Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghotti no na razie ciężko wyrokować jak to się potoczy. Ja i tak dopiero jestem na początku drogi zwanej budowa własnego domu i załatwiam formalności więc najwcześniej mógłbym ruszyć pewnie koło października. Natomiast jeśli miałbym już wszelkie pozwolenia to pewnie i tak bym się wstrzymał przynajmniej do początku roku, bo na ten moment na rynku jest taki krach z materiałem, że dostawcy dyktują sobie ceny jakie chcą i sami też nie wiedzą co ich czeka jutro.
Podam Ci jeden przykład z firmy gdzie pracuje. Formatka z płyty MDF, wymiar ok 1x0,4m - początkiem roku wychodziły ok 2,6zł/szt, a ostatnio była oferta na 4,5zł/szt po czym na nastepny dzień telefon od dostawcy, że oferta nieaktualna i teraz to 5,6zł/ szt.
0
@Ghotti akurat aktualnie jest najgorszy czas na budowanie czegokolwiek. Na rynku nie ma praktycznie niczego. Aluminium, stal, drewno, plastik są bardzo ciężko dostępne przez co ceny wywindowały w górę nawet o kilkadziesiąt % w porównaniu do roku poprzedniego.
Osobiście będę czekał jak to się będzie miało końcem roku lub początkiem następnego, bo teraz jest bardzo zły czas na budowę.
0
@Yosemite Dias to aktualnie TOP, ale Pepe czy Fonte to co najwyżej solidni gracze, choć jednemu odcina często myślenie a drugi jest za wolny do dzisiejszej piłki. Cancelo też można zaliczyć jako jednego z lepszych PO. Guerreiro raczej do czołówki LO bym nie zaliczył.
Dla mnie pomoc o wiele lepsza od obrony.
3
@AV0CAD0 jeszcze Semedo mogliby sprowadzić z powrotem i prawą stronę mamy zamkniętą
0
@BART97 bo z tym realizmem to chodzi o to żeby wziąć Depaya a nie Mbappe/Neymara czy Haalanda z Niemiec :D
0
@Yosemite trochę jak Argentyna, im bliżej własnej bramki tym gorzej.
3
Czy ktoś tu jeszcze pamięta czasy jak na Gerarda mówiono Piquenbauer? To były czasy.
Niestety latka lecą i teraz Gerard Pique Bernabeu już tym Piquenbauerem nie jest.
2
@Kgorecki2500 jak na złodziei to bardzo niewiele "zarabiają"
1
@messi564 w takim razie Kloppa nie powinno być na tej liście, bo za co?
0
@Bogan oby wrócił, bo w tym sezonie MAtS prezentował sie bardzo słabo w porównaniu do tego co dawał we wcześniejszych sezonach.
0
@ElTomas nawet poprawnie nie umiesz napisać nazwiska..
0
@ElTomas w jego wieku to mamy Araujo, Mingueze i Garcie prawdopodobnie. Lenglet w tym roku 26 lat więc jak na ŚO to jeszcze sporo lat gry przed nim.
0
@4Fabregas4 akurat ja fanem Puiga nie jestem więc to do mnie nie trafia. Pedri był zajechany i tu akurat przyznam Ci rację. Co do Suareza to chyba nie jesteś tak głupi by myśleć, że to TRENER pozbywa się JEDYNEGO napastnika w drużynie jeśli nie miałby gwarancji otrzymania kogoś kogo chce na tę pozycję. Tyle, że nie dostał nikogo kogo chciał. Co do ustawienia to każdy tutaj widział 4231 jako najlepsze ustawienie, ale niestety przez brak transferów Depaya i Wijnalduma, których chciał Koeman ten plan się nie powiódł. Uważam, że Ci dwaj daliby dużo jesli chodzi o to ustawienie, szczególnie Gigi który jest dużo lepiej przygotowany fizycznie od Busiego (z resztą kto nie jest).
A co do tej taktyki z A-klasy to chyba większość trenerów z TOPu to chyba pojęcia nie ma, bo nie tylko Koeman wpuszcza napastników za obrońców gdy musi gonić wynik.
0
@Encore jeśli będzie zdrowy to też tak uważam.
