0

@Mow_mi_Douglas równie dobrze sam może nie wiedzieć kogo tak na prawdę chce lub na kogo może sobie pozwolić. Zawodników bez kontraktów jakichś ciekawszych już nie ma na rynku (no chyba, że Ramos), a żeby kogoś ciekawszego sprowadzić to trzeba najpierw posprzedawać.

0

@Elosek gdzieś widziałem informację, że dostał w mięsień. Dyskomfort nie zniknął po chwili więc poprosił o zmianę.

0

A tak wgl to co z Dembele? On z Węgrami doznał tej kontuzji czy to jakieś stłuczenie tylko było?

10

@adukla ludzie, przecież piłka nożna to sport kontaktowy. Po takim odepchnięciu to się może co najwyżej mój 15-miesięczny syn przewrócić, a nie chłop co ma z 190cm wzrostu i trenuje większość życia.

0

@KmN i z tego co kojarzę to został mu tylko rok kontraktu

1

@MarioVeB! Z czego obaj są lepsi na tej pozycji od niego

8

Za chwilę zleca się "specjaliści" co w piłce osiągnęli dużo więcej niż Didier i powiedzą że nie ma racji :)

1

@Homeopata8989 ale jak Hiszpanie oddadzą z 25 strzałów z czego 15 będzie niecelnych to Szczęsny nie dość, że zacznie z piątki to jak zagra na krótko to ta piłka od razu do niego wróci żeby wyjazd zrobił. Także Wojtek pod względem kontaktów z piłką może być w czołówce.

0

@Virusk3 tam ludzie czytają newsy i piszą pod nimi komentarz. Tutaj spora część czyta artykuł albo tylko nagłówek a komentarz piszę na LR.

2

@Coutinho007 a ja Ci za to powiem, że to głównie dzięki niemu i Dembele zdobyliśmy PK w zeszłym sezonie.
Każdy medal ma dwie strony, tak samo można powiedzieć o Leo, że najwięcej traci, rzadko uczestniczy w prze obronnej i oddaje pewnie podobną ilość strzałów co reszta drużyny razem wzięta.
Skoro nie pasuje to Depay pewnie zajmie jego miejsce bez problemu.

1

@LionelM95 jeśli miałbym strzelać dlaczego tak jest to powiedziałbym, że chodzi o dystans jaki muszą pokonać reprezentacje między meczami, a co za tym idzie chodzi o czas wypoczynku. Ale wnioskuje to tylko po tym, że graliśmy pierwszy mecz w Rosji a teraz drugi mecz będziemy grać na drugim końcu kontynentu.

0

@jeyx77x większość by pewnie zyskała na takiej grze, ale niewątpliwie straciłby na tym Messi. Leo chyba już by nie nadążył za szybkimi akcjami.

25

@Coutinho007 20 bramek i 12 asyst - dla mnie to nie są staty kogoś kto ewidentnie nie pasuje do klubu.

1

@kaamil1910 no cóż. Gdyby zostawił CRa u siebie to jestem wręcz pewny, że zdobyliby ostatniego majstra. Co do Ramosa to bez niego ta obrona aż taka dobra nie jest w moim odczuciu. Varane czy Militao nie są tak dobrzy jak Hiszpan.
Także dla antyfanów Realu dobrze robi.

1

@marcin000019 a wnioskujesz to po doniesieniach jakiegoś madryckiego szmatławca? Ja na ten moment wierzę tylko w oficjalki i ewentualnie doniesienia Romano jesli chodzi o zawodników Barcy. Polecam

0

@amanter akurat jeśli sprawdzisz ceny akcji to od momentu usunięcia butelek z kadru przez CRa stale maleją.

