2

@martin3131 działo by się, gdyby każdy z nich był przynajmniej z 5 lat młodszy. A tak to takie łatanie dziury na sezon, max dwa a później znowu będzie kilka lat budowania kadry.. wole stracić kolejne dwa sezony, by później przez 10lat mieć skład na wygrywanie wszystkiego niż odwrotnie.

1

@xVENUMx gość sobie walnął próg spowalniający, a Ty sie czepiasz..

1

@MesQueUnClub96 dziwne, ze w tych czasach czarny ma gorzej.

1

@Pilka_jest_okragla osobiście dałbym mu jeszcze ten następny sezon. Jak dla mnie widać zauważalny progres w porównaniu do ostatnich 3-4 sezonów, mimo tego że jednak kadra jest moim zdaniem słabsza niż wcześniej (kilku kluczowych odeszło, a reszta jest już po 30stce i swoim prime). Połowa podstawowego składu jest pierwszy sezon w pierwszym zespole (Araujo, Dest, Mingueza, Pedri + Dembele który dopiero teraz gra), dlatego też potrzeba czasu, by chłopaki złapali jakąś chemię na boisku ze sobą. Dać mu Depaya i Wijnalduma skoro ich chcę, a nawet jeśli nie wypalą to i tak taniej wyjdzie niż za Brajta, i zobaczyć jak to będzie wyglądać.

0

@Bobo25 kiedyś się przymierzałem, ale kolega stwierdził że taki średni więc nie chciałem tracić czasu, bo przy pracy i małym dziecku nie ma go za wiele wolnego. Ale napisałbyś tutaj czy na priv o czym tak dokładniej jest?

8

@SzahMatt Dembele winny niepowodzeń, Griezmann winny niepowodzeń, znikają w waznych meczach, wszystko przez nich. A zadam kolejny raz to samo pytanie i może w końcu Ty mi odpowiesz. Co takiego zrobił Leo w tym sezonie, że nikt go nie obwinia mimo że jest niekwestionowanym liderem tego zespołu?

4

@domin0o co z tego, że i tak The Reds wygrali 4-0 w rewanżu co przy bramce Dembele w pierwszym meczu dawałoby dogrywkę.
A najśmieszniejsze w całej sytuacji z tym dwumeczem jest to, że większość wini Dembele o brak awansu bo 1 setki niewykorzystał, a nie obrony, która doprowadziło do utraty czterech bramek :)

0

@Barca_Big_Moment czyli kolejny sezon bez prawdziwej "9"?

0

@Mroziu ja zakładam, ze jeśli Ney przyjdzie to tylko i wyłącznie za Dembele, bo wątpię że wymienią go za Griezmanna, choć byłoby to najbardziej logiczne patrząc na pensję, wiek i to co daje Barcy Antek.
Nie zakładam też żadnych kontuzji, bo jeśli Ney ma być często kontuzjowany (co od kilku sezonów zdarza się notorycznie) to dla mnie jest to transfer bez sensu.

0

@Explode No raczej nie bardzo skoro Dembele ma iść na wymiane do PSG :)
Inna sprawa, że Neyowi bliżej do lewej niż prawej strony boiska. A też trzeba powiedzieć sobie to, że przy Leo i Neymarze jedyną wolną pozycją w ataku może być "9" i tylko tam Ansu mógłby regularnie grać.

0

Nie obawiacie się tego, że potencjalne przyjście Neymara zabierze wiele minut gry Ansu, a ten w końcu się wkurzy i będzie chciał odejść?
Jestem ciekawy Waszej opinii w tym temacie.

0

@Coutinho007 nigdzie nie napisałem że mi pasuje więc skończ pajacowac. Leo w ważnych meczach nie był lepszy od dwójki Francuzów więc zapytałem czemu do niego nie masz pretensji?

0

@Coutinho007 Piszesz, że Francuzi znowu zawiedli w ważnym meczu, a czemu nie piszesz o tym, że Leo zawiódł? Jakby nie patrzeć to głównie dzięki tym Francuzom jesteśmy w finale PK.

1

@MesQueUnClub96 gdybym nie widział piłki i sugerował się tym jak zawodnicy Bayernu się zachowują to pomyslałbym, że piłka leci do Navasa, a nie że jest 30 metrów od bramki :)

1

@Encore to jest coś czego brakuje Barcelonie, czyli zgranego zespołu. PSG praktycznie nie zmienia składu i od kilku sezonów w większości grają Ci sami zawodnicy. W Barcy teraz nie dość, że jest nowe ustawienie to jednak nie widać takiej chemii między zawodnikami, ale też nie ma czemu się dziwić. Dest, Araujo, Mingueza, Pedri. 4 zawodników z pola jest praktycznie nowych, a i Dembele bym dodał do tego, bo jednak za wiele nie grał w ostatnich sezonach, a już na tej pozycji którą obecnie zajmuje nie grał nigdy.

