Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@YayaToure24 2-0 dla Chelsea
3
@saczers438 za Trincao bym go widział na ten moment.
3
@LUPR a to karne się dostaje ot tak? Myślałem, że tylko wtedy jak przeciwnik Cię fauluje w polu karnym.
2
@abram3k niestety ale tylko Do Clasico jest na obu stacjach
0
@msmsms pierwsza koszulka jaką dostałem to koszulka Barcelony z nazwiskiem Kluivert. I tak to się zaczęło. Pierwsze mecze Barcy, które kojarzę to pojedynki z Wisłą Kraków w el. LM. Piękny to był bój Białej Gwiazdy z Blaugraną zakończony awansem Barcy po wygranych 4-3 i 1-0 o ile dobrze pamiętam.
0
@Colin94 dawno temu sie grało w kozaków, ale to chyba ta pierwsza część była. Pamiętam, że wtedy często Danią grałem, bo mieli takich tanich i szybko robiących się strzelców ubranych na pomarańczowo. Polska też była spoko, bo miała potężną husarie, tyle że była droga i długo się ją tworzyło.
0
@ILovethisGame czemu zapomnieć o meczu? Jak dla mnie bardzo fajne widowisko, szczególnie pierwsza połowa była atrakcyjna dla kibica :)
1
@macio_944 za poprzednich dwóch trenerów Antek był upychamy na skrzydle bo musiał grać. Koeman nie boi się go posadzić na ławce jeśli nie widzi dla niego miejsca w składzie. Teraz znalazł miejsce i widać pożytek z jego gry
2
@TSWKRK skoro takie rzeczy o Lewandowskim wypisujesz to aż strach pomyśleć co myślisz o Leo..
0
@Tomek54321 się uczepiliscie tego Liverpoolu. Z PSG odpadliśmy przez Leo bo karnego nie strzelił?
0
Jakaś klątwa skrzydłowych w Barcelonie. Dembele znowu kontuzja, Ansu niestety idzie w jego ślady i niestety zaczął dużo wcześniej, a Trincao jest po prostu za słaby.
0
@Yoshi94 ale Ty chyba źle to zrozumiałeś. Ceferin mówiąc o Laporcie, że "odziedziczył sytuację" miał na pewno na myśli katastrofalną sytuacje i długi jakie po sobie Bartek pozostawił. Laporta może nie chciał, ale w TEJ SYTUACJI JAKĄ ODZIEDZICZYŁ był zmuszony szukać jakiegoś rozwiązania i SL było najlepsze. Jednocześnie zostawił sobie furtkę do szybkiej ewakuacji na wypadek tego jeśli ta liga miałaby nie wypalić co było genialnym posunięciem.
Jedyne za co można "dziękować" Bartkowi w tej kwestii to zmuszenie Laporty do szukania pieniędzy, by klub mógł być dalej konkurencyjny.
0
@Herbert a ja po prostu mam wrażenie, że tu większość umniejsza Francuzowi z racji tego, że gra w Realu.
0
@barteq chyba z tyłu. Mi chodzi przede wszystkim o atak i jeśli wg Ciebie w ataku gramy mniej więcej tak jak opisałem to jednak uwazniej oglądaj mecze :)
0
@Zoker kiedyś, jak był już poruszany ten temat to gdzieś było info, że w lidze mogą grać drużyny tylko z jednego innego kraju, czyli w Anglii aktualnie mogą grać tylko kluby z Anglii i Walii. Natomiast nie wiem czy to na pewno tak jest.
0
@AmigoBlancos co do pierwszej części Twojego komentarza to chyba nie spodziewałeś się, że teraz Perez wyjdzie na środek, grzecznie przeprosi i przyzna się do błędu. Jeśli by tak zrobił to wtedy UEFA, by go wyśmiała i jeszcze bardziej utwierdziła w przekonaniu (co i tak prawdopodobnie się stało), że sobie mogę dalej bezkarnie żerować na największych klubach.
