17

@martin86 można powiedzieć tylko tyle, że ten " 34letni były najlepszy piłkarz na świecie, któremu teraz nie chce się biegać" zarabia dla klubów więcej niż pozostałe sekcje sportowe klubu razem wzięte.

3

@korn234 tyle że Nelson jest 7 lat starszy od naszego Desta. Daj chłopakowi trochę czasu żeby się ograł

0

@ŁukaszNidzica całe 8 sekund wczesniej :D

3

Może coś pomyliłem, ale chyba na czele klasyfikacji strzelców jest Own Goal z trzema trafieniami.

0

Brawo Pogba, super piłka.

4

@Owen1994 na pozycję Silvy to my mamy Leo i Antka. Podobną rolę pełni też Depay. Skrzydłowego jak Dembele nie ma żadnego, bo z Ansu nie wiadomo co będzie a Trincao jak na razie gra bardzo słabo.

0

@Fenelon Pau Torres. Idealnie pasowałby do pary z Araujo. Brakuje nam bardzo dobrego lewonożnego stopera.

0

@pasquda dla mnie Hiszpania ma ten sam problem co Niemcy czyli brak topowego środkowego napastnika

0

@IronSanHybrid no liczyłem na coś więcej. Choć nawet nie wiem jak zagrali bo się dzieckiem musiałem zająć, może to i dobrze że nie oglądałem :)

0

@dariooo czyli lepiej mu płacić za siedzenie na ławce. Ciekawe.

3

@DonMatteo901 Cou to jednak bardzo dobry zawodnik i w Anglii ma wyrobioną markę więc te 20mln to nie jest jakaś rewelacja. Z drugiej strony przez kontuzje to wielka niewiadoma. Moim zdaniem najsprawiedliwsze byłoby jakieś 20mln opłaty stałej + np 20-30 mln zmiennych uzależnionych od liczby rozegranych meczów, bramek, asyst czy innych osiągnięć albo coś w stylu 10mln za rozegranie min 20 meczów w sezonie i awans Lisów do LM. Wtedy Lisy płacą więcej tylko jeśli Cou pomoże im coś ugrać.

0

@VirtuoZ ja tam wierzę w naszym i obstawiam jakieś 3-0/3-1.

1

@koziar @escarabajo ja też jakoś mocno im nie kibicuję. Kiedyś może bardziej, gdy o sile repki stanowili przede wszystkim zawodnicy Barcelony. Teraz mam tylko nadzieję, że zobaczę Pedriego czy Garcie w akcji.

7

Dobry dzień się zapowiada dzisiaj, jeśli chodzi o piłkarskie emocje polskich kibiców Barcy.
18:00 Polska - Słowacja (TVP 1, TVP Sport)
21:00 Hiszpania - Szwecja (TVP 1)
23:00 Argentyna - Chile (TVP Sport)

1

@JarekS ale to jest pocisk i zapewne to chciał przekazać w pośredni sposób pisząc te słowa :)

2

@Ojciec5tkidzieci skąd Ty te statystyki wziąłeś xD

4

Nawet nieźle pisze po polsku ten gość :)

0

@Firestone który Dembele? xD

0

@Nazio87 to ja biorę pizzę i wódkę z anyżu ;)

0

@IronSanHybrid przed Euro 2016 przegraliśmy z beznadziejna Holandia i zremisowaliśmy z Litwą. Odpadliśmy w ćwierćfinale po karnych z późniejszym triumfatorem rozgrywek

0

@mekston z Twojego wpisu wynika jakby to Hiszpan prowadził :)

0

@jasiuZ to wtedy łatwiej byłoby tych niektórych stąd wywalić

3

@VenoM Zagumnym to on nie jest i nigdy nie był. Paweł to był TOP

1

@IronSanHybrid kolego ale nie pisz mi co było 3 lata temu. Z resztą ja miałem zupełnie inne poglądy na temat MŚ niż to co opisałeś i niestety skończyło się nawet gorzej niż się spodziewałem.
No cóż, poczekajmy chociaż do poniedziałku i zobaczymy czy masz rację.

0

@IronSanHybrid zobaczymy po tych trzech meczach jakie masz pojęcie o piłce w takim razie :)

0

@Darkfin w siatkówce jeden zawodnik może wygrać mecz a my gramy bez Leona i Kurka.

0

@IronSanHybrid a to my coś zagraliśmy już na tym Euro czy wniskujesz po jakichś dwóch sparingach?

1

@IronSanHybrid świetny z Ciebie kibic. Oby więcej takich :)

0

@Gwyn jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie

0

@Criss18Barca co mają świetnego? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?