0

@Jakchcesz no właśnie, nie oglądałeś ale że zaczeli mówić to oglądnąłeś. I jak mówisz pewnie zrobiło tak bardzo dużo osób. Podejrzewam też, że wielu zamiłowanych w CR7 fanów pójdzie za jego radą i zamiast kupować Cole będą kupować wodę czy coś innego. Po to te firmy biorą do swoich reklam i płacą grube mln tym sławnym by mieć z tego profit. Leo reklamuje Laysy to znaczna część osób, szczególnie fanów piłki czy Leo, kupi Laysy zamiast innych chipsów. Co więcej powiedz szczerze czy po oglądnięciu tej "reklamy" masz zwiększoną chęć na zakup Coca-Coli, taką samą czy mniejszą? Podejrzewam, że jednak większość osób ten gest zniechęcił do zakupu napoju, a to nie o to chodzi w reklamie.
Co do komentarza komentarza @SaulGoodman to trochę sprzeczność widzę w jego wypowiedzi. Niby piszę, że jedna osoba nie ma wpływu na cenę akcji po czym na końcu podaje przykład Redów, których akcję wędrują w szybkim tempie w górę po każdej pochlebnej wypowiedzi na ich temat przez Elona Muska.

3

@AduŚ07 Ty powiesz, że musi, a inni powiedzą, że nie musi i dadzą przykład Iniesty, który w 487 meczach zanotował 47 goli i 94 asysty. Na pewno powinien częściej próbować uderzać o czym piszesz, ale też nic na siłę. Na treningach strzelają z dystansu, ale też nie mają nikogo przed sobą oprócz bramkarza. W meczu biega tam jeszcze w pobliżu kilku zawodników i samo znalezienie luki między nimi, którędy mogłaby poszybować piłka do siatki jest bardzo ciężkie. Pedri jest jeszcze bardzo młody, a to był jego pierwszy sezon na najwyższym poziomie więc trochę cierpliwości, a z biegiem czasu stanie się pomocnikiem jeszcze bardziej kompletnym.

0

@Fizzy Womack "łoniaki z twarzy" skoro masz takie to chyba Ty powinieneś coś z tym zrobić.

0

@Jakchcesz jak już coś to antyreklame. Akcje Coca Coli straciły na wartości 4 mld dolarów po tym co zrobił Ronaldo.

1

@DaPidejpi Ramos w Barcy!!!

0

@Explode a mi się wydaję, że najbardziej ucierpi na tym Ansu, o ile oczywiście będzie w dobrej dyspozycji. Po kontuzji to on może nie wejść na topowy poziom.

1

@JarekS Depay a Aguero to dwaj zupełnie inni zawodnicy. Depay nie jest typową 9 i nawet w repce za Koemana taką nie był. Niby na papierze był ŚN a tak na prawdę bardzo mało czasu spędzał w polu karnym rywala.
Ja się aż tak bardzo nie napalam na ten transfer, bo Depay może wnieść tyle co Coutinho.

0

@ProMILs przecież one nie są białe tylko jasno fioletowe (nie wiem jak nazywa się ten kolor, fiołkowy?).

2

@ProMILs a gdzie tutaj jest jakaś biel?

0

@Messibestplayerintheworld van de Beek to nie piłkarz dla Barcelony. I w dodatku jest co najwyżej średni.

3

@Matelel myślę, że ani Torres ani City nie byliby skłonni do tego.

0

@Ghotti te koszulki to aż tak źle nie wyglądają w porównaniu do tych dwukolorowych spodenek jak dla klauna. Ja wiem, że w ostatnich latach często się błaźniliśmy, ale żeby aż tak dosadnie to przedstawiać..

0

@MatiFCB2000 a po co Depay ma się użerać z tłumami dziennikarzy tuż przed meczem, w którym mogą sobie zapewnić awans z grupy? Proste, że powinien skupić się na meczu, a nie na pytaniach pismaków.

2

@masq czyli Depay nie wie czy będzie grał w Barcy dopóki Barcelona tego nie ogłosi oficjalnie? A to nie wiedziałem xD
A tak serio to Holendrzy chcą sobie zapewnić awans zanim wokół Depaya będą zbierać się hordy dziennikarzy co może niekoniecznie dobrze wpłynąć na jego koncentracje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?