1

@Encore nikomu nie umniejszam, ale obrona Bayernu w tej sytuacji to poziom polskiej ligi.

0

@itmustbejoke a to można trzymać przeciwnika za rękę jak Cię minął? Kiedy to wprowadzili?

0

@pax jak to mówią, nadzieja matką głupich :)
A tak poważnie. Dla Ciebie może to był mocny skład, a dla mnie był to skład co najwyżej dobry. W najlepszym wieku dla piłkarza mamy de Jonga, MAtSa, Lengleta, Griezmanna i Dembele, który jednak nie grał za wiele przez ostatnie 3 lata. Reszta to gracza doświadczeni, którzy swój prime mają za sobą oraz młodzi gracze bez doświadczenia, którzy swój prime najprawdopodobniej osiągną za kilka lat.

1

@tomek8756 myślę tyle, że jakby to było w Ameryce to by tej laski mogło już nie być.

0

@Michal03 @LuisSalvano czyli znowu mamy grać bez prawego skrzydła?

0

@barteq tylko z tego co piszesz to wynika, że musielibyśmy wrócić do ustawienia 4231, które nie zdało egzaminu.

2

@Striker Dembele w nowej roli ma o wiele mniej okazji do wykorzystania swoich atutów, czyli szybkości i dryblingu. On raczej powinien grać jak Henry u nas, czyli bliżej linii i wybiegać za obrońców z boku boiska. Dlatego powinien być ktoś drugi z drugiej strony boiska (Ansu).
@kamilop dlaczego? Leo z Pedrim na rozegraniu, a de Jong wchodzi z drugiej linii niczym fałszywa "9". Z tyłu 3 ŚO.
@FCB24 a po czym to wnioskujesz? po ostatnich meczach gdzie grał na "9"? Równie dobrze można napisać, że opinia iż Leo to najlepszy piłkarz świata to mit, bo już nie potrafi przedryblować więcej niż 1 zawodnika i notuje więcej strat niż reszta drużyny razem wzięta.

1

@Emhyr tylko gdzie tego Neymara byś umieścił?
Na "9" by się marnował. Cofnąć na ŚPO, gdzie jest Leo? Niby można, ale kto wtedy będzie napastnikiem? Powrót do 433? Obawiam się, że demony przeszłości wrócą i obrona znowu będzie zaliczać wylew co mecz. Dodatkowo Alba odżył w nowym ustawieniu, a każdy pamięta jak znikomą rolę w ataku miał Jordi, gdy grał na stronie z Neymarem. Ja po prostu nie widzę miejsca na boisku dla Neymara, no chyba że za Leo.

1

Uwielbiam Dembele za jego nieprzewidywalność i możliwość zrobienie czegoś z niczego. Cenie go za to, że poza Leo jest jedynym w naszej kadrze, który może "sam" wygrać mecz. Natomiast jeśli Koeman dalej chce grać 352 to jednak nie do końca widzę miejsce dla Francuza. Wiadomo, że Ousmane nigdy nie grał w takiej roli jaką pełni w ostatnich meczach, ale nie do końca jestem pewny czy się tego nauczy. Moim zdaniem o wiele lepiej sprawdziłby się w tej roli Depay, którego trzeba ściągnąć w miejsce Braithwaita.
Wiem, że jest jeszcze Ansu, ale ja nie jestem aż takim optymistą w kwestii tego jak będzie się prezentował, gdy wróci.
Najlepszym rozwiązaniem byłoby pozbycie się Griezmanna, bo jeśli Leo zostanie to w moim odczuciu Antek dalej będzie chwalony głównie za grę w defensywie. Jednakże krążą plotki, że Francuz nie ma zamiaru opuszczać Barcelony.
Osobiście przy 352 chciałbym jeszcze zobaczyć jakby to funkcjonowało w takim ustawieniu:
Ansu Dembele
Leo
Alba, Pedri, de Jong, Dest
Lenglet, Araujo, Mingueza
MAtS

A Wy jak widzicie sytuację w ataku Barcy na przyszły sezon?

0

@batoosz nie męcz się. To jest za ciężki do zrozumienia dla takich mózgów :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ksawizimens to się kurde zdziwisz

0

@Pawlusek Puig, Pedri, Busi. Który z nich ma być tym walczakiem w środku pola?

1

@l0Messini chyba imię.

0

@Ansufati123 no i właśnie rakiem to są takie osoby, które myślą jak Ty. Osoby, które wszystkich wrzucają do jednego worka mimo, że tyczy się to tylko jakiegoś odsetka całej grupy kibicowskiej. Osoby, które zniszczyły Wisłę to nie "kibole", a mafia, która nie ma żadnych zasad. Czy pozostali kibice Wisły też tacy są? Na pewno nie.
Gdyby kluby było dobrze zarządzane to nie byłoby sytuacji z bojkotami itp.
Kibole, nie kibice, są na pewno czasami ciężarem dla klubu, jednak to nie oni źle zarządzają polską piłką klubową oraz drużynami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?