0

@KapiFCB raczej świętowali zdobycie PK, o czym piszę nawet Mundo.
"Messi zorganizował wspólny posiłek dla drużyny, która zjadła lunch w domu 33-latka, aby świętować Puchar Króla i zjednoczyć siły na końcówkę sezonu LaLigi."

2

@socha zadziwiający to jest poziom głupoty tej osoby, która tam pisze artykuły jak i całej tamtej śmiesznej strony.

1

@Sulej Obłąk się nie przyczynił? Na bramce go nie było wgl czy jak?

3

@la rambla przecież napisał "pod naszych" więc pewnie o Real mu chodzi. Strony pomylił i tyle

0

@Magicc89PL jak widać, od kilku lat ten plan gry Barcelony po prostu nie działa więc może trzeba go zmienić?

0

@Pilka_jest_okragla za 5 bramek, kilka zmian i konsultacje z VARem.

0

@sebo939 a może pytał się czemu nie gwizdnął ewidentnego karnego na nim?

0

@Firestone a to Barca musiala coś strzelić w pierwszej żeby dalej walczyć o mistrza?

0

@MaTt_BarcaFan nie bardzo miał miejsce. Zauważ że piłka prawie otarła się o obrońcę. Gdyby trafił w światło to obrońca by to zablokował

27

Czyli wszystko jasne. To Koeman kazał Minguezie podać do przeciwnika a Pique powiedział by nie stał bliżej niż 3 metry od rywala.

2

@Pilka_jest_okragla w punkt. Ja już jakiś czas temu pisałem o tym, że MAtS niestety nie ratuje tak bardzy jak to miało miejsce we wcześniejszych sezonach. Osobiście uważam też, że Marc musi mieć drugiego silnego bramkarza z którym będzie rywalizował, a niestety Neto dla mnie nie zagraża mu w najmniejszym stopniu. Cillesen był o wielę większą konkurencją dla niego to i Niemiec bronił tak, że nikt by go z tej bramki nie wygryzł.

0

@Hubertusk oczywiście są to bramki tylko z gry tak? Bo przecież taki CR z samych wolnych ma 2 razy więcej bramek niż ta statystyka pokazuje.

0

@Avatarr a co w tym jest prawdziwego? Chyba tylko to, że Roberto zagrał cały mecz mimo że grał bardzo źle. Reszta to jakieś pieprzenie. Mingueza zszedł, bo był słabszy od Umtitiego, do tego zawalił bramkę, a Pique znowu więcej daje z przodu gdy bronimy wyniku. O Puigu nawet nie ma co pisać, bo gość jest uważany za jakiegoś cracka, a nie osiągnął jeszcze NIC w piłce, czy to u Koemana, Valverde, Setiena czy u któregokolwiek selekcjonera repki Hiszpanii w jakiejkolwiek kategorii wiekowej.
Choć pewnie wszyscy Ci trenerzy to amatorzy i się nie znają.

0

@LS jest taka mała różnica. Pedri biega tak w obronie, a Puć w ataku..

0

@MatiFCB2000 wytyczne pewnie jakieś są. Ja tylko dawno temu słyszałem że za każdą zmianę dolicza się 0,5min ale na ile to prawdziwe to nie wiem

0

@Borneo albo mogą zawalić bramkę czy dwie i tyle z tego będzie.

0

@Nicko Puig na wahadle. Tego jeszcze nie słyszałem xD

1

Jak myślicie. Busi sprawdziłby się na pozycji Pedriego?
Jak dla mnie to byłaby bardzo ciekawa opcja, bo Busi ma to ostatnie podanie na bardzo wysokim poziomie.

0

@SamuraJack niestety, ale przydałoby się żeby Pjanić coś zaczął grać, bo gościa trzeba sprzedać obowiązkowo po sezonie. Tylko komu.

0

@Cobra303 pewnie chce grac Dembele z przodu a niżej ustawiony byłby wtedy Antek.

0

@Katalonbar prędzej to PSG by sfrajerzyło niż City

5

@mekston ta chyba w kafejce sie mowi

11

@wuwunio92 nie zgodzę się. Obaj dają tyle samo, czyli nic.

1

@Stagiryta defensywa Chelsea jest bardzo silna. W dodatku to Real musi strzelić bramkę więc Anglicy będą mogli się cofnąć i czekać na Real który w grze pozycyjnej aż tak mocny nie jest.

5

@IronSanHybrid jeden z najbardziej niedocenianych zawodników moim zdaniem

0

@BARCA1899Messi gdzie te czasy gdy 90% użytkowników tutaj chciało Wernera w Barcy :)

1

Sory Pep, ale Neymar łamie się co chwilę więc i tak by nam w tej LM nie pomógł.

0

@MeMyselfAndI tyle, że takich sytuacji jest na pęczki w każdym spotkaniu i to w obydwie strony. Choćby ostatnio w meczu Barcy, gdzie nieprzepisowo obrońca Atleticu blokował Moribe w polu karnym.

0

Można też powiedzieć, że Dembele powinien iść do Realu, bo tam stałby się najlepszy na świecie. Z 20 wrzutek na mecz to pewnie w każdym jakąś asystę czy dwie by miał.

3

@Kengo a co ma poziom ligi do tego, że 5 ostatnich zespołów ma mniej niż 1pkt na mecz średnio?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?