Natomiast z komentarzem oczywiście chodzi mi o pamiętne dwie asysty Henrika w finale z Arsenalem z 2006r dzięki czemu zdobyliśmy to trofeum :)
1
Miejmy nadzieję, że Kun zaliczy u nas przygodę przynajmniej tak dobrą jak swego czasu Larsson :)
1
@4Fabregas4 Tyle błędów tzn ile? I jakie to błędy?
2
@Tollusiek W tym sezonie 18 zawodników rozegrało ponad 1000min w barwach Barcy. Oprócz tego można wyróżnić trzech młodych zawodników (Ansu, Moriba, Puig), którzy rozegrali po ok 550-600min. Także już tutaj masz 21 zawodników więc nie wiem skąd Ci się wzięło, że Koeman gra max 14 zawodnikami.
22
"Teraz trzeba dać Koemanowi zawodników, o których prosi, a dopiero potem domagać się wyników."
Osobiście uważam tak samo i nie chodzi tyle o Koemana co o każdego trenera. Jeśli masz zamiar wymagać świetnej gry i wyników to najpierw daj trenerowi to czego potrzebuje.
0
@ILovethisGame jeśli Felix nadal będzie leniwy jak to powiedział Simeone to raczej to Atleti wyszliby na plus na tej wymianie.
0
@barcelonaLM Depay - gość, który ma bardzo dobry sezon w lidze ogórkowej, a w silniejszej lidze kompletnie się nie sprawdził
Felix - przesiaduje na ławce w Atletico, zagrał co najwyżej kilka fajnych meczów, na jego korzyść przemawia na ten moment tylko wiek.
Fati - nie grał prawie cały sezon, w poważnej piłce kilkanaście meczów. Jak będzie grał po kontuzji i czy problemy z kolanem miną? Na ten moment wielka niewiadoma
Aguero - częściej w szpitalu niż na boisku, najlepsze lata ma za sobą.
No rzeczywiście, atak marzeń.
0
@wroclawianin89 ale Pep cały czas w tej Barcy był wtedy, trenował rezerwy i wiedział co dzieję się w klubie z pierwszej ręki. Xaviego nie ma już w Barcelonie 6 lat! To kupa czasu.
Ja osobiście obawiam się, że Xavi będzie uparcie brnął w tiki-take, a dla mnie styl ten nie jest już tak efektywny jak za czasów Pepa. Już nie mówiąc o tym, że aktualnie to my nawet nie mamy zawodników do takiej gry. Za Pepa można było klepać i jak tylko pojawiało się ciut miejsca to Xavi, Iniesta, Leo i inni potrafili to idealnie wykorzystać posyłając świetne podania. Teraz oprócz Leo i czasami Busiego to nie ma w składzie gościa, który potrafi zagrać taką piłkę do kolegi.
0
@Harnas2 a co innego ma zrobić jak jest sam na stronie? Cały czas podawać do tyłu?
2
@pep10 szkoda że żaden z nich nie gra na pozycji Blanco, który jest PS. A tam na ten moment to mamy Dembele, Trincao, Collado z rezerw.
0
@D10SLEO dać im podwyżki!
3
@maroon gdyby nie Lewy to Bayern by też nie był w tym miejscu w którym jest teraz. Ale ze nie jest Niemcem to po co o tym mówić.
0
@daro22 dzisiaj obrona zagrała solidnie a i tak 2 bramki wpadły. I takich sytuacji było sporo, gdzie traciliśmy bramki bardziej po wielbłądach w obronie. Także to takie trochę na siłę obarczanie trenera winą za to
0
@_Specjalista ter Stegen popił wczoraj i widział że piłka w drugą stronę leci
0
@Chaoss wow, za 100 zł robisz co Ci każą. Słabo się cenisz
0
@cat_r37 @culesjasiules ja bym tam wolał oglądać Depay/Fati - Messi - Dembele/Antek. Leo cofałby sie głębiej po piłkę to wtedy skrzydłowi schodzą bliżej środka by dostać prostopadłą piłkę. Na skrzydłach robi się wtedy miejsce dla bocznych obrońców.
Potrzebujemy też z przodu jakiegoś turbo szybkiego gościa, a niestety nikt z trójki Depay, Antek, Leo tego nie ma.
1
@Janiama mocny tylko w gębie. Pasowałby na La Ramble ;)
Oczywiście z dystansem :)