy masz rację.
0
@IronSanHybrid zobaczymy po tych trzech meczach jakie masz pojęcie o piłce w takim razie :)
0
@Darkfin w siatkówce jeden zawodnik może wygrać mecz a my gramy bez Leona i Kurka.
0
@IronSanHybrid a to my coś zagraliśmy już na tym Euro czy wniskujesz po jakichś dwóch sparingach?
1
@IronSanHybrid świetny z Ciebie kibic. Oby więcej takich :)
0
@Gwyn jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie
0
@Criss18Barca co mają świetnego? :)