0
Chciałbym kiedyś zobaczyć jak Barca radziłaby sobie w ustawieniu 3412. Trójka ŚO, Alba z Destem na wahadłach, para ŚP czyli de Jong z Busim/Pedrim, Leo jako cofnięty napastnik i Dembele z Antkiem/Trincao na skrzydłach. Leo schodzi do rozegrania, skrzydłowi wtedy schodzą do środka, wahadłowi wychodzą wyżej. Przeciwnik musiałby być nieźle zdyscyplinowany taktycznie, by nie gubić krycia. Jedynie miałbym obawy czy zdominowalibyśmy środek pola stąd zagwozdka czy wystawić Antka czy Trincao. Portugalczyk lepiej by się sprawdził w fazie ofensywnej moim zdaniem, natomiast Francuz byłby bardzo pomocny w środku pola podczas defensywy.
Co myślicie, zdałoby to egzamin?
4
@DonAndresFCB dokładnie. Mimo, że bardzo lubie Dembele to jednak na drużyny grające autobusem z tyłu się nie nadaje grając na dziewiątce. Jedynym jego plusem jest strzał zza pola karnego, bo czasami potrafi ładnie uderzyć.
Jeśli miałby już grać to wolałbym go bliżej lewej strony, Griez (choć wolałbym Trincao) bliżej prawej i Leo jako napastnik cofający się do rozegrania. Wtedy dwaj skrzydłowi schodzą do środka w celu otrzymania prostopadłej piłki.
2
@Cypi$ a Ty teraz trollujesz czy o co chodzi z tym Bartkiem? :)
pytam, bo tu ludzie z różnym poziomem inteligencji są i nie wiem kiedy kto pisze serio, a kiedy nie.
0
@Pawel13sz wstrzymałem się z hasłami "Sprzedajemy się za srebrniki" "Więcej niż klub nic nie znaczy" itp
;)
Ja tam się cieszę z takiego meczu. Można się sprawdzić z dobrym rywalem bez żadnych konsekwencji (czyt. strata punktów, pucharu itp) a i jeszcze pewnie trochę kasy wleci.
0
@lukaszmatusiewicz każdy rywal jest ciężki i z każdym można stracić punkty. Cadiz aktualnie 13 miejsce w lidze, a Barca z nimi w tym sezonie ledwo 1 pkt ugrała w dwóch meczach.
3
@marcin62 w Polsce jest "zaledwie" 38mln ludzi, a i tak o debila nie ciężko więc co dopiero w kraju gdzie jest ich prawie 330mln ;)
0
@Pawel13sz czyli co? LaportaOut, mam dość El Clasico bo jest za często.
7
@AlicjaFCB osoby publiczne jak LeBron za takie wpisy od razu powinny być stawiane przed sąd pod zarzutem podżegania do zabójstwa. Gość chyba nie zdaje sobie sprawy, że taki wpis może być zapalnikiem dla idioty, który przyjdzie pod dom tego policjanta i go zabije.
2
@4drian0 Laporta zabezpieczył się na wypadek takiej katastrofy i miał w umowie zapis, że jeśli socios się nie zgodzą to oni bez żadnych konsekwencji z tego wychodzą. W ten sposób poparł SuperLige, ale miał furtkę, którą bardzo łatwo mógł z niej wyjść.
12
@SteuerFreiMoney co trzeba mieć w głowię, żeby bronić bezmózga, który chciał zaatakować czy nawet zabić kogoś innego?
6
@MamerTponad100 gdyby nie Benzema to Real już dawno miałby po sezonie. Aktualnie to najlepsza "9" w La Lidze.
0
@Kgorecki2500 a teraz Real jest w TOP4
1
@JarekS ten Andy to o Ansu chodzi tylko autokorekta?
0
@JarekS i czym wtedy SL by się różniła od LM? Niczym. Wiec jaki sens zakładać takie rozgrywki wiedząc że UEFA i FIFA będą robić pod górkę każdemu kto się przyłączy? Żaden.
Idiotyczny pomysł